هواپیمایی OTT اولین پرواز را از شانگهای به پکن انجام می دهد

هواپیمای ARJ21 از راحتی باربرهای باربری برخوردار است. در مقایسه با جت های از نوع مشابه ، ARJ21 دارای یک کابین عریض تر و بالاتر است که دارای 18 ردیف صندلی فوق نازک است. زمین و زاویه نشستن و عرض صندلی با هواپیماهای بدنه باریک در حال کار که توسط CEA اداره می شوند قابل مقایسه هستند.

از پایان امسال تا مارس 2021خطوط هوایی OTT مسیرهای پرواز را انجام می دهد شانگهای به پکن، نانچانگ، چین شرقی استان جیانگشی، هفی، چین شرقی استان آنهویی و ونژو ، چین شرقی استان ژجیانگ.

پرواز ابتدایی توسط ژانگ داقی انجام شد که 6 نوع هواپیما با زمان پرواز ایمن بیش از 18300 ساعت پرواز کرده است. او برای همراهی با C919 با یک جت تجاری پرواز کرد ، چین اولین جت مسافرتی بزرگ وطنی که پرواز کرد مه 2017.

هواپیمایی OTT در حال حاضر 3 جت ARJ21-700 دارد و انتظار می رود 6 هواپیمای دیگر در سال آینده و 8 هواپیمای دیگر در سال 2022 دریافت کند. ناوگان آن شامل 35 جت ARJ21 تا سال 2025 خواهد بود.

علاوه بر این ، این تیم همچنین دارای یک تیم عملیاتی متشکل از 15 خلبان ، 28 مهماندار هواپیما ، 9 افسر ایمنی ، 2 اعزام کننده و بیش از 30 مهندس است.

هواپیمایی OTT با هدف پرواز جت های مسافربری داخلی در CEA در ماه فوریه سال جاری راه اندازی شد. چین بازار سرزمین اصلی ، تا کیفیت و طراحی پیشرفته خود را نشان دهد و همچنین تجارب پرواز برتر را برای مسافران به ارمغان بیاورد.

ARJ21 و C919 ، هر دو توسط شرکت بازرگانی هواپیما تولید می شوند چینشرکت مستقر در شانگهای شانگهای گفت ، اکثر ناوگان هواپیمایی جدید را تشکیل خواهد داد.

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=381205
عنوان: هواپیمایی OTT پرواز اولیه را از شانگهای به پکن

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=381208
عنوان: هواپیمایی OTT پرواز اولیه را از شانگهای به پکن

SOURCE خطوط هوایی چین شرقی