پشتیبانی CheapOair از جوانان LGBTQ با مرکز علی فورنی در سال 2020 از اهمیت بیشتری برخوردار است

نیویورک، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – از سال 2009 ، CheapOair حامی مالی افتخار سالانه مرکز علی فورنی ، “مکانی در میز” بود. ماموریت AFC برای ارائه خدمات و آموزشهای لازم به جوانان بی خانمان برای بیرون آمدن از خیابان ها و استقلال یافتن با تعهد مشابه CheapOair در کمک به جوانان بی بضاعت برای دسترسی به آموزش ، مهارت ها و فرصت های شغلی همسو است.

وی گفت: “بازپس گیری و مشارکت در جامعه محلی ما همیشه ستون اصلی مأموریت شرکت ما بوده است.” سام اس جین، مدیر عامل و بنیانگذار Fareportal ، شرکتی که مارک های مسافرتی CheapOair و OneTravel را پشت سر می گذارد. “کووید سال 2020 را حتی سال دشوارتر کرده است ، بنابراین مهم است که ما اکنون با حمایت از کار مهمی که مرکز علی فورنی برای جوانان LGBTQ انجام می دهد ، قدم به جلو بگذاریم.”

از زمان تاسیس در سال 2002 ، مرکز علی فورنی به بزرگترین آژانس اختصاص داده شده به جوانان بی سرپرست LGBTQ در کشور تبدیل شده است – بیش از 2000 جوان در سال از طریق یک مرکز 24 ساعته Drop-In که بیش از 70،000 وعده غذایی سالانه ، بهداشت پزشکی و روان ارائه می دهد ، کمک می کند. خدمات از طریق یک کلینیک در محل ، و یک برنامه مسکن پراکنده در سایت.

وی گفت: “واقعاً باعث افتخار است كه با سازمانی كه به پرورش جوانان آسیب پذیر كه در این دنیا احساس تنهایی می كنند اختصاص داده شده است ، مایه افتخار است” کوریسا لئونگ، معاون ارشد رئیس جمهور مردم و فرهنگ در Fareportal. “ما از طریق حمایت از جوانان LGBTQ ، به تیم جهانی خود نشان می دهیم که برای تنوع در شرکت و جامعه خود ارزش بالایی قائل هستیم.”

شرکت مادر CheapOair ، Fareportal ، تعهدی دیرینه در کمک به جوامع نیازمند از طریق کمک های خیرخواهانه و کارهای داوطلبانه دارد. این شرکت همیشه به دنبال فرصت های جدید برای درگیر شدن با سازمان های خیریه در داخل و خارج از کشور است.

درباره CheapOair
CheapOair یک آژانس مسافرتی آنلاین است که در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان تخصص دارد. مصرف کنندگان می توانند از طریق تلفن (1-800-566-2345) یا گپ مستقیم ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android به صورت آنلاین رزرو کنند. CheapOair که بخشی از خانواده مارک های مسافرتی Fareportal است ، فاصله ای بین یک آژانس مسافرتی آنلاین و یک آژانس سنتی با آژانس های مسافرتی مجاز 24/7 برای کمک به یافتن بلیط پرواز تخفیف به مقصد جهانی در بیش از 600 خط هوایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت شرکتهای اجاره اتومبیل. CheapOair را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای یادگیری نحوه سفر به دنیا با هزینه کمتری.

SOURCE CheapOair

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com