پرسپکتا از نیروی دریایی ایالات متحده به قرارداد توسعه خدمات سازمانی نسل بعدی اعطا شد

CHANTILLY ، وا، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت پرسپکتا (NYSE: PRSP) ، ارائه دهنده خدمات دولت پیشرو در ایالات متحده ، امروز اعلام کرد که به وی قرارداد تمدید NGEN (شبکه سازمانی نسل بعدی) از وزارت نیروی دریایی ایالات متحده با حداکثر سقف اعطا شده است. ارزش 797 میلیون دلار، در صورت استفاده از همه گزینه ها ، برای ادامه تحویل خدمات فناوری اطلاعات شرکت. قرارداد تحویل نامحدود / مقدار نامشخص (ID / IQ) شامل شش ماه پشتیبانی ، از 1 ژانویه ، 2021 تا 30 ژوئن 2021، و سه گزینه یک ماهه فراتر از این بازه زمانی.

تحت NGEN ، پرسپکتا اینترانت سپاه تفنگداران دریایی (NMCI) ، بزرگترین اینترانت جهان را اداره می کند ، با تقریباً 400000 صندلی به نمایندگی از 800000 کاربر غیرنظامی و غیرنظامی نیروی دریایی و تفنگداران دریایی ، عمدتا در قاره ایالات متحده. Perspecta پشتیبانی مداوم از قرارداد اصلی NGEN را ارائه داده است ، که در سال گذشته منقضی شده است ژوئن 2018. این آخرین تمدید حداقل تا اواسط سال 2021 این پشتیبانی را ادامه می دهد.

درباره Perspecta Inc.

در Perspecta (NYSE: PRSP) ، ما س questionال می کنیم ، می خواهیم و حل می کنیم. Perspecta در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، غیرنظامی ، بهداشتی و بازارهای ایالتی و محلی مجموعه ای از قابلیت های متنوع را برای مشتریان دولت ایالات متحده به ارمغان می آورد. بیش از 280 حق ثبت اختراع صادر شده ، مجاز و معلق ما بیش از تکه های کاغذ است ، آنها داستان نوآوری ما را بازگو می کنند. با ارائه خدمات در سرویس های مأموریت ، تحول دیجیتال و عملیات شرکت ، تیم نزدیک به 14000 مهندس ، تحلیلگر ، محقق و معمار ما به طور خستگی ناپذیر کار می کنند تا نه تنها مأموریت را اجرا کنند ، بلکه ستون فقرات را قادر سازند و پشتیبانی کنند. Perspecta برای پذیرش چالش های بزرگ شکل گرفت. ما موتور رشد و موفقیت هستیم و مشتریان خود را قادر می سازیم ملت بهتری بسازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Perspecta ، به perspecta.com مراجعه کنید.

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر باشد. این اظهارات آینده نگر براساس اعتقادات ، انتظارات و مفروضات فعلی مدیریت Perspecta بیان می شود و در معرض خطرات و عدم اطمینان قابل توجه است. خوانندگان هشدار داده می شوند که به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه اعتماد نکنند. همه این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و پرسپکتا هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بازنگری این اظهارات متعهد نمی شود ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر. اگرچه پرسپکتا معتقد است که انتظارات منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما این اظهارات شامل انواع خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه در این بیانیه های آینده نگر بیان شده است.

SOURCE Perspecta Inc.

لینک های مربوطه

perspecta.com