موانع دریایی Halo از کشتی ها و ملوانان مستقر در برابر نیروی دریایی ایالات متحده محافظت می کند

“شرکای محلی در اینجا همچنان به موفقیت ما کمک می کنند بحرین،” اظهار داشت لوک ریتر، معاون رئیس جمهور و مدیر کل خاورمیانه HALO. “شرکتهایی مانند BMMI ، GSS ، Al Dhaen Contracting & Trading و Bahrain Precast Concrete بهترین موارد را به ما نشان دادند بحرین او باید به شرکتهای فعال در پادشاهی پیشنهاد دهد. “بیست و هشت شناور دائمی و 710 بلوک پهلوگیری بتنی ، همه ساخته شده در بحرینتوسط پیمانکاران دریایی بحرین برای لنگر انداختن سد 3800 متری نصب شد.

فعالیت های HALO برای این پروژه در دفتر مرکزی شرکت خاورمیانه مستقر شده در بود دسامبر 2019 که در منامه محله دیپلماتیک. HALO از مزایای متعددی که برای شرکتهای مستقر در بحرین دوستدار تجارت استفاده می کند بهره می برد. هزینه های عملیاتی کمتر از سایر همسایگان منطقه ای ، نیروی کار محلی با مهارت های ارزشمند و موقعیت خود به عنوان یک دروازه طبیعی برای کل منطقه ، همه به ایجاد بحرین یک مکان جذاب برای مدیریت پروژه های HALO در شورای همکاری خلیج فارس.

درباره سیستم های دفاع دریایی HALO
HALO Maritime Defense Systems، Inc. (HALO) راه حل های منحصر به فرد سد دریایی دریایی را برای امنیت دارایی های مهم آسیب پذیر در برابر حملات مبتنی بر آب ارائه می دهد. در دنیای آگاه از امنیت ، هم دارایی های دولت (پایگاه های دریایی ، کشتی ها و تأسیسات) و هم دارایی های تجاری و خصوصی (بنادر ، پایانه ها ، نیروگاه های هسته ای و سکوهای نفت و گاز) به سطوح بالا نیاز واقعی ، فوری و حیاتی دارند. محافظت هالو نسل بعدی محصولات امنیتی دریایی ثبت شده راه حل های منحصر به فردی برای سناریوهای دشوار امنیت دریایی ارائه می دهند. HALO تنها مانع دریایی است که برای تأمین نیازهای نیروی دریایی ایالات متحده به طور مستقل آزمایش شده است. سیستم های نصب شده نشان دهنده افزایش محافظت در برابر تهدیدها ، در ردپای کوچکتر با هزینه های چرخه عمر رقابتی کمتر است.

مخاطب:
دیوید تولی، مدیر مالی؛ تلفن: +1 (603) 259-4411
سوالات عمومی: [email protected]
https://www.HALOdefense.com/

SOURCE HALO Maritime Defense Systems، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.HALOdefense.com