وبینار توضیح می دهد که چگونه هندی ها می توانند از طریق تابعیت با سرمایه گذاری در سنت کیتس و نویس به شهروندان جهانی تبدیل شوند

لندن، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 10 دسامبرهفتم، The Times of Times توسط Times of هند و CS Global Partners گرد هم آمدند تا میزبان دکتر Hon باشند. تیموتی هریس، نخست وزیر فدراسیون سنت کیتس و نویس، و لس خان، مدیر عامل شرکت سنت کیتس و نویس تابعیت توسط واحد سرمایه گذاری در یک وبینار. سخنرانان در مورد شهروندی جهانی ، جایگاه فدراسیون به عنوان استاندارد پلاتین در صنعت مهاجرت اقتصادی و سهم سرخپوستان در سنت کیتس و نویس.

میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners ، توضیح داد که علی رغم همه گیری مداوم ، سنت کیتس و نویس برنامه CBI شهروندی جهانی را تشویق می کند. وی اظهار داشت که تابعیت از طریق سرمایه گذاری ابزاری برای تبدیل شدن به “یک شهروند جهان است زیرا شهروندی جایگزین به مرزهای جدید دسترسی می یابد ، از نظر مالی و فنی افزایش می یابد ، به عنوان یک بیمه نامه در نظر گرفته می شود.”

نخست وزیر برای کمک به شنوندگان برای درک جایگاه والای کشور در حوزه مهاجرت ، اولویت بندی دولت در زمینه ثبات اقتصادی و دموکراسی ، حقوق قوی مالکیت ، گذرنامه بسیار متحرک آن و پایبندی ملت به قوانین ملی و بین المللی را به اشتراک گذاشت. “آن […] علاقه مند به آمدن به کشوری هستند که بتوانند در آن در صلح و آزادی با قدرت ، با توانایی پیگیری رویاهای خود زندگی کنند ، سنت کیتس و نویس مکان ایده آل است “.

در نهایت، لس خان دیپلماسی مداوم کشور را با ستایش کرد هند. “[Indians] وی گفت: “مکانی خوشامدگویی پیدا کرده اند و به روشی سازنده در ساخت ملت کمک می کنند ، بنابراین ما آزاد هستیم و خیال ما از این است که آنها بیایند و بخشی از چشم انداز اقتصادی ما باشند.”

روابط بین هند و سنت کیتس و نویس قدمت آن به اواسط قرن نوزدهم بازمی گردد که هر دو کشور مستعمره انگلیس بودند. هندی ها نه تنها سومین گروه قومی در جزایر هستند ، بلکه این کشورها تجارت منظم کالاهایی مانند داروها ، پوشاک و جواهرات را انجام می دهند. بسیاری از اتباع خارجی با اصالت هندی نیز به عنوان دانشجو در این دانشگاه ثبت نام می شوند دانشگاه ویندزور دانشکده پزشکی در سنت کیتس.

سنت کیتس و نویس همچنان یک گزینه برتر برای سرمایه گذاران خارجی است که به دنبال تابعیت دوم هستند. این تجربه بی نظیر و پردازش کارآمد است ، و در نهایت فرصت های اقتصادی و آموزشی بین المللی ، مزایای اجتماعی و دسترسی بدون ویزا و هنگام ورود به ویزا در تقریبا 160 مقصد را ارائه می دهد.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی