پکن تلاش خود را برای گشودن بیشتر افزایش می دهد

پکن، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – این گزارشی از China.org.cn است:

پکن در ماه سپتامبر مصوبه شورای دولتی را برای ساختن منطقه تظاهرات جامع برای گشودن بیشتر بخش خدمات و منطقه آزمایشی آزمایشی دریافت کرد. مقامات دفتر بازرگانی شهرداری پکن روز چهارشنبه گفتند ، از آن زمان ، 57 وظیفه از 251 وظیفه برنامه ریزی شده خود (22.7٪) را به پایان رسانده است.

شهرداری راه اندازی کرد چین اولین کانال سبز معرفهای بیولوژیکی در طی شیوع COVID-19 برای تسریع در خرید آنها از خارج. در مرکز تدارکات ، خدمات بازرسی گمرکی شبانه روزی در یک سایت بازرسی به طور خاص برای معرف ها ارائه می شود و زمان خرید را از شش هفته به یک هفته کاهش می دهد.

پکن همچنین کاربرد بلاکچین و گواهینامه های الکترونیکی در خدمات دولتی برای بهبود فضای کسب و کار آن. این در رتبه اول در سراسر قرار دارد چین از نظر فضای کلی کسب و کار در دو سال اخیر.

همچنین دسترسی آسان تری را برای سرمایه گذاری خارجی برای ورود به بازار خود فراهم کرده است. در زمینه مالی ، پکن اکنون به موسسات سرمایه گذاری خارجی اجازه می دهد تا توسط شرکای محدود داخلی واجد شرایط در سرمایه گذاری آزمایشی خارج از کشور شرکت کنند و به شرکتهای کاملاً متعلق به خارج از کشور اجازه می دهد که مدیر صندوقهای خصوصی شوند

در زمینه خدمات اطلاعاتی ، محدودیت سهامداری خارجی تجارت خدمات اطلاعات فروشگاه های برنامه را در مناطق خاص حذف کرده است.

در زمینه خدمات تجاری ، پکن اکنون به شرکت های چند ملیتی اجازه می دهد تا شرکت های مالی کاملاً متعلق به خارجی را تاسیس کنند. در آموزش ، در حال کشف روشهای معرفی موسسات آزمون خارجی و کتابهای درسی بین المللی برای موضوعات علوم و مهندسی است.

پکن به یک مقصد محبوب در تبدیل شده است چین برای موسسات مالی خارجی از جمله MasterCard ، S&P ، Fitch Ratings ، Oaktree Capital و Prudential مشهور در جهان. برای تسهیل بیشتر جریان سرمایه خارجی ، این مجموعه سرمایه آزمایشی را برای شرکتهای چند ملیتی که ارزهای داخلی و خارجی را ادغام می کنند کشف می کند و از ایجاد صندوق های موازی و مدیریت احتیاط کلان برای بدهی های خارجی پشتیبانی می کند.

پکن همچنین خدمات خود را به استعدادها بهبود بخشد. این مرکز یک مرکز خدمات یک مرحله ای برای استعدادهای بین المللی در منطقه تجاری مرکزی خود (CBD) ایجاد کرده است ، و خدمات همه جانبه ، کل فرآیند و با کیفیت بالا را برای استعدادهای CBD در ایجاد نوآوری ها ، راه اندازی شرکت ها و همچنین کار ارائه می دهد. و زندگی این مرکز از زمان افتتاح تاکنون به بیش از 180 نفر خدمات ارائه داده است 31 اکتبر.

پکن تلاش برای گشایش بیشتر را افزایش می دهد
http://www.china.org.cn/business/2020-12/17/content_77023428.htm

منبع China.org.cn