نخست وزیر می گوید ، همه دومنیکن ها از طریق برنامه سرمایه گذاری از تابعیت بهره مند می شوند

لندن، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طی یک برنامه هفتگی دولت ، نخست وزیر مشترک المنافع دومینیکا، روزولت اسکریت، برخی از موفقیت های این جزیره کوچک را در سال جاری برجسته کرد. ایان داگلاس ، نماینده مجلس پورتسموث حوزه انتخابیه ، برخی از پروژه هایی را که علیرغم شیوع ویروس کرونا ادامه دادند ، از جمله ساخت چندین هتل و ادامه برنامه مسکن ، خاطرنشان کرد. دومینیکا برنامه تابعیت توسط سرمایه گذاری (CBI) هر دو پیشرفت را تأمین می کند.

برای نزدیک به سه دهه ، دومینیکا از سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها استقبال کرده است تا پس از کمک مالی به صندوق دولت یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، شهروند ملت شوند. درآمد حاصل از این برنامه سپس به بخشهای مختلف جامعه دومنیکن از مراقبت های بهداشتی و آموزشی تا زیرساخت ها و گردشگری تزریق می شود.

نخست وزیر اسکرریت در برنامه هفتگی خود گفت: “آنچه ما انجام داده ایم بازسازی برنامه برای افزایش یکپارچگی آن ، افزایش شفافیت آن ، افزایش پاسخگویی آن است و همچنین اطمینان حاصل می کنیم که در این روند همه دومنیکن ها از این برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری بهره مند می شوند.” “ما توانسته ایم از CBI خود برای توسعه هتل و اطمینان از گسترش این خواص استفاده کنیم. همچنین با استفاده از CBI برای تهیه بودجه مورد نیاز مسکن ، که برای مردم ما بسیار مهم است ، برای مراقبت های بهداشتی ، برای ما افرادی که بیمارستان ها و مراکز بهداشتی می سازند. و البته ، ما قصد داریم از CBI به عنوان ابزاری برای تأمین اعتبار فرودگاه بین المللی استفاده کنیم. “

در انتهای دیگر طیف ، سرمایه گذارانی که شهروند دومینیکا به انبوهی از مزایا دسترسی پیدا کنید. این موارد شامل افزایش آزادی سفر به حدود 140 کشور و سرزمین ، چشم اندازهای تجاری جایگزین و در آخر ، گزینه بسیار ارزشمندی برای تصویب شهروندی برای نسل های بعدی است. برای چهار سال گذشته ، دومینیکا برنامه CBI با شاخص CBI به عنوان بهترین جهان قرار گرفته است – یک مطالعه مستقل سالانه که توسط متخصصان مجله مدیریت حرفه ای فایننشال تایمز انجام می شود.

کسانی که برای اقامت انتخاب می کنند دومینیکا مطمئن باشید که آنها در کشوری زندگی می کنند که توسعه ملی را سرلوحه اولویت های خود قرار دهد. در سالهای اخیر، دومینیکا از بودجه برای ساخت خانه های مقاوم در برابر آب و هوا و حمایت از ابتکارات آموزشی استفاده کرده است. این کشور همچنین در حال ساخت یک بیمارستان پیشرفته است که به تقویت بخش بهداشت و درمان جزیره کمک خواهد کرد.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی