پینگگو برای ساخت مرکز تدارکات منطقه پکن-تیانجین-هبی

پکن، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گزارشی از SCIO چین:

راه آهن متصل به مافانگ از منطقه پینگگو و بندر تیانجین روز دوشنبه ، به عنوان منطقه در شمال شرقی افتتاح شد پکن با هدف ایجاد یک مرکز تدارکات در پکنتیانجینهبی منطقه در طول دوره برنامه پنج ساله چهاردهم (2025-2021).

پیش از این ، حمل و نقل بین بندر تیانجین و پینگگو به بزرگراه ها متکی بود ، اما کامیون های سنگین ظرفیت محدودی دارند و مستعد تولید آلاینده ها هستند.

بندر تیانجین ، یک بندر بزرگ در پکنتیانجینهبی منطقه ، دارای 130 خط کانتینر و ارتباط تجاری با بیش از 800 بندر در سراسر جهان را حفظ می کند. Xu Xubo ، نایب رئیس شرکت بندر تیانجین (گروه) شرکت آموزشی ویبولیتین ، گفت: راه آهن تازه افتتاح شده از آغاز راه حمل و نقل ترکیبی راه آهن دریایی بین پینگگو و بندر تیانجین خبر می دهد.

حمل و نقل ریلی از بندر تیانجین تا مافنگ 4.5 ساعت طول می کشد و پکن کالاهای وارداتی و صادراتی را می توان مستقیماً در مافانگ اعلام کرد و در وقت برای بازرگانان صرفه جویی کرد.

در حال حاضر ، مسیر حمل و نقل دوگانه در مرحله آزمایشی است. به گفته مقامات منطقه پینگگو ، در آینده کالاهایی که از این مسیر عبور می کنند عمدتاً شامل مواد غذایی ، میوه و سایر مایحتاج زندگی هستند که نیازهای پایتخت را تأمین می کنند.

مقامات گفتند که این منطقه همچنین در حال ساخت یک پارک لجستیکی است که کانتینرها ، راه آهن و وسایل نقلیه جدید انرژی را با هم ترکیب می کند.

Pinggu برای ساخت مرکز تدارکات از پکنتیانجینهبی منطقه
http://english.scio.gov.cn/chinavoices/2020-12/30/content_77064707.htm

SOURCE China SCIO

لینک های مربوطه

http://english.scio.gov.cn