کاسه استقلال Radiance Technologies برای سال 2020 لغو شد

Radiance Technologies همچنان به ایجاد آینده امیدوار کننده اختصاص داده شده است ، با این حال ، در داخل و خارج از زمین. آقای پرادش گفت: “Radiance به معنای راه حل های نوآورانه و محافظت از هموطنان آمریکایی ما است ، هرچند و هر کجا که بتوانیم.” کسی کلارک، مدیر بازاریابی و ارتباطات Radiance. “سازگاری با چالش ها ، غلبه بر آنها و ایجاد آینده ای روشن در DNA ماست. ما از لغو بازی امسال ابراز تاسف می کنیم اما منتظر یک کاسه استقلال هیجان انگیز و کامل در سال 2021 هستیم.”

Radiance می خواهد از بنیاد کاسه استقلال ، West Point ، شهر Shreveport و ESPN برای تلاش مجدانه در تلاش برای تسهیل بازی امسال تشکر کند. علاوه بر این ، این بازی بدون حمایت و فداکاری بسیاری از شرکا و طرفداران هرگز امکان پذیر نیست. Radiance از تمام زحمات این افراد و سازمان ها در حمایت از بازی امسال سپاسگزار است و امیدوار است که سال آینده دوباره این کاسه بازی را ادامه دهد.

درباره Radiance Technologies، Inc.
Radiance Technologies یک پیمانکار اصلی مشاغل کوچک متعلق به کارمندان است که در سال 1999 تاسیس شده است. Radiance بیش از 800 کارمند دارد ایالات متحده خدمت به وزارت دفاع ، جامعه اطلاعات ملی و سایر ارگان های دولتی. از مفاهیم تا قابلیت ها ، Radiance در توسعه راه حل های مشتری محور در زمینه امنیت سایبری ، مهندسی سیستم ، نمونه سازی اولیه و یکپارچه سازی و همچنین در هوش عملیاتی و استراتژیک از جمله هوش علمی و فنی ، پیشگام است.

اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در www.radiancetech.com در دسترس است

مخاطب:
کسی کلارک
(256) 517-7935
[email protected]

SOURCE Radiance Technologies

لینک های مربوطه

radiancetech.com