نیپون اکسپرس (چین) در کنوانسیون سالانه حمل و نقل بین المللی جهانی شرکت می کند

توکیو، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Nippon Express (چین) شرکت آموزشی ویبولیتین (از این پس “شمال شرقی چین“) ، یک شرکت تابعه محلی از شرکت Nippon Express ، آموزشی ویبولیتین ، در نهمین کنوانسیون سالانه حمل و نقل بین المللی جهانی ، چهارمین نمایشگاه حمل بار و اولین نمایشگاه جهانی ابر حمل و نقل شرکت شده توسط ShippingChina.com و فدراسیون چین و خرید ، و همزمان در شهر چین برگزار می شود دالیان (استان لیائونینگ) از جانب یکشنبه ، اول نوامبر، به سه شنبه ، 3 نوامبر 2020.

آرم: https://kyodonewsprwire.jp/img/202012088274-O1-ll6XNQ3V

Photo1: مدیر اجرایی ارشد Sugiyama در حال ارائه آدرس اصلی

https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202012088274/_prw_PI2fl_YipW8T0C.jpg

Photo2: مدیر اجرایی ارشد Sugiyama در حال ارائه آدرس اصلی

https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202012088274/_prw_PI3fl_22v1fRn5.jpg

کنوانسیون سالانه حمل و نقل بین المللی جهانی رهبران صنایع مرتبط با حمل و نقل بین المللی بار را سالیانه گردهم می آورد تا نوآوری فناوری را در تدارکات ارتقا داده و مبادلات شخصی را تسهیل کند. کنوانسیون امسال به موازات نمایشگاه و نمایشگاه برگزار شد و شمال شرقی چین تنها شرکت لجستیکی ژاپنی در بین 600 شرکت چینی و خارجی بود که نمایندگی حمل و نقل ، هواپیمایی ، ریلی ، بندری ، مالی و سایر صنایع را در آن شرکت می کرد.

شرکت آنلاین نیز مجاز بود و مراحل آن در سراسر جهان جریان داشت. مدیر ارشد مدیریت ارشد تاتسو سوگیاما، مدیر کل منطقه ای نپون اکسپرس ‘منطقه شرق آسیا ، سخنرانی اصلی را از طرف شرکت کنندگان شرکت ارائه داد که طی آن درباره Nippon Express صحبت کرد چیناروپا خدمات حمل و نقل ریلی مرزی و سایر خدمات لجستیکی ، تلاش های آن در طی همه گیری ویروس کرونا و برنامه های آن برای آینده.

Nippon Express به عنوان یک شرکت جهانی تدارکات ، از طریق لجستیک به جامعه کمک خواهد کرد.

وب سایت Nippon Express: http://www.nipponexpress.com/

حساب رسمی لینک شده: NIPPON EXPRESS GROUP

https://www.linkedin.com/company/nippon-express-group/

SOURCE Nippon Express Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.nipponexpress.com/