هفتمین جشنواره هوشی مین سیتی آئو دای مسابقه / کمپین “I love Vietnamese Ao Dai” را راه اندازی می کند

با شکل کاملاً جدیدی از سازماندهی: آنلاین همراه با رویدادهای زنده ، جذاب ترین نکته ای که تفاوت و تأثیر جشنواره امسال را ایجاد می کند ، کمپین / مسابقه “من ویتنامی را دوست دارم ao dai” است. کمپین / مسابقه “I love Vietnam Ao Dai” 2020 نسخه ارتقا یافته ای است که بصورت کاملاً آنلاین از طریق بستر وب سایت اصلی جشنواره Ao Dai Festival 2020 به صورت کاملاً آنلاین (www.lehoiaodaitphcm.com.vn) و فیس بوک (www.facebook.com/lehoiaodai) به لطف استفاده از پیشرفته ترین فن آوری ، عملیاتی ساده و کاربرپسند ، پس از ارسال عکس هایی از خود در Ao dai که در هر مکان گردشگری گرفته شده است ، شرکت کنندگان به طور خودکار ویدئویی صادر می کنند که تصویر خاص خود را توسط سیستم به ارمغان می آورد . در عین حال ، به اشتراک گذاری فیلم ها در شبکه های اجتماعی به گسترش کمپین کمک می کند.

با هدف تبدیل شدن به “جشنواره دوستداران Ao Dai” در جهان و آوردن جشنواره به هر پنج قاره از طریق فن آوری ، کمیته برگزاری کل جامعه ویتنام را در سراسر کشور و جامعه ویتنامی های مقیم خارج ، دوستان بین المللی ساکن و کار می کند را تشویق می کند. ویتنام و همچنین در سایر کشورها برای به اشتراک گذاشتن و ساخت فیلم ها برای افزایش جذابیت برای این کمپین شرکت کنند.

برای تشویق به مشارکت جامعه ، 18 ویدیوی عالی با بیشترین رای در وب سایت رسمی جشنواره هوشی مین سیتی آئو دای انتخاب می شوند تا برنده جایزه ویژه مبارزات انتخاب شوند.

اطلاعات شرکت کننده در کمپین / مسابقه “من ویتنامی Ao Dai را دوست دارم”:

دوره شرکت: از 26 دسامبر 2020 تا 31 دسامبر 2020

فرم شرکت:

این کمپین 2 دسته را باز می کند: افراد و گروه ها از جمله:

– افراد زن و مرد و همچنین خارجیانی که در ویتنام و سراسر جهان زندگی می کنند.

– گروهی از افراد از جمله اتحادیه زنان در مناطق ، گروه های آزاد ، آژانس ها و شرکت ها ، خانواده ها و گروه های خارجی که در ویتنام کار و کار می کنند.

شرکت کنندگان می توانند برای عضویت در هر دو گروه یا هر دو دسته انتخاب کنند. همزمان ، از دوستان و اقوام خود رای بگیرید. ویدئوهای برنده براساس آرا votes از طریق وب سایت رسمی جشنواره شمارش می شود (www.lehoiaodaitphcm.com.vn) و صفحه اصلی جشنواره (www.facebook.com/lehoiaodai)

معانی جشنواره Ao Dai 2020: یکی از رویدادهای معتبر فرهنگی و گردشگری سالانه که توجه گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند. این جشنواره می خواهد ارزش های انسانی را القا کند و عشق را به Ao Dai گسترش دهد – میراث فرهنگی ناملموس ، لباس منحصر به فرد ضروری در زندگی مردم ویتنام. Ao Dai همچنین یک فرهنگ منحصر به فرد و چشمگیر در قلب گردشگران داخلی و خارجی است.

بازگشت هفتمین جشنواره هوشی مین آئو دای – مارک های 2020 تلاش های کل صنعت جهانگردی در احیای صنعت گردشگری و کمک موثر به توسعه اقتصادی – اقتصادی کل کشور به طور کلی و منطقه به طور خاص در شرایط فعلی.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

هوشی مین مرکز ارتقا Tourism گردشگری شهرستان
آدرس: خیابان Nguyen Dinh Chieu 140 ، بخش 4 ، منطقه 3 ، HCMC
شماره تلفن: (+ 84-28) 38.277.371 / 372/373

منبع: مرکز تبلیغات گردشگری شهر هوشی مین