مشاور سرمایه گذار ROSEN ، معتمد و رهبر ، Royal Caribbean Cruises Ltd. سرمایه گذاران را از مهلت مهم 7 دسامبر در اقدام به کلاس اوراق بهادار یادآوری می کند. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100 هزار دلار را به تماس با شرکت ترغیب می کند

نیویورک، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی حقوق سرمایه گذاران جهانی ، خریداران را به یاد اوراق بهادار Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) بین 4 فوریه 2020 و 17 مارس 2020، شامل (“دوره کلاس”) از مهم 7 دسامبر 2020 مهلت دادخواست شاکی در اقدام کلاس اوراق بهادار. این دادخواست به دنبال جبران خسارت سرمایه گذاران رویال کارائیب بر اساس قوانین اوراق بهادار فدرال است.

برای پیوستن به کلاس کلاس کارائیب ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1966.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک بدون شماره تلفن 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد اقدام کلاس.

طبق این دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهاراتی کاملاً نادرست و / یا گمراه کننده داشتند و / یا نتوانستند حقایق نامطلوب مادی درباره کاهش رزرو رویال کارائیب در رزروهای خارج از کشور را اعلام کنند. چین و سیاست ها و رویه های معیوب آن برای جلوگیری از گردش COVID-19 در کشتی های تفریحی آن. به طور خاص ، در مورد رزروهای جهانی ، Royal Caribbean: (1) سرمایه گذاران را گمراه کرد و معتقدند که هر مسئله مربوط به COVID-19 نسبتاً ناچیز است. (2) به طور نادرست به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که رزرو در خارج چین قوی بودند و هیچ نشانه ای از کندی نداشتند. و (3) به دلیل نگرانی مشتری از COVID-19 ، نتوانستند اعلام کنند که این شرکت در سطح جهانی با کاهش قابل توجهی در رزروها روبرو شده است. علاوه بر این ، در مورد روش های ایمنی ، Royal Caribbean: (1) به طور نادرست به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که پروتکل های ایمنی سختگیرانه را اجرا می کند. (2) اظهار داشت انتظار می رود که چنین پروتکل هایی در نهایت شامل گسترش COVID-19 باشد. و (3) نتوانستند فاش كنند كه كشتیهای آن از پروتكلهای كاملاً ناكافی پیروی می كنند كه باعث گسترش COVID-19 می شود و خطر قابل توجهی را برای مسافران و خدمه ایجاد می كند. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا کرد که سرمایه گذاران خسارت دیده اند.

دادخواست دادرسی طبقاتی قبلاً تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید ، باید دادگاه را جابجا کنید قبل از 7 دسامبر 2020. شاکی اصلی یک طرف نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای صنف در جهت دادن به دادخواست اقدام می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1966.html بروید یا برای بحث در مورد حقوق یا منافع خود در مورد این اقدام طبقاتی ، لطفاً تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک شرکت حقوقی روزن در 866-767-3653 866 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

هنوز هیچ كلاسی در عمل فوق تأیید نشده است. تا زمانی که یک کلاس معتبر نباشد ، شما توسط مشاور دیگری ارائه نمی شوید ، مگر اینکه یکی را حفظ کنید. شما می توانید مشاور خود را در انتخاب خود حفظ کنید. شما همچنین می توانید یک عضو کلاس غایب را حفظ کنید و در این نقطه هیچ کاری انجام ندهید. توانایی یک سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی بالقوه آینده ، از خدمات ارائه شده به عنوان رهبر اصلی وابسته نیست.

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

موسسه حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است ، تمرکز عملکرد خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دعاوی مشتقه سهامداران. موسسه حقوقی روزن از نظر خدمات تسویه حساب طبقه بندی اوراق بهادار در سال 2017 توسط شماره ISS Securities Class Class رتبه 1 را کسب کرد. این شرکت از سال 2013 هر ساله در 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام به کلاس اوراق بهادار دست یافته است علیه یک شرکت چینی. وکلای موسسه حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. وکالت تبلیغات. نتایج قبلی نتیجه مشابه را تضمین نمی کند.

——————————-

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسک
فیلیپ کیم ، اسک
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان مادیسون 275 ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
نمابر: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE Rosen Law Firm، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com