مدیر ارشد فناوری Veoneer شرکت را ترک خواهد کرد تا فرصت جدید شغلی را دنبال کند

استکهلم، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری خودرو Veoneer ، Inc (NYSE: VNE و SSE: VNE SDB) ، امروز اعلام کرد که مدیر ارشد فناوری این شرکت ، نیشانت باترا، تصمیم گرفته است تا شرکت را ترک کند تا یک فرصت شغلی جدید را دنبال کند.

آقای باترا به وونیر پیوست نوامبر 2018 از اریکسون و در ژانویه ترک خواهد کرد تا به عنوان مدیر ارشد استراتژی و فناوری برای شرکت نوکیا به صنعت ارتباطات از راه دور برگردد و به ایالات متحده. جوزپه روسو، معاون و رئیس جمهور فعلی سیستم ها و نرم افزار Veoneer به عنوان مدیر ارشد فناوری Veoneer پس از عزیمت آقای باترا منصوب می شود. تعویض دائمی در تاریخ بعدی ابلاغ می شود.

“مایلم تشکر کنم نیشانت باترا بخاطر کمکهای شدیدش به ونیر در طول مدت حضور وی در شرکت ، ما یک نقشه راه فناوری رقابتی و طولانی مدت برای شرکت Veoneer تعریف کرده ایم که اکنون در حال اجرا هستیم. من به تصمیم او برای بازگشت احترام می گذارم ایالات متحده و صنعت ارتباطات از راه دور ” جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Veoneer.

“من به مدت حضورم در Veoneer افتخار می کنم و برای شرکت بهترین آرزوها را برای آینده دارم. Veoneer در ADAS و اتوماسیون موقعیت خوبی دارد ، یکی از قوی ترین روندهای رشد در صنعت خودرو. برای من این یک تصمیم شخصی است بازگشت به ایالات متحده و صنعت ارتباطات از راه دور. من می خواهم از همه همکاران وینیر خود برای بیش از دو سال همکاری عالی تشکر کنم. ” نیشانت باترا، مدیر ارشد فناوری ، Veoneer.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

رسانه ها:
توماس یونسون
ارتباطات و IR
[email protected]
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

سرمایه گذاران و تحلیل گران:
توماس یونسون
ارتباطات و IR
[email protected]
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکار
روابط سرمایه گذار
[email protected]
تلفن +1 (248) 794-4537

Veoneer، Inc. یک رهبر جهانی در زمینه فناوری خودرو است. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. ما نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های پیشرفته برای حفاظت از سرنشینان ، سیستم های پیشرفته کمک رانندگی و رانندگی مشترک و خودکار را به OEM ها در سطح جهان طراحی ، تولید و فروش می کنیم. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، وونیر دارای 7،400 کارمند در 12 کشور است. در سال 2019 ، فروش به 1.9 میلیارد . این شرکت در حال ساخت یک میراث نزدیک به 70 ساله توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2018 ، Veoneer به یک شرکت مستقل و قابل معامله عمومی تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) فهرست شده است.

بیانیه بندر امن: این نسخه شامل گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه عباراتی آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل مواردی است که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی می پردازند که Veoneer، Inc. یا آن مدیریت معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان شده و ما معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین گزاره هایی آینده نگرانه تحقق می یابند یا درست بودن آنها ثابت می شود ، زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث تفاوت نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده است ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات در بازار جهانی خودرو متفاوت باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در مورد آینده نمی پذیریم – نگاه کردن به اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، به استثنای موارد مورد نیاز قانون

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/veoneer-s-chief-technology-oficer- will- ترک- شرکت-برای-ادامه-فرصت های شغلی-جدید ، c3256733

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Veoneer