وزیر امور خارجه سنت کیتس و نویس تقریباً در طی 5 سال 26 کشور جدید را با لغو ویزا کامل اضافه می کند

لندن، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – برای نزدیک به 40 سال ، برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) فدراسیون سنت کیتس و نویس راهی بسیار کارآمد ، مقرون به صرفه و قانونی برای به دست آوردن تابعیت کامل کامل در یک کشور دیدنی و آرام است. یکی از پاداش های اصلی که افراد را به این برنامه می کشاند ، توانایی دستیابی به سفر به تقریبا 160 کشور و سرزمین با گذرنامه آرزوی ملی است. سند را می توان پس از گذراندن بررسی های دقیق و سرمایه گذاری دریافت کرد 150،000 دلار در صندوق دولت کشور

در حالی که انواع مختلف ویزا برای ورود به مرزهای خارجی وجود دارد ، دسترسی بدون ویزا همان چیزی است که تعیین می کند یک پاسپورت قدرتمند است. همین ماه ، فدراسیون و پادشاهی اسواتینی توافق نامه لغو روادید را امضا کردند. علاوه بر این ، سنت کیتس و نویس روابط دیپلماتیک با پادشاهی اردن این ماه. در این سیاست آمده است که اتباع هر دو کشور دارای گذرنامه معتبر برای ورود از شرایط ویزا معاف می شوند. لیست بدون ویزا ، به طور منظم ، به عنوان گسترش می یابد سنت کیتس و نویس وزیر امور خارجه مارک برانتلی بر ایجاد روابط دیپلماتیک جدید و توافق نامه های لغو ویزا به طور مکرر متمرکز است.

اخیرا، سنت کیتس و نویس لغو ویزا با جمهوری مقدونیه شمالی. دکتر. کوین ام. ایزاک، کمیساریای عالی کشور دو جزیره با سفیر جمهوری ملاقات کرد مقدونیه شمالی به الکساندرا میوسکا به انگلستان برای امضای توافق نامه در لندن بر 15 دسامبرهفتم. وزیر برانتلی به CS Global Partners گفت “[This] به این معنی که ما در پنج سال گذشته 26 کشور جدید با لغو ویزا کامل و دو کشور با ویزا جزئی حذف کرده ایم. ما همچنین ردپای دیپلماتیک خود را با 37 رابطه دیپلماتیک رسمی جدید در همان زمان گسترش داده ایم. ”

تابعیت مضاعف و تابعیت توسط برنامه های سرمایه گذاری مدت هاست که به عنوان یک گزینه مناسب برای کسانی که می خواهند گزینه های خود را متنوع کنند وجود دارد. با گذرنامه دوم از سنت کیتس و نویس، دامنه سفر و تجارت شخص به طور قابل ملاحظه ای گسترش می یابد. برای سرمایه گذاران که تصمیم به ایجاد یک کسب و کار در بخش گردشگری پر رونق از سنت کیتس و نویس، یافتن نیروی کار واجد شرایط انگلیسی زبان در دسترس آسان است.

سریعترین و سرراست ترین مسیر برای رسیدن به تابعیت دوم در سنت کیتس و نویس صندوق رشد پایدار است که در حال حاضر پیشنهاد محدودی را به متقاضیان ارائه می دهد. تا زمان 15 ژانویه 2021، خانواده های حداکثر چهار ساله که شهروندی را انتخاب می کنند فقط به سرمایه گذاری نیاز دارند 150،000 دلار بجای 195000 دلار.

[email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی