چین دارای اهمیت اسناد و سرعت و نوآوری تحویل سریع چین است

طبق آمار اداره پست چین ، از 1 تا 11 نوامبر در این سال ، شرکت های پستی و اکسپرس داخلی 3.965 میلیارد بسته را اداره کردند. از این تعداد ، 675 میلیون مورد پردازش شد 11 نوامبر، و این تعداد نسبت به سال قبل 26.16٪ افزایش یافته است. و در اینجا متوقف نمی شود. سرعت خدمات تحویل سریع چین محدودیت ها را افزایش می دهد. هم اکنون مصرف کنندگان حتی می توانند سفارشات خود را ظرف یک روز دریافت کنند. بنابراین ، چه چیزی آن را خیلی سریع می کند؟

ZTO یکی از بزرگترین شرکتهای تحویل سریع چین است و داشتن 90 مرکز مرتب سازی منطقه ای در سراسر کشور به معنای داشتن نیروی انسانی برای تحویل سریع است. به عنوان مثال در مرکز مرتب سازی Hangzhou خود می تواند پنج میلیون بسته در روز را اداره کند. و این کلید سرعت آنهاست.

اما سرعت کافی نیست. شرکت های اکسپرس چین نیز به نوآوری خود ادامه می دهند. که در هانگزو شهرستان تونگلو – زادگاه تحویل سریع چین – یک شرکت معروف دیگر ، Yunda Express ، از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل استفاده می کند اما آنها به مصرف کنندگان روستایی می رسند که برخی از آنها در مناطق دور افتاده کوهستانی زندگی می کنند.

هواپیماهای بدون سرنشین آنها از فناوری 5G بهره می گیرند و توسط سیستم های ناوبری GPS و Beidou هدایت می شوند. همچنین این سیستم دارای یک سیستم تشخیص تصویر است که به این معنی است که پهپاد می تواند بدون تاخیر با دقت در مقصد خود باشد.

گزارشگر انگلیسی ما جاش رفت هانگزو برای بررسی کل فرآیند خدمات تحویل سریع چین و جدیدترین صنعت در زمینه نوآوری. فیلمبرداری و تهیه کنندگی این فیلم توسط چین مهم است.

تماس: لی Siwei
تلفن : 008610-68996566
پست الکترونیک:[email protected]
پیوند YouTube: https://youtu.be/TXFSdWMihFw

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1156746/China_Matters_Logo.jpg

منبع چین مهم است