هنگ کنگ به کریسمس امسال خیره می شود تا به فناوری خیره شود

لس آنجلس، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – برای اطمینان از اینکه فصل جشن بی نظیر و غوطه ور است ، هنگ کنگ خرده فروشان ، مشاغل و هنرمندان از فن آوری استفاده کرده اند تا کریسمس را به شهر بیاورند مثل اینکه قبلاً هرگز این کار انجام نشده است.

تورهای مجازی 360 درجه هنگ کنگی منطقه تجاری مرکزی جشن
به دنیای شاد خوش آمدید شهر کریسمس! این سرزمین عجایب مجازی که بخشی از سالگرد 2020 Hong Kong WinterFest است ، یک جشن سراسری با حمایت هیئت گردشگری هنگ کنگ ، بازدید کنندگان وب خود را به مجسمه مجسمه ، یک فضای عمومی تاریخی در قلب مرکز منتقل می کند.

درست مثل هنگ کنگی واقع در ناحیه تجاری مرکزی ، شهر کریسمس توسط آسمان خراش های نمادین احاطه شده است و همه برای تعطیلات از خیابان ها خارج شده اند و یک درخت برجسته و لژهای کریسمس جشن را به نمایش می گذارند. اضافه کردن یک اضافی هنگ کنگ لمس کنید ، عمو سیو – یک مربی محبوب انگلیسی که به صدای جذابش معروف است – بازدید کنندگان را از طریق تجربه ابتکاری 360 درجه آنلاین ، جایی که بسیاری از توقف های تعاملی در انتظار هستند ، هدایت می کند.

در یک منطقه تجاری مرکزی مجازی که برف بوسیده است ، بازدید کنندگان می توانند ماجراجویی کریسمس تاون خود را از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه انتخاب کنند:

  • یاد بگیرید که چگونه از طریق آموزش های ویدئویی ، کارهای دستی جشن مانند DIY ، تاج گل های معطر ، زیور آلات ، کارت های تعطیلات پاپ آپ یا نگهدارنده شمع را بسازید
  • بارگیری برچسب های WhatsApp با موضوع تعطیلات که توسط مشهور طراحی شده است هنگ کنگ تصویرگرانی مانند دین دونگ ، داستیکید و میز آشفته
  • در طول مسیر با آهنگ های زیبای کریسمس هماهنگ شوید

یک تور مجازی 360 درجه ای از شهر کریسمس را ببینید ، بخشی از 2020 WinterFest هنگ کنگ تا زمان 3 ژانویه 2021.

اولین نصب و راه اندازی هنر پروانه با هوش مصنوعی در جهان
که در وان چای، یک پروانه شیشه ای رنگی 7 متری و بیش از 350 پروانه LED خیابان لی تونگ را به یک زمین بازی از نور تبدیل کرده اند. اولین نصب هنری پروانه ای مجهز به هوش مصنوعی در جهان که “پروانه های امید” لقب گرفته است ، با هدف الهام بخشیدن و اعتلای او ، تمام امید ، عشق ، زیبایی و مثبت در جهان را به بازدید کنندگان یادآوری می کند.

هر روز بعد از ظهر ، هنگامی که خورشید به شدت در آسمان می تابد ، تاسیسات شیشه ای نور طبیعی را به زمین شکسته و بولوار را با رنگ های روشن و تابشی رنگ آمیزی می کند. عصر بیا ، یک سمفونی سبک موسیقی و نور پرواز می کند در حالی که پروانه ها با استفاده از هوش مصنوعی با صدای موسیقی “می رقصند”.

دهلیز خیابان لی تونگ همچنین یک درخت کریسمس خیره کننده و 12 متری با جلوه های ویژه قدرتمند دارد. این درخت با ترکیب فناوری تعاملی لمسی و تکنیک ویژه فرافکنی سایه ، پروانه ها را بر روی لباس بازدیدکنندگان قرار می دهد – شاهکاری از هنر و فناوری.

از جشن هوش مصنوعی در لذت ببرید خیابان لی تونگ تا زمان 10 ژانویه 2021.

Globoscope ، نصب نوری از فرانسه، اولین بار در آسیا در K11 MUSEA
K11 MUSEA ، یک قطب فرهنگی خرده فروشی و قطب هنری جدید در تفرجگاه Tsim Sha Tsui ، امسال با “A Very MUSEA Christmas Village” روح کریسمس را افزایش داده است. این روستا با تجاربی از تجارب فرهنگی هنری ، از جمله ، نمایش می دهد آسیا اولین گلوبوسکوپ.

نمایش نور همه جانبه مخصوص سایت که توسط Collectif Coin ، یک آزمایشگاه مشهور هنر فرانسوی ایجاد شده است ، در فضای پشت بام باغ Bohemian گسترش می یابد. یک تجربه خصوصی 20 دقیقه ای با Globoscope را می توان برای لذت بردن از یک نمایشگاه نور حسی سورئال در کنار خانواده یا دوستان خود اختصاص داد که در آن کره های درخشان رقصیده و در حرکات نوری رقص خورده می چرخند ، در حالی که چشمگیر است. هنگ کنگ افق در فاصله می درخشد.

K11 MUSEA همچنین یک جنگل کریسمس با درختان طلایی درخشان را در دهلیز این مرکز نصب کرده است ، بدون اینکه از مراسم ویژه موزه سانتا و بازار کریسمس نام ببرید.

تجربه دهکده کریسمس بسیار موزه ای از طریق 3 ژانویه، 2021

“کریسمس هر روز” با ملاقات و استقبال از سانتا مجازی از فناوری پیشرفته ای برخوردار است
برای 50 سال گذشته ، شهر بندرگاه فصل تعطیلات را با نصب بزرگتر از زندگی کریسمس و شگفتی های جشن مشخص کرده است. امسال ، جشن “کریسمس هر روز” در بندرگاه یک بار دیگر نوید خاطرات فراموش نشدنی از تعطیلات را می دهد ، به علاوه لیست تجربیات آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد.

در این فصل تعطیلات ، یک تور مجازی از تزئینات باورنکردنی شهر هاربر در سراسر مرکز خرید و “ورود به سیستم” در شبکه های اجتماعی انجام دهید یا لیست آرزوهای کریسمس خود را در هنگام یک دیدار مجازی و سلام و احوالپرسی با سانتا به اشتراک بگذارید. برای کوچکترها ، هاربر سیتی یک اثر ایجاد کرده است تعاملی بازی رنگ آمیزی آنلاین ، جایی که کودکان می توانند “دوستان هیولا” را بپوشند – شخصیت های کارتونی 3D شایان ستایش که توسط هنرمند هلندی نشان داده شده است اوا کرمرز – و سپس تماشای زنده شدن شاهکارها را تماشا کنید.

در “باغ نورپردازی کریسمس” در عرشه ترمینال اقیانوس ، بازدیدکنندگان غیر حضوری می توانند از دریای شبدرهای LED روشن و قاصدک ها عبور کنند تا هر شب با نمایش خیره کننده “نمایش نور و کریسمس موسیقی” لذت ببرند. هنگ کنگ افق به عنوان پس زمینه.

لذت بردن بندرگاه“کریسمس هر روز” تجربه های آنلاین و آفلاین تا 3 ژانویه 2021.

تصاویر در https://hktb.filecamp.com/s/2020_Hong_Kong_Christmas/fo.

SOURCE هیئت گردشگری هنگ کنگ

لینک های مربوطه

http://www.hktb.com