مردم در سرتاسر جهان با هم می آیند تا اولین شب سال نو مجازی نیویورک را جشن بگیرند

اتحاد تایمز اسکوئر رئيس جمهور تیم تامپکینز گفت: “نیویورک همیشه یک شهر جهانی بوده است و شب سال نو Times Square یک جشن جهانی است ، بنابراین ما خوشحالیم که با شهرداران سراسر جهان همراه می شویم تا در کنار هم جشن بگیریم و خداحافظی کنیم – سرانجام! – تا سال 2020.”

به مناسبت این مناسبت تاریخی ، شهرداران ایالات متحده از آتلانتا، بیرمنگام ، بوستون ، چارلستون ، شارلوتزویل ، هوستون، لس آنجلس، میامی، ساوانا ، و سیاتل همراه با رهبران از کانادا، آلمان، هند، ژاپن، مکزیک، آفریقای جنوبی، و اسپانیا در حال پیوستن به جشن هستند تا به نیویورک در ارسال پیام های امید و خوش بینی برای سال 2021 کمک کنند.

آتلانتا شهردار پایین کیشا لنس گفت: “از Jamestown و همه شرکا برای برگزاری یک رویداد ایمن برای جشن شب سال نو تشکر می کنم. اگرچه سال 2020 پر از چالش است ، این واقعیت که ما اینجا هستیم تا یک سال نو را جشن بگیریم شاهدی بر مقاومت مردم است سراسر دنیا.”

شهردار بوستون مارتین جی والش گفت: “2020 یک سال چالش برانگیز بوده است ، اما همچنین به ما نشان داده است که وقتی از یکدیگر حمایت می کنیم چقدر می توانیم قوی باشیم. بوستون، و در شهرها و شهرهای سراسر کشور ایالات متحده و در سرتاسر کره زمین ، ما روش های خلاقانه ای برای زنده نگه داشتن سنت ها و برقراری ارتباط با ایمن پیدا کرده ایم. جدید یورک اولین جشن مجازی شب سال نو نمونه بارز آن است و ما به خاطر داشتن روزهای بهتر در سال 2021 افتخار می کنیم که در آن شرکت کنیم. “

شهردار چارلستون جان تکلنبورگ گفت: “این یک افتخار واقعی است که بتوانم در سال نو در میدان تایمز زنگ بزنم و به همه ، در همه جا بهترین آرزوها را برای 2021 شاد و سالم داشته باشم. همانطور که در اینجا می گوییم چارلستون، سال نو مبارک ، همه! “

شهردار لس آنجلس اریک گارستی گفت: “امسال غیر از سالهای دیگر بوده است – بی سابقه ، دردناک ، پر از درد و رنج و درد – بنابراین فقط مناسب است که ما باید سال 2020 را به روشی منحصر به فرد ، سرگرم کننده ، ایمن و مجازی خداحافظی کنیم. گرچه نمی توانیم دور هم جمع شویم تا مثل همیشه در سال جدید زنگ بزنیم ، بیایید همه با امید ، هوشیاری ، ازخودگذشتگی ، وعده واکسن و پایان این بحران – و بازگشت به آغوش خانواده و دوستان ، به سال 2021 نگاه کنیم. “

شهردار نیواورلئان لاتویا کانترل گفت: “اینجا نیواورلان، ما می دانیم که چگونه جشن بگیریم. ما عملاً آن را اختراع کرده ایم و مشتاقانه منتظر هستیم که در سال جدید زنگ بخوریم. ما همچنین می دانیم که چگونه با یک چالش روبرو شویم و سال 2020 یک سال چالش بود. در شهر خود و در سراسر کشور ، ما در حال کار هستیم و در انتهای این تونل یک چراغ روشن است و ما با هم به حرکت خود ادامه خواهیم داد. از طرف شهر نیواورلئان، برای همه در سراسر جهان آرزوی سلامتی ، خوشبختی و سعادت در سال جدید دارم. “

شهردار سیاتل جنی A. دورکان گفت: “سال 2020 چالش های بی سابقه ای را برای شهرهای سراسر جهان ارائه داد. ما شاهد تاب آوری ، دلسوزی و عزم همسایگان ، دوستان ، کارگران اساسی و اولین پاسخ دهندگان برای پاسخگویی به یکی از مشکلات در همه گیر زندگی و بحران اقتصادی هستیم. در سال 2021 ، امید بسیار زیادی در افق است. شهرهایی مانند سیاتل دوباره قوی تر ، بهتر و عادلانه تر ساخته خواهد شد. هنوز ماههای سختی پیش رو داریم ، اما این سخت گیری و عزم راسخ را داریم که نه تنها از آنها عبور کنیم ، بلکه می توان آینده بهتری را برای نسلهای بعدی ایجاد کرد. سال نو برای همه ما آرامش ، شادی و خوشبختی به ارمغان بیاورد. خداحافظ 2020 و سلام 2021. “

همه در همه جا می توانند جشن ها را امروز با بارگیری برنامه NYE برای ورود به دنیای مجازی Times Times آغاز کنند. بر 31 دسامبر، بینندگان می توانند برای پخش مستقیم ارائه شده توسط دیوید اسموند، مجری مجموعه تلویزیونی Wonderama برنده جایزه. این نمایش شبانه استعدادهای شگفت انگیز و سلام و احوالپرسی از رهبران و خانواده های جهان را نشان می دهد که همه ما در سال نو با هم زنگ می خوریم.

برگزارکنندگان این رویداد از خانواده های سراسر جهان دعوت می کنند که پیام های ویدئویی خود را در اینستاگرام ارسال کنند و امید خود را برای سال 2021 توصیف می کنند. تعداد معدودی از افراد که ویدیو ارسال می کنند وOneTimesSquareNYC و #WonderamaWishes را نشان می دهند نیز ممکن است برای صحبت انتخاب شوند. دیوید اسموند در روزهای آینده پیام خود را در هنگام پخش مستقیم نشان دهید.

میزبان Wonderama دیوید اسموند گفت: “همه ما در Wonderama از اینکه بخشی از این جشن جهانی در سراسر جهان هستیم بسیار هیجان زده هستیم. همه ما آماده حرکت از سال 2020 و حلقه ای در یک سال جدید افسانه هستیم! من افتخار می کنم که عملا میزبان این رویداد مهیج هستم ، با افت نمادین توپ در میدان تایمز به اوج خود می رسد. این یک جامعه جهانی است که با آرزوی مشترک برای سلامتی ، خوشبختی و مهربانی انسان گرد هم می آیند. “

رئیس جمهور جیمز تاون مایکل فیلیپس گفت: “اینجا نیویورک، میدان یک بار جایی است که مردم بزرگترین لحظه های جهان را رقم می زنند. این مکان همچنین محلی است که سالانه یک میلیون نفر به علاوه برای جشن شب سال نو جمع می شوند. وقتی برای ما ، Times Square Alliance و شرکای ما در شهر و ایالت روشن شد که این جشن امسال امکان پذیر نیست ، ما توجه خود را به ایجاد یک بستر جدید معطوف کردیم که همه را در هر مکان قادر می سازد به ما بپیوندند در میدان تایمز. برای ما ، این یک تصمیم ساده بود. جیمز تاون ، به عنوان مهمان شب سال نو ، وظیفه داشت مردم را دور هم جمع کند ، به طریقی ایمن و از نظر اجتماعی ، در حالی که اطمینان داشت که زنگ زنگ زدن در سال جدید در سال 2020 از بین نرفته است. “

شهردار د بلاسیو دکمه کریستال را روی صحنه اصلی در مرکز میدان تایمز فشار می دهد ، که نشانگر پایین آمدن سال نو میدان واتفورد کریستال تایمز است توپ حوا. از نظر تاریخی ، برای این لحظه میهمانان ویژه ای در صحنه اصلی فیلم به او ملحق می شوند. امسال ، به دلیل پروتکل های فاصله اجتماعی در محل ، مهمانان با شهردار روی صحنه ظاهر نمی شوند. امسال هر مهمان و خانواده آنها نماینده قهرمانان روزمره 2020 خواهند بود و این رویداد را از یک منطقه تماشای خصوصی و از نظر جسمی تماشا می کنند.

شهردار مکزیکو سیتی کلودیا شین باوم گفت: “سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر COVID 19 سال سختی بود. ما باید تلاش های خارق العاده خود را برای کاهش تعداد افراد آلوده به ویروس ادامه دهیم. به پرسنل بهداشت ، ما از طرف همه زندگی خود را مدیون شما هستیم. شهروندان ، ما از شما تشکر می کنیم. ما باید با مسئولیت پذیری به تلاش های آنها احترام بگذاریم. با هم ، ما بر آنها غلبه خواهیم کرد. هر یک از اقدامات ما در تکامل بیماری همه گیر تأثیر دارد. ما باید مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیریم. مهمترین چیز امروز این است سلامتی ، زندگی ما. “

شهردار شهر فوکوکا ، سیچیری تاکاشیما گفت: “همه ما در حال مبارزه با COVID-19 هستیم ، اما یک مبارزه دیگر علیه تبعیض علیه شهروندان آلوده وجود دارد. دشمن ما ویروس است و نه یکدیگر. نباید اجازه دهیم این باعث تقسیم ما شود.”

###

درباره شب سال نو مجازی:
Jamestown یک تجربه شب بازی سال نو را ایجاد کرده است تا جشن ها ، احساسات و جشن های نمادین را از Times Times به سمت شما بیاورد. آواتار شخصی شده خود را برای ورود و گشت و گذار در دنیای مجازی Times Square در سالی که امکان حضور حضوری در آن وجود ندارد ، ایجاد کنید.

VNYE برای کسانی که می خواهند آن را برقصند ، به طبیعت بپردازند یا جاذبه صفر را تجربه کنند ، سه بازی سرگرم کننده دارد که می توانید برای سازگاری آواتار خود امتیاز جشن های جشن را جمع کنید. گیمرها و طرفداران esports می توانند به Ultimate Gamer Lounge مراجعه کنند تا به محتوای اختصاصی و مطالب ارائه شده متصل شوند. طرفداران موسیقی می توانند اجراهای منحصر به فرد نوازندگان نوظهور الکس بویه را مشاهده کنند ، آرمانی وایت، و کلوئی گیلیگان.

این تجربه همچنین شامل یک نمایشگاه هنری چندرسانه ای با نام Hi-Resolution است. مجموعه 60 قطعه از 45+ هنرمند دیجیتال و معاصر – از جمله شیاما طلایی، مولی سودا، ژانت گروست، و اینس آلفا – در تعیین اهداف برای سال آینده تمرکز دارد.

سرانجام ، در 31 دسامبرهمانطور که برای نیمه شب و جشن نمادین Ball Drop شمارش معکوس می کنیم ، از میدان تایمز برای یک Livestream تنظیم کنید. نمایش شب سال نو خود را از طریق تجربه NYE هدایت کنید: از Twitch بازدید کنید زیرا سازندگان برنامه پخش ما را در کانال های خود به اشتراک می گذارند ، دیدگاه خود را از Times Square از چند منبع خبری دوربین انتخاب می کنند و جشن های سال نو را از سراسر جهان و حتی ایستگاه فضایی بین المللی از طریق خوراک زنده EarthCam Rolling ما.

برای اطلاعات بیشتر ، به VNYE.com مراجعه کنید یا برنامه NYE را در تمام فروشگاه های برنامه بارگیری کنید.

درباره Wonderama:

Wonderama یک مارک تجاری قدیمی است ، با 40+ سال سابقه در سرگرم کردن بچه ها. امروزه مجدداً تصور شده و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. Wonderama که برای سرگرمی ، آموزش و تعامل کودکان و خانواده ها در چندین سیستم عامل از طریق محتوای اصلی ما طراحی شده است ، در هر قسمت اجراهای موسیقی ، آزمایش های علمی ، نمایش های آشپزی ، بازی ها و موارد دیگر را با هم ترکیب می کند. رویکرد خلاقانه و تعاملی ما باعث می شود که یادگیری در کودکان واقعاً طنین انداز شود.

Wonderama توسط تایید شده است دانشگاه استنفورد و کالج متروپولیتن نیویورک به عنوان برنامه نویسی آموزشی و اطلاعاتی. Wonderama به سرعت بستر خود را گسترش داده تا به نیازهای آموزشی کودکان دبستانی و راهنمایی کمک کند. با بیش از 100 نیم ساعت تلویزیون و نزدیک به 500 بخش ویدیویی منفرد. تلویزیون Wonderama در بیش از 100 بازار در سراسر ایالات متحده سندیکا شده و در سطح بین المللی توزیع می شود. همچنین در سرویس Amazon Prime FVOD ، Tubi TV ، یک کانال انتخاب موسیقی مشهور و از طریق کانال YouTube خودمان نیز موجود است.

درباره Jamestown:

Jamestown یک شرکت سرمایه گذاری و مدیریت املاک و مستغلات متمرکز بر طراحی با سابقه 35+ سال و یک ماموریت روشن است: تبدیل فضاها به مراکز نوآوری و مراکز اجتماعی. با دفتر مرکزی آتلانتا، جورجیا، و کلن ، آلمان، و دفاتر در آمستردام، بوگوتا ، بوستون ، لس آنجلس ، نیویورک و سانفرانسیسکو، این شرکت به دلیل نظم بازار معروف است. از زمان تاسیس در سال 1983 ، Jamestown معاملات بیش از حد را انجام داده است 35 میلیارد دلار، و از همان زمان 30 سپتامبر 2020 ، این شرکت دارایی های تحت مدیریت دارد 11.8 میلیارد دلار. در مقام خود به عنوان مالک میدان وان تایمز در شهر نیویورک، جیمز تاون تهیه کننده و میزبان جشن افتادن جشن نوروز سال نو است که مردم سراسر دنیا را برای استقبال در سال جدید گرد هم می آورد. سایر پروژه های نمادین قبلی و قبلی شامل این موارد هستند بازار چلسی که در شهر نیویورک، شهر صنعت در بروکلین، بازار شهر پونسه در آتلانتا، میدان غیراردلی در سانفرانسیسکو، و ساختمان نوآوری و طراحی در بوستون. Jamestown اخیراً رد پای سرمایه گذاری خود را به آمریکای جنوبی و اروپا.

مخاطبین رسانه ای:

شب سال نو مجازی:
عارتی پاره / لورن ویل
M&C Saatchi Sport and Entertainment LA
[email protected] / [email protected]

Jamestown:
جسیکا اسکاپروتی
[email protected]

میدان یک بار:
الیزابت لاتین / سهام Siobhan-Lyons
مارینو
[email protected] / [email protected]

SOURCE Jamestown

لینک های مربوطه

https://nye2021.com/