نیجریه ای ها با برنامه های سرمایه گذاری به دنبال دستیابی به تابعیت برای گسترش دسترسی به تجارت هستند

لندن، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طی سال گذشته افزایش چشمگیری در نیجریه ای های ثروتمند که تابعیت مضاعف را به کشورهای موجود در این کشور بدست آوردند کارائیب برای انجام کار موثرتر در مقیاس جهانی در حالی که برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) برای دهه ها گزینه مناسبی برای آفریقایی ها بوده است ، ناآرامی های اخیر و همه گیری جهانی منجر به افزایش افرادی شده است که خواهان تحرک جهانی برای تجارت و تفریح ​​هستند.

برنامه های CBI این فرصت را به افراد می دهد تا در کشورهایی مانند دومینیکا در کارائیب، برای به دست آوردن تابعیت مضاعف. این اجازه می دهد تا شما راحت تر سفر کنید ، به ویژه به اروپا و ، درهای بیش از 100 کشور را برای سفر بدون ویزا باز می کند. همه گیری جهانی فقط بر عدم اطمینان روزافزون نیجریه ها تأکید کرده است. کشورهای همسایه و قاره از نظر دولت و بی ثباتی اقتصادی نگرانی مستمر دارند ، به همین دلیل بسیاری از آفریقایی ها در حال بررسی گزینه های خود برای ایجاد تنوع هستند – در صورت لزوم یک برنامه B داشته باشند.

چرا آفریقایی ها به طور خاص به دنبال گزینه های زیادی هستند که وجود دارد کارائیب؟ نزدیک بودن به آمریکا بدان معنی است که از نظر تجاری از نظر مناطق زمانی و مسافت سفر راحت تر است. دومینیکابه عنوان مثال ، به دلیل نزدیکی با دلار در برابر دلار آمریکا نیز متصل است ایالات متحده آمریکا، بنابراین ارز قوی و پایدار است. سبک زندگی و زبان گفتاری نیز در کنار چندین شباهت فرهنگی جذاب است.

“اگر زمانی برای کسب اطمینان و تنوع بخشیدن به گزینه های شما وجود داشته است … اکنون وجود دارد. تلاش برای درخواست ویزای بلند مدت یا تابعیت در کشورهای دیگر یک روند دشوار ، طولانی و اغلب بسیار ناامید کننده است. برنامه های CBI به کاهش این کمک می کنند با زمان چرخش سریع و فرصتی برای سرمایه گذاری مستقیم در بهبود کشور. چه از طریق ایجاد شغل از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و چه سرمایه گذاری در آموزش و پرورش – شما اطمینان دارید که به ارتقا the زندگی مردم ساکن در کشور کمک می کنید ، ” می گوید میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners ، a لندندفتر مرکزی مشاور حقوقی و بازاریابی دولت است.

این سال گذشته این واقعیت را برجسته کرده است که گرچه اکثر افراد به ظاهر می توانند از هرجای دنیا کار کنند – برای توسعه و گسترش تجارت شما در سطح جهان ، شما به تحرک نیاز دارید. به نظر می رسد در دنیای نامطمئن کنونی که توسط کوید -19 پوشانده شده ، به صورت هفتگی مرزها بسته و باز می شوند. به این ترتیب ، گذرنامه دوم یک ابزار تجاری قدرتمند و بسیار مورد نیاز است.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی