چانگشا IFS و دیزنی سرزمین عجایب Fantasia را ارائه می دهند

شخصیت های کلاسیک دیزنی در یک زمستان براق و جادویی ظاهر می شوند

برای شروع فصل زمستان 2020 و هشتادمین سالگرد دیزنی خیال پردازی، میکی ، محبوب ترین شاگرد جادوی جهان ، به عنوان سفیر چانگشا IFS در این فصل منصوب شده است تا برکات خارق العاده ای به همه بدهد و یک خیال زمستانی بی سابقه را برای همه در چانگشا. در طول مراسم افتتاحیه در 29 نوامبر، خانم Zeng Yajing ، مدیر بازاریابی Changsha IFS و گروهی از شعبده بازهای کوچک YATO برای استقبال از مهمانان و رونمایی از سرزمین عجایب Fantasia روی صحنه رفتند.

اولین نمایشگاه در نوع خود در اولین نمایشگاه چین مرکزی، بهترین صحنه های کلاسیک فیلم را کاملاً بازیابی و تبدیل می کند به یک تجربه همهجانبه

سرزمین عجایب Fantasia صحنه های کلاسیک فیلم را از به نمایش می گذارد خیال پردازی. این نمایشگاه با قدردانی از ترکیب زیبای موسیقی کلاسیک و انیمیشن با مرور کامل هشت صحنه امضا sign فیلم آغاز می شود. به دنبال آن چندین نصب عکس پسند تزریق می شود خیال پردازی عناصری مانند “کلاه جادویی” ، “صندلی جادویی” ، “استخر جادویی” و “کتاب جادویی” ، تجربه ای همه جانبه و تعاملی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا جادوگر میکی را در یک ماجراجویی جادویی دنبال کنند. از طرح ستاره و ماه در “کلاه جادویی” تا جلوه صوتی حسی “استخر جادویی” ، نصب های چندرسانه ای تعاملی صحنه های واقعی فیلم را با ترکیبی از جلوه های دیداری و شنیداری و سایه در فضای سه بعدی ارائه می دهند.

تجربه های چند تعاملی را کاوش کنید و از جشن های گرم در شهر لذت ببرید

بیایید در فضای جادویی سرزمین عجایب Fantasia بگردید و با موارد مختلف عکس بگیرید خیال پردازی نمادهای 80 سالگرد در سراسر نمایشگاه. اسکن کد QR آیکون ها برای ارسال بهترین آرزوها از Fantasia به خانواده و دوستان. همچنین بازدیدکنندگان به ثبت عکس های تعاملی با جادوگر میکی برای ضبط کردن حافظه ویژه خود ترغیب می شوند.

درباره گروه WHARF

Wharf (Holdings) Limited در سال 1886 با مأموریت “ساختن برای فردا” تاسیس شد. تجارت این گروه همچنین شامل سرمایه گذاری و توسعه املاک ، تدارکات ، هتل ، ارتباطات ، رسانه ها ، سرگرمی و ارتباطات عمومی است. Wharf در زمینه توسعه املاک در سرزمین اصلی فعال است چین. علاوه بر پروژه تایمز اسکوئر در چونگ کینگ، دالیان، شانگهای، و ووهان، میدان بین المللی مالی (IFS) در حال تبدیل شدن به مارک شاخص در سرزمین اصلی است چین، نمایانگر چشم انداز گروه از مجتمع تجاری است که در آینده برتر خواهد بود. پروژه های IFS در شهرهای چنگدو، چونگ کینگ، چانگشا، سوژو و ووکسی. IFS در حال پیوستن به شهر بندرگاه و میدان تایمز است تا با اهمیت ، موقعیت و مقیاس قابل مقایسه به یکی از نام های بزرگ این گروه تبدیل شود.

درباره چانگشا IFS

چانگشا IFS که مساحت آن حدود 74000 متر مربع است و کاملا متعلق به گروه Wharf است ، در منطقه تجاری Wuyi ، CBD واقع شده است. چانگشا، مجاور جاده Huangxing و جاده Jiefang West. این پروژه بیش از 1 میلیون مترمربع اجزای یکپارچه را شامل می شود ، از جمله یک مرکز خرید جهانی 250،000 متر مربع ، دو برج دفتری درجه یک و یک هتل پنج ستاره. مرکز خرید IFS طیف گسترده ای از مارک های مد بین المللی ، فروشگاه های سبک زندگی ، رستوران های همجوشی ، مکان های تفریحی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد و با یک خرید خرید ، صرف غذا و سرگرمی به شهر انرژی می بخشد.

درباره Disney Fantasia

خیال پردازی یک فیلم انیمیشن است که توسط کمپانی The Walt Disney تولید شده است. این اولین فیلم جهان است که از صدای استریو استفاده می کند و اولین بار در آن به نمایش در آمده است ایالات متحده بر 13 نوامبر 1940. خیال پردازی یک طرح فیلم سنتی ندارد ، اما برای اولین بار ترکیبی عالی از موسیقی و هنر است. این یک کار گام به گام در تاریخ فیلم انیمیشن است.

منبع چانگشا IFS