پروازهای مستقیم جدید به مقصد Loreto ، Baja California Sur از دالاس و ققنوس

لورتو ، باخا کالیفرنیا سور، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – خطوط هوایی آمریكا خدمات مستقیمی را به لورتو ، باخا کالیفرنیا سور که در مکزیک از جانب ققنوس که در 17 دسامبر و دالاس-فورت ورث که در 19 دسامبر 2020، با پنج پرواز هفتگی برای فصل.

گروه Euroamerica خاطرنشان می کند که این فرصت را برای آمریکای شمالی فراهم می کند تا تعطیلات زمستانی خود را در یکی از زیباترین استراحتگاه های ساحلی قاره بگذرانند. با هوای گرم و مداوم ، لورتو در بین گردشگران آمریکای شمالی که مقصد ساحلی را ترجیح می دهند ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

در سال 1697 توسط مبلغان یسوعی تاسیس شد و در مرکز شهر واقع شد باخا کالیفرنیا سور، لورتو قدیمی ترین شهر در است کالیفرنیا، علاوه بر شگفتی های غنی طبیعی ، جاذبه های مهم فرهنگی را نیز ارائه می دهد.

لورتو سواحل ماسه سفید حاشیه دریای کورتس ، معروف به آکواریوم جهان. در اینجا ، آبهای شفاف و گرم دریا پناهگاه نهنگ آبی ، بزرگترین حیوان شناخته شده در این سیاره است. این پستاندار دریایی تحمیل کننده برای تغذیه ، جفت گیری و به دنیا آمدن وارد خلیج دریای کورتس می شود. دیدنی ها تجربه ای فراموش نشدنی است.

با موقعیت جغرافیایی مطلوب ، لورتو مناظر تحمیلی ، از کوه های سر به فلک کشیده تا جزایر سرشار از گیاهان و جانوران ، تا تالاب ها و خلیج ها را ارائه می دهد که تجربه های بی نظیر زیر آب را برای غواصان فراهم می کند. غذا نیز یکی از جاذبه های کلیدی این شهر تفریحی ساحلی است. غذاهای آشپزی با مقدار زیادی خرچنگ دریایی ، میگو و سخت پوستان در اطراف غذاهای دریایی می چرخند. غذای متمایز “صدف شکلات” است که یک نوع دریچه دو طرفه با طعم ملایم و بومی این منطقه است. دوستداران گوشت پیدا خواهند کرد لورتو بهترین ماچاکا (گوشت گاو خرد شده مکزیکی) را در آن آماده می کند باجه شبه جزیره

این شهر پر از فعالیت و همچنین جذابیت است. بازدید کنندگان می توانند در زمین های گلف خلیج Loreto و Bay Danzante از گلف کلاس جهانی لذت ببرند. ماهیگیری ورزشی تقریباً هر روز از سال در دسترس است.

خطوط هوایی آمریكا ، یكی از بزرگترین خطوط هوایی در جهان ، تعهد خود را نسبت به این شركت حفظ كرده است مکزیک بیش از 80 سال مسیرهای مستقیم جدید به لورتو حضور آمریکایی را تقویت کرده و اطمینان خود را در لورتو پتانسیل گردشگری پرواز به سواحل باورنکردنی هرگز به این آسانی نبوده است لورتو و درست در زمان تعطیلات زمستانی.

www.loretobcstourism.com
loretobcstourism
#loretobcstourism

منبع گروه Euroamerica

لینک های مربوطه

https://loretobcstourism.com/