نیکولا و خدمات جمهوری به همکاری در کامیون های زباله پایان می دهند

ققنوس، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) امروز اعلام کرد که نیکولا و خدمات جمهوری (NYSE: RSG) همکاری خود را در زمینه تولید کامیون های زباله متوقف کرده اند.

هدف این همکاری طراحی و ساخت اولین کامیون زباله کاملاً یکپارچه مبتنی بر سیستم عامل و بدنه درایو برقی باتری-آلایندگی صفر و در عین حال چندین سیستم جدید در یک وسیله نقلیه پیشرفته جدید بود.

پس از همکاری و بررسی قابل توجه ، هر دو شرکت تشخیص دادند که ترکیب انواع فن آوری های جدید و مفاهیم طراحی منجر به طولانی تر از زمان توسعه پیش بینی شده و هزینه های غیر منتظره خواهد شد. در نتیجه ، برنامه در حال خاتمه است و منجر به لغو سفارش خودروی اعلام شده قبلی می شود.

مدیر عامل نیکولا گفت: “این تصمیم مناسب برای هر دو شرکت با توجه به منابع و سرمایه گذاری های مورد نیاز بود.” مارک راسل. “ما از تعهد خدمات جمهوری در دستیابی به راه حل های پایدار و مسئولانه زیست محیطی برای مشتریانشان حمایت و احترام می گذاریم. نیكولا همچنان بر روی ارائه برنامه های كامیون تجاری الكتریكی باتری و پیل سوختی و زیرساخت های انرژی برای حمایت از آنها تمرکز لیزر دارد.”

نیکولا نقشه راهی تهیه کرده است که تحویل نیمه کامیون های برقی باتری Nikola Tre را در ایالات متحده در سال 2021 آغاز می کند. نیکولا همچنین در نظر دارد در اولین ایستگاه هیدروژن تجاری خود در سال 2021 زمین خود را بشکند. در نیکولا تولید خواهد شد کولیج ، آریزونا تسهیلات از سال 2023 آغاز می شود.

درباره شرکت نیکولا
شرکت نیکولا در حال تحول جهانی صنعت حمل و نقل است. نیکولا به عنوان یک طراح و تولید کننده وسایل نقلیه باتری-الکتریکی و هیدروژنی-الکتریکی ، سیستم های محرکه وسایل نقلیه الکتریکی ، اجزای خودرو ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژن ، تولید صفر می کند. امروز. دفتر مرکزی شرکت نیکولا در سال 2015 تاسیس شد ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.nikolamotor.com یا توییتر مراجعه کنید @ nikolamotor.com.

اظهارات رو به جلو
برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه برای اهداف مقررات بندرگاه امن تحت قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. اظهارات آینده نگر به طور کلی با کلماتی مانند “باور” همراه است ممکن است ، “” خواهد شد “،” تخمین می زند “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “به نظر می رسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عباراتی از این قبیل که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موارد تاریخی نیستند. این اظهارات آینده نگر شامل این باور است که نیکولا فسخ تصمیم صحیح برای هر دو طرف بود. و عقاید نیکولا در مورد زمان مورد انتظار برای تحویل نقاط عطف مختلف تجاری ، از جمله تحویل نیکولا Tre ، شکستن زمین در اولین ایستگاه هیدروژن تجاری نیکولا و آغاز تولید نیمه کامیون های سلول سوختی-الکتریکی در کولیج ، آریزونا. این اظهارات بر اساس فرضیات مختلف و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت نیکولا است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله اما محدود نمی شود به: ، از جمله مشکلات تولید یا تاخیرها. تأثیرات رقابت بر تجارت آینده شرکت ؛ در دسترس بودن سرمایه ؛ شرایط اقتصادی ، مالی ، قانونی ، سیاسی و تجاری عمومی و تغییرات در بازارهای داخلی و خارجی ؛ اثرات بالقوه COVID-19 ؛ تأثیر رویه های قضایی ، نظارتی یا اداری که شرکت در آن شرکت دارد یا ممکن است به عنوان یک عضو در آن شرکت کند. و سایر خطرات مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سه ماهه نیکولا در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 گزارش ها و اسناد دیگر پرونده های نیکولا را هر از گاهی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت می کند. در صورت تحقق هر یک از این خطرات یا نادرست بودن فرضیات نیکولا ، نتایج واقعی می توانند از نظر نتایج بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. این بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ این گزارش صحبت می کنند و نیکولا به طور خاص از هرگونه تعهد برای به روزرسانی این بیانیه های آینده نگر صرف نظر می کند.

تماس با رسانه ها:
نیکول رز
[email protected]
480-660-6893

کالین روبر
[email protected]
313-207-5960

SOURCE شرکت نیکولا

لینک های مربوطه

https://nikolamotor.com/