وراث کرایسلر پیشنهاد خرید جایگزین به خودروهای فیات کرایسلر را ارائه می دهد

دالاس، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فیات کرایسلر اتومبیل N.V. (FCAU) درخواستی دریافت کرد 24 دسامبر در نظر گرفتن یک پیشنهاد خرید جایگزین برای ادغام پیشنهادی برای تشکیل STELLANTIS ، از فرانک بی. رودز ، جونیور، نوه بزرگ بنیانگذار شرکت کرایسلر والتر پی. کرایسلر و مشتری Titan Global Advisors، Inc.

سهامداران FCAU در مورد ادغام STELLANTIS رأی می دهند 4 ژانویه 2021، و شرکت لندن تلفن یا ایمیل پاسخ داده نمی شود.

“این پیشنهاد جایگزین از نظر من برتر از ادغام برنامه ریزی شده است و منجر به بازگشت به می شود ایالات متحده از مارک های کرایسلر-دوج-جیپ-رام و به دور از چینی های پیشنهادی ، و کنترل خارجی طبق پیشنهاد در ادغام ، “گفت رودز.

رودز درخواست بحث می کند و پیشنهاد می دهد نام شرکت را به شرکت کرایسلر-دوج-جیپ-رام تغییر داده و مقر خود را به ایالات متحده، ضمن حفظ مقر اروپایی لندن. به مدیران و کارمندان فعلی پاداش ابقا بر اساس تصدی پست تعلق می گیرد.

این پیشنهاد حاکی از آن است که سهامداران موجود علاوه بر قیمت نقدی مورد مذاکره و بازپرداخت کلیه بدهی های موجود ، در صورت عمومی شدن در آینده حق خرید سهام در نهاد خریدار را نیز خواهند داشت.

توافق نهایی منوط به تصویب هیئت مدیره ، خاتمه توافق نامه ادغام موجود ، تکمیل بودجه لازم ، اجرای توافقنامه قطعی ، اخذ هرگونه تأییدیه لازم ، شرایط عادی پیش بینی شده در چنین معامله و هزینه لغو هزینه شده است هزینه های ادغام

رودز اعتراضی راجع به ادغام پیشنهادی در STELLANTIS با کمیته سرمایه گذاری خارجی در این کشور ارائه داده است ایالات متحده، “CFIUS” ، و به سناتورها توصیه کرد تا با ادغام که باعث می شود سود و فناوری های آینده از آمریکا حذف شود ، مخالفت کنند.

آقای رودز افزود: “این برنامه ها باید از طریق خریدهای الحاقی و ایجاد یک تولید کننده یکپارچه عمودی از طریق برنامه ریزی دقیق خریدهای OEM و تأمین کنندگان و همچنین از طریق خرید مشاغل مرتبط با حمل و نقل باشد.”

“من امیدوارم که FCAU بتواند در فن آوری های سوخت جایگزین از جمله گاز طبیعی و EV و همچنین توسعه مسافت پیموده شده و انتشار گازهای خروجی تمیزتر برای موتورهای بنزینی و دیزلی پیشرو باشد. این امر با ادامه و گسترش تحقیق و توسعه در سراسر جهان و گسترش مشارکت های مشترک انجام می شود با تولید کنندگان دیگر ، “او اضافه کرد.

کپی پیشنهاد را می توانید با درخواست ایمیل به آدرس زیر بدست آورید: [email protected]

تماس – مشاوران جهانی TITAN www.titanglobaladvisors.com
1-972-737-6756 [email protected]

SOURCE Titan Global Advisors، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.titanglobaladvisors.com