مینی ’45’ EV هیوندای موتور احساسات را در حرکت قرار می دهد

سئول، کره جنوبی، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت هیوندای موتور در یک فیلم کوتاه در یوتیوب از جزئیات مینی EV منحصر به فرد خود بر اساس ماشین مفهومی ’45’ رونمایی کرد. این فیلم 6 دقیقه ای نشان می دهد که چگونه مینی کار با استفاده از فناوری کنترل وسایل نقلیه تطبیقی ​​(EAVC) برای حمایت از بیماران جوان در بیمارستان کودکان SJD بارسلونا که در اسپانیا به عنوان بخشی از پروژه ‘Little Big e-Motion’.

انتشار خبر تعاملی چند کانال را در اینجا تجربه کنید: https://www.prnasia.com/mnr/hyundai_202012.shtml

EAVC یک فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی است که محیط خودرو را بر اساس اطلاعات داخل و خارج خودرو بهینه می کند. گروه موتور هیوندای به عنوان بخشی از همکاری تحقیقاتی دانشگاهی با موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) آزمایشگاه رسانه

فناوری EAVC حالات صورت ، ضربان قلب و ضربان تنفس را کنترل می کند و این خوانش ها را با ورودی از خودرو شامل سرعت ، شتاب ، سر و صدا و لرزش ترکیب می کند. سپس این فناوری داده ها را با استفاده از یادگیری ماشین برای بهینه سازی محیط خودرو پردازش می کند و سیستم های وسیله نقلیه مانند روشنایی ، آب و هوا ، موسیقی و تلگراف معطر را به طور فعال کنترل می کند.

EVAC در قلب پروژه ‘Little Big e-Motion’ هیوندای است. مینی EV مجهز به این فناوری طراحی شده توسط همان تیم نظارت بر مفهوم “45” برای حمایت از درمان بیماران جوان در بیمارستان ها استفاده خواهد شد. هیوندای این نوع EV منحصر به فرد را به بیمارستان SJD در بارسلونا جایی که برای حمایت از تحرک بیماران جوان از تخت بیمارستان تا اتاق درمان استفاده می شود ، که یکی از سفرهای پر استرس برای کودکان محسوب می شود.

مینی EV مجهز به EAVC از طریق پنج فناوری کلیدی با “راننده” جوان خود ارتباط برقرار می کند: سیستم تشخیص احساسات صورت ، کمربند ورزشی تنفسی ، سنسور نظارت بر ضربان قلب ، نورپردازی تکان دهنده عواطف و تلگراف دهنده عطر تطبیقی.

علاوه بر پشتیبانی عاطفی از بیماران جوان ، EAVC همچنین با اطلاع رسانی در مورد وضعیت عاطفی بیماران جوان بدون تعاملات حضوری ، به کار کادر پزشکی در بیمارستان کمک می کند ، که به ویژه در عصر COVID بسیار مفید است – 19

این شرکت امیدوار است تا در آینده استفاده از این فناوری نسل بعدی را در دستگاه های حرکتی گسترش دهد تا ایمنی و رفاه راننده را افزایش دهد.

SOURCE شرکت هیوندای موتور