هیدرولیک نوآور برای پشتیبانی از برنامه آرتمیس ناسا قرارداد منعقد کرد

WAUSAU ، Wis.، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت نوآورانه هیدرولیک LLC به منظور پشتیبانی و پشتیبانی از برنامه آرتمیس ناسا ، قراردادی در زمینه طراحی و تولید محصولات قدرت مایع منعقد کرده است.

با استفاده از برنامه آرتمیس ، ناسا اولین زن و مرد بعدی را تا سال 2024 با استفاده از فن آوری های نوآورانه برای کاوش در سطح ماه بیش از هر زمان دیگر ، روی ماه فرود می آورد. ناسا با شرکای تجاری و بین المللی همکاری خواهد کرد و تا پایان دهه اکتشاف پایدار ایجاد می کند. سپس ، با استفاده از آموخته های ماه و اطراف ماه ، جهش بزرگ بعدی – اعزام فضانوردان به مریخ – را انجام دهید.

ناسا به احترام خواهر دوقلوی آپولو در افسانه های یونان ، الهه ماه ، برنامه “آرتمیس” را نامگذاری کرده است. این نام به خوبی با هدف پروژه فرود آمدن اولین زن روی ماه مطابقت دارد ، در حالی که موفقیت برنامه های آپولو در دهه 1960 را ارج نهاد.

Hydraulics نوآورانه محصولات قدرت سیال را برای سیستم های زمینی اکتشافی ناسا طراحی و تولید خواهد کرد. این سیستم ها موشک سیستم پرتاب فضایی ناسا (SLS) را از محل آویز خود به محل پرتاب واقع در محل انتقال می دهند مرکز فضایی کندی که در فلوریدا.

“کارکنان شرکت نوآورانه هیدرولیک واقعاً از این فرصت بی نظیر برای کار در کنار افراد شگفت انگیز در این کشور فروتن هستند مرکز فضایی کندی و با برنامه آرتمیس ناسا بخشی از تاریخ اکتشافات فضایی باشید. این به رشد مشاغل کوچک ما ، ایجاد شغل در کمک می کند واوسو و دیگر مرکزی ویسکانسین جوامع “-دیو تتزلاف، CFPE ، مهندس سرب

نوآورانه هیدرولیک یک پروژه مبتنی بر پروژه ، مشخصات بالا ، سازنده سیلندر هیدرولیک سفارشی است که مقر اصلی آن در است واوسو ، ویسکانسین با حضور جهانی از برنامه های قدرت سیال تجاری ، مدنی و دفاعی پشتیبانی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ARTEMIS ناسا ، به https://www.nasa.gov/specials/artemis/ مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Innovative Hydraulics LLC ، به https://innovativehyd.com/ مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر ، تماس بگیرید توماس جی کالینز در 715-803-2597.

SOURCE Innovative Hydraulics LLC

لینک های مربوطه

https://www.innovativehyd.com