کریس رایت برای مسابقات جهانی کامیون 2021 NASCAR Camping به موتورهای جوان پیوست

MOORESVILLE، N.C.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، موتور جوان یانگ از امضای این قرارداد داد کریس رایت به تیم 20C NASCAR Camping World Truck Series (NCWTS) خود.

رایت ، که پس از برنده شدن در چالش نمونه اولیه IMSA 2018 ، 10 موفقیت برتر در سری ARCA Menards سری 2020 را ثبت کرد ، کامیون گل سرسبد تیم – شماره 02 شورولت سیلورادو را رانندگی خواهد کرد.

بر اساس مورسویل ، نی سی، موتور جوان یانگ از سال 2012 در مسابقات NCWTS شرکت کرده است.

وی گفت: “من واقعاً مشتاقم که در این فصل با کریس کار کنم. تایلر یانگ، مدیر تیم

قبلاً ، رایت مسابقه می داد اروپا به عنوان یک راننده فرمول 3.

رایت گفت: “من واقعاً هیجان زده هستم که برای مسابقات جهانی کامیون 2021 NASCAR Camping به موتور سیکلت یانگ پیوستم. “سال گذشته معرفی من به مسابقات اتومبیلرانی استوک بود و آنچه را که آموخته ام در کلاس رقابتی امسال به کار می گیرم. من منتظر یک فصل موفق با تایلر و خدمه او هستم.”

موتور جوان یانگ که متعلق به آن است رندی و بکی یانگ، و مدیریت شده توسط تایلر یانگ، سه شورولت سیلورادوس تمام وقت در ترکیب خود دارد. در سال 2019 ، این شرکت 10 سالگرد خود و همچنین اولین پیروزی NCWTS این سازمان را جشن گرفت.

بیست و هفتمین دوره NCWTS آغاز می شود 12 فوریه در جاده بین المللی دیتونا.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کریس رایت، او را دنبال کنید فیس بوک (kriswrightracing) و اینستاگرام (kriscwright) ، یا بازدید کنید www.kriswrightmotorsports.com. برای فرصت های مشارکت ، به کن رایت در (412) 977-8004 یا [email protected].

تماس با رسانه:
کلی آن کالینز
[email protected]
202-413-1187

منبع کریس رایت