کلیرس جکسون ، افسر رابط کسب و کارهای کوچک آلیون ، دریافت کننده جایزه رئیس سال 2020 رئیس شورای توسعه اقلیت های منطقه سرمایه برای خدمات برجسته و تأثیرگذار است

واشنگتن، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – علم و فناوری آلیون امروز اعلام کرد که کلیرس جکسون، افسر رابط کسب و کارهای کوچک آلیون ، جایزه شورای توسعه تامین کننده اقلیت پایتخت منطقه (CRMSDC) برای خدمات برجسته و تأثیرگذار در سال 2020 است.

شورای توسعه اقلیت های منطقه پایتخت یک شورای منطقه ای از شورای توسعه تامین کننده اقلیت های ملی است. خانم جکسون به دلیل عملکرد استثنایی در بین اعضای کمیته همکار خود شناخته می شود.

کمیته اظهار داشت: “جایزه رئیس برای خدمات برجسته و تأثیرگذار به کمیته صدور گواهینامه CRMSDC به دلیل اشتیاق نشان داده شده برای تنوع و شمول اعطا می شود. عملکرد شما نوار برتری برای عملکرد شورای را تعیین کرده است. کار شما خود گویای آن است و اقلیت را قادر می سازد کارآفرینان برای رسیدن به ارتفاعات بالاتر. به عنوان یک الگوی دیگران الهام بخش هستید. ”

وی گفت: “خدمت به عنوان عضوی در شورای توسعه تامین کننده اقلیت منطقه سرمایه و در کمیته صدور گواهینامه CRMSDC یک امتیاز است. همکاری با مشاغل اقلیت و افراد برای پیشبرد تجارت خود و همسویی آنها برای موفقیت در آینده بسیار پاداش آور است.” کلیرس جکسون، افسر رابط کسب و کارهای کوچک آلیون. “من از دریافت این جایزه فروتن هستم ، اما مهمتر از آنکه می توانم در این ظرفیت به جامعه تجاری خود کمک کنم فروتن است.”

درباره شورای توسعه تامین کننده اقلیت در منطقه سرمایه

شورای توسعه تامین کننده اقلیت های ملی Inc® (NMSDC®) رهبر جهانی در پیشبرد فرصت های تجاری برای شرکت های تجاری مجاز آسیایی ، سیاه ، اسپانیایی و بومی آمریکا و اتصال آنها به شرکت های عضو است. NMSDC در سال 1972 راه اندازی شد تا زمینه های خرید و تجارت را برای مشاغل اقلیت در هر اندازه فراهم کند. شورای توسعه اقلیت های منطقه پایتخت یک شورای منطقه ای از شورای توسعه تامین کننده اقلیت های ملی است.

درباره شرکت علوم و فنون آلیون

با حل برخی از پیچیده ترین چالش های امنیت ملی کشورمان ، آلیون همزمان با طراحی و ارائه راهکارهای پیشرفته مهندسی برای پاسخگویی به خواسته های فعلی و آینده ، همگام با جوامع دفاعی و اطلاعاتی ما کار می کند. ما فراتر از سطحی می رویم و در ریشه پیچیدگی های مهندسی فرو می رویم و نوآوری را به واقعیت تبدیل می کنیم. با تخصص صنعت جهانی در Big Data ، Analytics و Cyber ​​Security ؛ هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ؛ آموزش زنده ، مجازی و سازنده ؛ جنگ الکترونیکی و C5ISR ؛ و نمونه سازی سریع و ساخت سریع ، آلیون موفقیت مأموریت را در هر کجا و چه زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.alionscience.com مراجعه کنید.

SOURCE شرکت علم و فناوری آلیون

لینک های مربوطه

http://www.alionscience.com