چشم انداز جهانی برای بازار وسایل نقلیه خودمختار تا سال 2030

DUBLIN، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش “بازار خودروهای مستقل براساس سطح اتوماسیون ، براساس کاربرد ، توسط کامپوننت – تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2030” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

بازار جهانی خودروهای خودمختار در ارزش گذاری شد 54.21 میلیارد دلار در سال 2019 و تخمین زده می شود که جمع آوری کند 2،044،93 میلیارد دلار تا سال 2030 ، با CAGR 39.1٪ در طول مدت پیش بینی ، از 2020 تا 2030. ارزش فروش جهانی وسایل نقلیه خودمختار 1.4 میلیون دستگاه در سال 2019 بود و پیش بینی می شود تا سال 2030 به 58 میلیون دستگاه برسد ، در CAGR 40.3 گسترش می یابد. ، از سال 2020 و 2030.

پویایی و روند بازار

رشد بازار وسایل نقلیه خودرو به دلیل افزایش مزایای ارائه شده توسط وسایل نقلیه بدون سرنشین در مقایسه با وسایل نقلیه سنتی از جمله کاهش خطر تصادف در جاده ها ، افزایش ایمنی و امنیت ، حذف حقوق رانندگان ، تحرک امن برای افراد معلول و غیر رانندگان ، و افزایش راحتی و انعطاف پذیری ارائه شده توسط سیستم های عملیاتی بدون درز.

با این حال ، هزینه های بالای م componentلفه ها ، به روزرسانی های بالای نگهداری نرم افزار و سخت افزار ، افزایش حملات سایبری به هک شدن سیستم عامل ها احتمالاً بازار را مختل می کند. از سوی دیگر ، افزایش سرمایه گذاری توسط نهادهای نظارتی در دیجیتالی سازی ، پذیرش زیرساخت های پیشرفته در شهرهای هوشمند ، استفاده زیاد از ابزارهای هوشمند و خودروهای هوشمند ، تکامل فناوری ، سطح بالای زندگی و افزایش درآمد سرانه ، فرصت های رشد برای افراد مستقل را ایجاد می کند بازار وسایل نقلیه.

تقسیمات بازار و دامنه مطالعه:

بازار جهانی خودروهای مستقل بر اساس سطح اتوماسیون ، م componentلفه ها ، کاربردها و جغرافیا تقسیم شده است. بر اساس سطح اتوماسیون ، بازار به سطح 3 ، سطح 4 و سطح 5 تقسیم می شود. از نظر جز component به سخت افزار ، خدمات و نرم افزار تقسیم شده است. بر اساس کاربرد ، بازار به اتومبیل های مدنی ، تاکسی روبو ، تگرگ سواری ، سهم سواری ، کامیون خودران و اتوبوس خودران تقسیم شده است. بر اساس جغرافیا ، بازار جهانی خودروهای مستقل به این دسته طبقه بندی می شود آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان (RoW).

تحلیل جغرافیایی

آمریکای شمالی در سال 2019 بر بازار جهانی خودروهای مستقل تسلط داشت و انتظار می رود این روند در طول دوره پیش بینی به دلیل استقبال زیاد از خودروهای خودمختار در این منطقه ، زیرساخت های ساخت خودرو کاملاً تثبیت شده ، حضور تولید کنندگان اصلی ، مقررات دقیق ترافیک ، پذیرش فناوری های پیشرفته ادامه یابد. ، و سیستم های خوب توسعه یافته شبکه جاده ای.

بازار در آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود در دوره پیش بینی به دلیل افزایش درآمد سرانه قابل استفاده سرانه ، بهبود سطح زندگی ، ایجاد هنجارهای راهنمایی و رانندگی و افزایش سرمایه گذاری ها در بخش خودرو ، مورد توجه قرار گیرد.

بازار در اروپا پیش بینی شده است که در CAGR قابل توجهی در طول دوره پیش بینی با توجه به رشد ترجیحات مصرف کننده برای وسایل نقلیه خودمختار و افزایش تصویب محصولات پیشرفته فن آوری گسترش یابد.

چشم انداز رقابتی

از بازیگران اصلی بازار جهانی خودروهای مستقل می توان به Daimler AG ، General Motors ، Company Ford Motor ، Volkswagen Group ، Tesla Inc. ، اتحاد Renault-Nissan-Mitsubishi ، Groupe SA ، Volvo-Autoliv-Ericsson-Zenuity اتحاد ، AB Volvo ، Toyota اشاره کرد. شرکت موتور و BMW AG. آنها برای بدست آوردن موقعیت قوی تر در بازار از استراتژی هایی مانند راه اندازی محصول ، خرید و همکاری فنی استفاده می کنند.

عناوین اصلی تحت پوشش:

1. معرفی

2. عکس فوری بازار ، 2019-2030 میلیون دلار

3. تجزیه و تحلیل مدل پنج نیرویی پورتر

4. دینامیک بازار

5. بازار جهانی وسایل نقلیه خودمختار ، براساس سطح اتوماسیون

6. بازار جهانی خودروهای خودمختار ، توسط کامپوننت

7. بازار جهانی خودروهای مستقل ، توسط برنامه

8. بازار جهانی خودروهای خودمختار ، براساس منطقه

9. نمایه های شرکت

 • دایملر AG
 • جنرال موتورز
 • شرکت فورد موتور
 • گروه فولکس واگن
 • شرکت تسلا
 • اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی
 • Groupe SA
 • اتحاد Volvo-Autoliv-Ericsson-Zenuity
 • AB ولوو
 • شرکت تویوتا موتور
 • BMW AG

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/qqaj6w مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com