هواپیماهای ATP و Epic مشارکت جدیدی را با حضور Flightdocs و Aviation Hub اعلام می کنند

“E1000 GX هواپیمایی است که عملکرد ، عملکرد و فرم آن سنگ بنای فرایند طراحی خلبانی قرار می گیرد. ATP همان تعهد را با مجموعه راه حل های هواپیمایی خود مجسم می کند. ” داگ کینگ. “تعهد ما به اپراتورهای ما شامل اطمینان از مشارکت هایی است که تجربه مشتری را افزایش می دهد و حداکثر بهره وری ، قابلیت اطمینان و ارزش عملیاتی را تضمین می کند.”

مدیر ارشد استراتژی ATP توضیح داد: “ما از همکاری در تیم Epic Aircraft بسیار هیجان زده هستیم.” گرگ هاینه. “مجموعه محصولات ما مجموعه منحصر به فردی از قابلیت ها را به دارندگان هواپیما ، اپراتورها و OEM ها ارائه می دهد. ما در حال دسترسی بی موقع و بدون کاغذ به داده ها و نشریات مورد نیاز هر روز ، دقیقاً از طریق تلفن یا iPad آنها هستیم.”

E1000 GX، مجهز به موتور Pratt & Whitney 1200-HP PT6A-67A و پروانه کامپوزیت 5- تیغه Hartzell ، با بیش از 330 گره دریایی ، با سرعت 4000 فوت در دقیقه ، با یک بار سوخت کامل 1100 پوندی ارائه می دهد ، تا 34000 کار پا ، و ساحل به ساحل را با یک توقف سوخت طی می کند. به سیستم کنترل پرواز خودکار Garmin GFC 700 مجهز شده است.

همه E1000 GX این هواپیماها با اشتراک در سیستم عاملهای Flightdocs کاملاً یکپارچه و ATP Aviation Hub ارائه می شوند. این یکپارچه سازی پیشرفته بدون نیاز به ترک بستر پیگیری تعمیر و نگهداری ، “با یک کلیک” به نشریات فنی و محتوای نظارتی Epic Aircraft خود دسترسی می یابد. ATP Aviation Hub همچنین موتور Pratt & Whitney و محتوای پروانه Hartzell را به عنوان بخشی از کتابخانه هواپیماهای جامع خود ارائه می دهد.

درباره ATP:

ATP پیشرو در ارائه خدمات نرم افزاری و اطلاعاتی هواپیمایی است. خط تولید نوآورانه ATP ، شامل Flightdocs ، Aviation Hub ، ChronicX و SpotLight ، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد ، قابلیت اطمینان هواپیما را بهبود می بخشد و از اشتراک دانش فنی و همکاری در تمام بخشهای صنعت هواپیمایی و هوا فضا پشتیبانی می کند. محصولات و خدمات ATP بیش از 75000 متخصص تعمیر و نگهداری هواپیما را در سراسر جهان پشتیبانی می کنند. به عنوان یک شرکت جهانی ، ATP بیش از 7،500 مشتری در 137 کشور دارد و با بیش از 90 نصب شده همکاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.atp.com.

تماس با مطبوعات: لی بروستر
1+ (239) 390-3199
[email protected]

درباره هواپیمای حماسی:

شرکت Epic Aircraft، LLC در زمینه طراحی و ساخت هواپیماهای یک موتوره و شش نفره تک کاره با کارایی بالا ، تخصص دارد. Epic یک شرکت هوانوردی با طراحی خصوصی است که تمام کارهای مهندسی ، ساخت و اداری خود را در آن انجام می دهد خم ، اورگان مرکز فرماندهی. برای اطلاعات بیشتر در مورد Epic Aircraft ، لطفاً مراجعه کنید www.epicaircraft.com.

تماس با مطبوعات: مایک شریدر
1+ (541) 318-8889
[email protected]

منبع ATP