مقصد New South Wales – Aussie Wine Weekend: مسیر غذا و شراب مناطق کوهستانی جنوبی را کاوش کنید

نوشیدن

باغ های انگور معروف در مناطق کوهستانی جنوبی شامل پیشگامان pinot Artesis Wines و برنده جایزه های Tertini Wines در نزدیکی Mittagong و زیبا تاکستان های صد ساله و املاک Joadja در نزدیکی Berrima. در نزدیکی Sutton Forrest ، Eling Forest Estate و Southern Highland Winery انواع شراب های خوش آب و هوای خنک را تولید می کند ، در حالی که تولید کنندگان دسته کوچک Cuttaway Hill Wines و St Maur Wines در نزدیکی Exeter واقعاً ارزش دیدن را دارند. با گریپ فرار یک تور سفارشی سفارشی کنید و از درهای انبار در سراسر منطقه بازدید کنید ، یا یک تجربه شراب بی نظیر مانند تور تاکستان های بدون تراکتور را برای دیدار با “کارگران پشمالو” خود ، از جمله چند گوسفند دوستانه و مزه عقب تجربه. طرفداران آبجو باید به کارخانه آبجو سازی Eden در Mittagong و Southern Highlands Taphouse در Moss Vale مراجعه کنند ، در حالی که علاقه مندان به روحی باید جوادیا ، یکی از معدود مشروبات الکلی مالت در جهان را برای تولید جو در محل خود و چشمه آب طبیعی خود تجربه کنند.

بخور

افراد خوش خوراک می توانند خیالات اپیکوریایی خود را در میان تپه های سبز و کوههای آرام کوه های جنوبی زندگی کنند. شروع کنید روز با صبحانه در لودو یا فروشگاه مطبوعات در Bowral ، Highland Merchant در Moss Vale یا The Shaggy Crow در Mittagong. برای صرف ناهار در داخل انبار کتاب Berkelouw خود ، به رستوران Bendooley Estate بروید ، سپس از مزه مزه کردن درب سرداب آنها در محل لذت ببرید. در Eschalot در Berrima ، Birch در Moss Vale یا رستوران Paste در Mittagong به غذاهای عالی بپردازید. و برای چشیدن طعم کل منطقه ، با شرکت Highland Tour Co. یا Wild Food Adventures به یک تور غذایی بپیوندید تا با کشاورزان و تولیدکنندگان محلی منطقه ملاقات کنید.

بازی

همیشه در دهکده های کوهستانی جنوب که کاملاً تصویری هستند ، می توان کاری انجام داد. در بورال ، مشهور به لاله های رنگارنگ ، بوتیک های سفارشی و رستوران های خوشمزه، بازدید کنندگان می توانند آقا در مورد بزرگترین کریکت تمام تاریخ یاد بگیرند دونالد بردمن، در موزه بردمن و تالار مشاهیر کریکت بین المللی، و همچنین شکار گنجینه در فروشگاه منحصر به فرد عتیقه فروشی ، جان های کثیف. این منطقه همچنین دارای جاذبه های طبیعی بسیار جذاب ، از جمله چشمگیر است آبشارهای فیتزروی و بلمور واقع در پارک ملی مورتون در نزدیکی شهر رابرتسون، جایی که بازدید کنندگان می توانید از طیف وسیعی از پیاده روها و پیست های دوچرخه سواری هیجان انگیز لذت ببرید.

اقامت کردن

با ارائه محل اقامت فراوان ، در مناطق کوهستانی جنوبی منطقه برای همه چیز وجود دارد. از کلبه های دو یا سه خوابه در Bendooley Estate ، اتاق هایی با ظرافت طراحی شده در Berida Hotel ، استراحتگاه چشمگیر گلف ، Peppers Craigieburn. جذابیت یک ملک مرتفع در The Loch ، کلبه ای شیک و مستقل در The Hidden Door Bowral یا لوکس پنج ستاره در هتل و آبگرم Milton Park Country House.

برای اطلاعات بیشتر ، به sydney.com مراجعه کنید.

SOURCE مقصد New South Wales

لینک های مربوطه

https://www.sydney.com/