وسایل نقلیه جنرال موتورز مجهز به سیستم های سرگرمی و سرگرمی معیوب

سن دیگو، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Finkelstein & Krinsk LLP ، یک ملیت شناخته شده کالیفرنیا مستقر در شرکت حقوقی اقدام طبقاتی ، اعلام کرد که از طرف مستاجر و خریداران برخی از خودروهای شورولت / GMC مجهز به یک سیستم سرگرمی و سرگرمی معیوب ، علیه جنرال موتورز LLC یک پرونده قضایی اقامه کرده است. در این دادخواست ادعا شده است که جنرال موتورز از نقص در سیستم سرگرمی و سرگرمی ، سیستم صوتی 7 اینچی داشبورد IOR آگاه بوده است و در هنگام خرید یا اجاره وسایل نقلیه خود ، این اطلاعات را به خریداران و مستأجر نشان نداده است تا مصرف کنندگان را در سراسر کشور مجبور به خرید یا اجاره وسایل نقلیه Chevrolet / GMC.

ما معتقدیم که نقص ذاتی در سیستم سرگرمی و سرگرمی با افزایش ناگهانی و غیرمنتظره حداکثر حجم ، وضعیت پیش بینی نشده ای که می تواند رانندگان را وحشت زده کند ، احتمال برخورد را افزایش داده و خطر ایمنی واضحی را نشان می دهد. علاوه بر این نگرانی ایمنی ، سیستم سرگرمی و سرگرمی نیز ممکن است در مواقعی که وسیله نقلیه کار می کند ، به طور کامل سیاه شود یا راه اندازی مجدد شود ، و بعد از تغییر خودرو از “معکوس” ، ممکن است نمایشگر تصویر عقب ادامه یابد یا سیاه شود. “رانندگی” ، رانندگان را که ممکن است پدال گاز را عقب بکشند ، معتقدند که وسیله نقلیه در “معکوس” است ، در حالی که واقعاً در “درایو” است ، سردرگم می شود.

تا به امروز ، GM مشکوک است که یک خطای برنامه نویسی نرم افزاری باعث افزایش ناگهانی و پیش بینی نشده حجم می شود اما نتوانسته است به درستی این شرایط خطرناک را برطرف کند. جنرال موتورز در اکتبر و نوامبر سال 2020 یک به روزرسانی نرم افزاری صادر کرد ، اما رانندگان گزارش دادند که این به روزرسانی فقط مشکلات مرتبط با نقص ادعایی را تشدید کرده است. اگر بعد از آن به روزرسانی نرم افزاری روی وسیله نقلیه خود انجام داده اید 12 اکتبر 2020 و هنوز در سیستم اطلاعات و سرگرمی خود با مشکل روبرو هستید ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا از تجربه خود مطلع شوید.

وسایل نقلیه مجهز به سیستم سرگرمی و سرگرمی معیوب شامل موارد زیر است:

2018-2020

شورولت

کلرادو


2020

شورولت

بلیزر

2018-2020

شورولت

اعتدال


2020

شورولت

کامارو

2018-2020

شورولت

سیلورادو


2020

شورولت

صوتی

2018-2020

GMC

دره


2020

شورولت

تراکس

2018-2020

GMC

سیرا


2020

GMC

زمین

Finkelstein & Krinsk LLP در حالی که نمایندگی مشتریان شرکتی ، اتحادیه ای و فردی را بر عهده داشته است ، طی بیش از 30 سال اقدامات صنفی را با موفقیت دادخواهی کرده است. اگر با سیستم صوتی 7 اینچی مجهز به IOR IOR و یا اجاره یا مالکیت وسیله نقلیه مشخص شده در بالا با مشکل روبرو شده اید ، می توانید از جمله خسارات مالی به شما کمک کند. برای بحث در مورد حقوق خود یا تعیین اینکه آیا وسیله نقلیه شما آسیب دیده است ، لطفاً تماس بگیرید جان جی نلسون بدون هزینه در 877-493-5366 ، یا ایمیل [email protected]. در صورت درخواست ، شرکت با شما تماس خواهد گرفت.

SOURCE Finkelstein & Krinsk LLP