پروژه نجات از مهمان نوازی پروژه برای کمک به 8 میلیون کارگر بیکار توسط بیماری همه گیر

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – صنعت مهمان نوازی توسط COVID-19 ویران شده است ، با 7.7 میلیون شغل از دست رفته و 47٪ از متخصصان مهمانداری از کار اخراج شده اند. ابتکار جدیدی بنام پروژه Save Hospitalitبله در تلاش است تا نوری بر این نیروی کار سخت کوش و با استعداد روشن کند و به متخصصان و استخدام کنندگان منابع انسانی نشان دهد که مهارت های آنها به راحتی می تواند به صنایع دیگر منتقل شود.

Project Save Hospitality توسط ملیسا دل بوونو و کینگزلی اگبوچونام که در صنعت هتلداری از کار بیکار شدند و تصمیم گرفتند برای کمک به همکارانشان دور هم جمع شوند. آنها دریافتند که بسیاری از هم سن و سالانشان شغلی برای بازگشت به کار نخواهند داشت و کسانی که خوش شانس هستند که شغل خود را حفظ کنند ، احتمالاً این کار را با حقوق کمتری انجام می دهند. این امر به ویژه در مورد شهر نیویورک، یک مرکز گردشگری و مالی که در آن بیش از 500 هتل و رستوران بی شماری به دلیل همه گیری بسته شده است. بهبودی کامل سالها باقی مانده است.

همانطور که DelBuono و Egbuchunam خارج از مهمان نوازی با کارفرمایان شروع به صحبت کردند ، مشخص شد که آنها از مهارتهای بسیاری که کارکنان مهمان نوازی دارند و اینکه این مهارتها به راحتی به سایر مشاغل منتقل می شوند ، بی اطلاع هستند. هدف از پروژه Save Hospitality تقویت توسعه حرفه ای است که شامل کمک به نوشتن رزومه ، مربیگری شغلی و اجرای یک نمایشگاه شغلی مجازی همراه با مسخره کردنn، پلت فرم نمایشگاه شغل. ما همچنین با تعهد به دستیابی به برابری در بازار کار برای جامعه LGBTQ + ، تمام نژادها و جنسیت ها ، و اقلیت های کم سابقه / محروم ، بر تنوع صنعت خود تمرکز خواهیم کرد. گفت: “پروژه Save Hospitality (مهمان نوازی صرفه جویی در پروژه) باعث ایجاد روشنایی در جامعه متنوع و با استعدادی می شود که معمولاً از آن عبور می کنند.” ملیسا دل بوونو، بنیانگذار و مدیر عامل PSH. “خلاقیت شغلی ، اخلاق کاری ، روحیه تیمی و درخششی که این نیروی کار می تواند فراهم کند ، می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند و در بسیاری از صنایع دیگر ارزش ایجاد کند.”

نمایشگاه حرفه ای مجازی توسط Brazen ، یک شرکت پیشرفته که رویدادهای مجازی را ایجاد می کند ، برگزار می شود. وی گفت: “مأموریت Project Save Hospitality برای صرفه جویی در مشاغل ، به ویژه برای تعداد نامتناسب اقلیت ها در صنعت مهمان نوازی ، منطبق بر هدف Brazen برای ارائه مکالمات و منابع شغلی به این گروه کم سابقه و کم درآمد به عنوان بخشی از صندوق فرصت های برنز است.” جو ماتار، معاون بازاریابی Brazen. “این گروه به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفت و ما مفتخریم که با آنها شریک می شویم تا افراد متقاضی کار را با کارفرمایان سایر صنایع از طریق پلتفرم نمایشگاه حرفه ای مجازی Brazen ارتباط برقرار کنند. هیچ زمانی بهتر از اکنون برای کمک به افرادی که با استخدام به عنوان نتیجه همه گیری در حال انجام. ”

Kingsley Egbuchunam ، بنیانگذار Project Save Hospitality موافق است: “صنعت مهمان نوازی همیشه سرگرمی ، آسایش ، پناهگاه و عادی بودن مشتری خود را فراهم کرده است ، بدون توجه به شرایط ، حرفه ای ، همدلی و اشتیاق را به کار می آورد. مهم این است که به کسانی که باعث احساس خاص بودن ما در زمان نیازشان شدند ، برگردیم. ”

Project Save Hospitality شغل مجازی خود را ادامه خواهد داد 28 ژانویههفتم، 2021. شرکت هایی که مایل به شرکت در آن هستند می توانند از طریق ایمیل با ما تماس بگیرند [email protected]. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ذخیره مهمان نوازی ، اهدا ، کمک به تبلیغ کار ما یا شرکت در نمایشگاه شغل ما ، لطفاً بازدید کنید https://projectsaveh Hospitality.org یا ما را پیدا کنید فیسبوک و LinkedIn.

درباره پروژه Save Hospitality INC

Project Save Hospitality INC یک سازمان غیرانتفاعی است شهر نیویورک. این کار در سال 2020 توسط کارمندانی آغاز شد که مشاغل آنها به دلیل همه گیری عوض شده بود. هدف آنها کمک به افراد تحت تأثیر همه گیری و نمایش مهارتهای قابل انتقال آنها به روشی است که به آنها اجازه می دهد برای مشاغل دیگر صنایع در نظر گرفته شوند. http://www.projectsaveh Hospitality.org

درباره Brazen

Brazen با دادن ابزارهای مختلف استخدام مجازی مانند رویدادهای استخدام مجازی ، نمایشگاه های شغلی مجازی ، گفتگوی متنی ، صوتی و تصویری ، پخش زنده ویدئو و موارد دیگر ، به کارفرمایان کمک می کند تا در دنیای کاملاً مجازی جدید موفق شوند. با ارائه گزینه های بیشتر برای نامزدها برای ارتباط با تیم های استخدام غیر از “اکنون درخواست کنید” ، Brazen در حال تبدیل علاقه به نامزدها به استخدام با کیفیت با دو برابر استاندارد صنعت و در نیم ساعت است. بستر رویداد استخدام مجازی Brazen به طور خاص برای استعدادیابی طراحی شده است و توسط معتبرترین شرکتهای جهان از جمله CVS Health ، Starbucks و KPMG استفاده می شود. Brazen از سال 2013 پیشرو در ارائه نرم افزار رویداد استخدام مجازی بوده است. www.brazen.coمتر

مخاطبین رسانه ای:
پروژه ذخیره مهمان نوازی
ملیسا دل بوونو / دانیل هارپاز 646-260-9964 / 917-690-9021
[email protected] / [email protected]

پروژه SOURCE صرفه جویی در مهمان نوازی

لینک های مربوطه

http://www.projectsaveh Hospitality.org