پیامی از اسکات کربی و برت هارت

شیکاگو، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ج. اسکات کربی، مدیر ارشد اجرایی ، و برت هارت، رئیس جمهور ، امروز پیام زیر را برای همه کارمندان شرکت هواپیمایی متحده (NASDAQ: UAL) صادر کرد:

تیم متحد:

امروز ما در حال نوشتن برخی خبرهای خوب هستیم: دولت و کنگره به صورت دو جانبه در مورد لایحه تسویه حساب که شامل موارد مختلفی از جمله تمدید برنامه پشتیبانی از حقوق و دستمزد (PSP) برای خطوط هوایی است ، گرد هم آمده اند.

همانطور که می دانید ، یونایتد تهاجمی است طرفدار برای این تمدید برای ماهها و شرکت هواپیمایی ما به طور علنی از تلاشهای مشابه شرکای اتحادیه ما حمایت کرده است. و ما هر دو شخصاً در مورد تأثیر منحصر به فرد بحران در صنعت ما و نیاز به تسکین با رهبران دی سی صحبت کرده ایم. قدردانی ما از همه مقامات منتخبی است که در تحقق این امر کمک کردند – ما همچنین می دانیم که بسیاری از شما صدای خود را به وام داده اید ، بنابراین از شما نیز تشکر می کنیم.

بنابراین این برای ما چه معنایی دارد؟ خوب ، برای شروع ، این بدان معناست که یونایتد قصد دارد به هزاران نفر از اعضای تیم ما که تحت تأثیر قرار گرفته اند ، کار موقت ارائه دهد 30 سپتامبر.

همانطور که می دانید خزانه های غیر ارادی همیشه آخرین چاره برای ما بود و ما در طول تابستان بسیار سخت کار کردیم – از طریق کاهش هزینه ها ، جمع آوری سرمایه و مشارکت با اتحادیه های خود – تا تعداد افرادی که در نهایت تحت تأثیر قرار گرفتند به اندازه ممکن

اکنون ، آن دسته از کارکنانی که تحت شرایط تمدید PSP واجد شرایط هستند می توانند به طور موقت از طریق این برنامه به یونایتد برگردند مارس 2021. این مطمئناً خبر خوبی برای اقتصاد ، صنعت و شرکت هواپیمایی ما است – اما به خصوص برای کسانی که بدون حقوق و دستمزد نبوده اند خبر خوبی است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا دوباره از آنها استقبال کنیم.

از همه مهمتر ، انتظار نداریم که تقاضای مشتری از این پس و تا پایان سه ماهه اول سال 2021 تغییر زیادی کند. راه حقیقت این است که ، ما فقط چیزی را در داده ها مشاهده نمی کنیم که نشان دهنده تفاوت فاحش در رزروها طی چند ماه آینده باشد. به همین دلیل است که انتظار داریم فراخوان موقتی باشد.

اما همانطور که قبلاً گفتیم ، ما نور انتهای تونل را می بینیم. تحولات اخیر واکسن چیز خارق العاده ای نبوده است. و ما به تیم خود بسیار افتخار می کنیم که نقش مهمی در توزیع جهانی آن درمان ها دارد. اما حتی اگر واکسیناسیون آغاز شده و میلیون ها دوز در سراسر کشور توزیع شده است ، ما هنوز ماه ها و ماه ها با واکسیناسیون اکثر مردم فاصله داریم.

قبل از نهایی شدن برنامه افزودنی PSP هنوز برخی از جزئیات برای کار وجود دارد و ما انتظار داریم که طی چند روز آینده از رهبران خود درباره آنچه در گروه کار خاص شما قرار دارد ، بشنوید. و برای آن دسته از کارمندانی که به کار خود باز خواهند گشت ، ما به همکاری نزدیک با شرکای اتحادیه خود ادامه خواهیم داد تا روند کار را تا حد ممکن آسان کنیم.

بنابراین اجازه دهید ما همان جایی که شروع کردیم پایان دهیم – داشتن اعضای تیم خود برای کار در یونایتد – حتی در بعضی موارد به طور موقت – خبر خوبی است. افزونه PSP برای این اعضای تیم و خانواده هایشان کمک های مورد نیاز را فراهم می کند.

با تشکر از همه شما برای مراقبت از مشتریان و یکدیگر همچنان ادامه می دهید.

اسکات و برت

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings، Inc در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

بیانیه بندر ایمن تحت قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از سال 1995
اظهارات خاصی در این نسخه آینده نگرانه است و بنابراین انتظارات و اعتقادات فعلی ما را با توجه به برخی از وقایع فعلی و آینده منعکس می کند. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه در معرض خطرات و عدم اطمینان های زیادی در رابطه با عملیات و فضای کسب و کار ما هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی با نتایج آینده بیان شده یا ضمنی در این بیانیه های آینده نگر داشته باشند. کلماتی مانند “انتظار” ، “اراده” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “نشان می دهد” ، “باقی می ماند” ، “معتقد است” ، “تخمین” و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است. علاوه بر این ، اظهارات آینده نگر شامل گزاره هایی است که فقط مربوط به واقعیت های تاریخی نیستند ، مانند گزاره هایی که عدم قطعیت ها یا روندها را شناسایی می کنند ، در مورد اثرات احتمالی آینده روندهای شناخته شده فعلی یا عدم قطعیت ها بحث می کنند ، یا نشان می دهد که اثرات آینده روندهای شناخته شده یا عدم قطعیت ها قابل پیش بینی ، تضمین و اطمینان نیست. تمام گزاره های آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعاتی است که از تاریخ این نسخه برای ما در دسترس است. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا بازبینی علنی هرگونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده ، شرایط تغییر یافته یا غیر آن ، به استثنای آنچه در قانون قابل اجرا است ، متعهد نمی شویم. نتایج واقعی ما به دلیل عوامل بیشماری از جمله ، بدون محدودیت ، خطرات و عدم قطعیت های مندرج در بخش I ، ماده 1A ، “عوامل خطر” ، گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019، همانطور که توسط گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسیده ، به روز شده است 30 سپتامبر 2020، و همچنین سایر خطرات و عدم قطعیت ها که هر از گاهی در گزارش هایی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه می دهیم ، ذکر شده است.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com