کوه اِمی به عنوان یک آپوژ جدید در مقصد گردشگری زمستانی چین صعود می کند

Mount Emei کل منابع گردشگری کوه را برای جشنواره کوه یخی و برفی داغ این سال تثبیت کرد. در کوه ، بازدید کنندگان می توانند در حدود دوازده ورزش زمستانی مانند اسنوبورد ، اسکی و لوله برف در این کشور شرکت کنند 300 مترشیب Leidongping طولانی ، طولانی ترین پیست اسکی آلپ و جنگلی در چین. با پایین آمدن از کوه ، گردشگران می توانند اشتهای خود را برای غذاهای خوب با نرخ های منحصر به فرد منطقه راضی کنند یا در یکی از سه چشمه آب گرم بزرگ شهر استراحت کنند. جابجایی کل کوه و بسیج کل صنعت باعث افزایش گردشگری زمستانی در کوه اِمی به ارتفاعی جدید شده است.

به عنوان یکی از سیچوان ده جشنواره برتر مردمی ، جشنواره کوه یخی و برفی داغ کوه ای امیه 21 سال است که با موفقیت زیادی برگزار می شود. در سال 1999 ، کوه اِمی میزبان جشنواره افتتاحیه یخ و برف در زمین اسکی لیدونگپینگ بود ، تلاشی شگرف برای گردشگری زمستانی در سیچوان مناطق دیدنی. در سال 2003 ، پایگاه چشمه داغ Mount Emei تکمیل شد و این رویداد به جشنواره چشمه آب گرم یخی و برفی ارتقا یافت. در سال 2005 ، دهکده Gastronomy Mount Emei و Forest Summit Gastronomy Forest ساخته شدند ، جشنواره و فرهنگ آشپزی را ادغام کردند و یک سال بعد عناصر مانند هنرهای رزمی و بودیسم نیز به تدریج مخلوط شدند.

برای بیست و دومین جشنواره کوه یخی و برفی داغ کوه اِمی در سال 2020 ، رویداد قدیمی که منحصراً روی ورزش های زمستانی متمرکز بود ، به یک کارناوال بزرگ زمستانی تبدیل شده است که سه ماه طول خواهد کشید. این منطقه دیدنی منطقه تفریحی ، منطقه گردشگری و هنر و منطقه عملکرد تکمیلی را تعیین کرده و حتی مسابقه عکاسی “میمون کوچک در یخ و برف” را با هدف مسافران خانواده طراحی کرده است.

در طول 21 سال ، جشنواره کوه یخی و برفی داغ کوه ای امی از یک رویداد منفرد به یک رویداد منحصر به فرد با ارائه پیشنهادات متنوع ، از جشن های کمی شناخته شده به یک نام خانوادگی تبدیل شده است ، این جشنواره همچنان سورپرایزهای داخلی و خارجی را ایجاد می کند بازدید کنندگان به طور یکسان. آمارها نشان می دهد که در سال 1997 ، قبل از اولین دوره رویداد ، کوه ایمی کمتر از 50،000 بازدید از دسامبر تا مارس سال بعد داشته است که فقط 1/12 از کل سال را تشکیل می دهد. این دوره چهار ماهه در سال 2019 شاهد 850،000 بازدید بوده است که تقریبا برابر با یک چهارم کل سال است ، تقریباً 16 برابر افزایش نسبت به دو دهه قبل.

در سالهای اخیر ، کوه اِمی اختصاص یافته است به عنوان یکی از “مقاصد مهم گردشگری جهان” ، “مقصد گردشگری فرهنگی بودایی چینی و بین المللی” و یک انتخاب برتر برای مسافران بازدید کننده سیچوان. کوه اِمی با تکیه بر مناظر ایده آل خود ، میراث فرهنگی عمیق و خدمات منحصر به فرد منطقه دیدنی ، از سال 2019 افتخارات گردشگری در سطح ملی مانند منطقه چشم انداز مدل ادغام فرهنگ و گردشگری چین 2019 ، منطقه برجسته برجسته 2019 را به خود اختصاص داده است چین گردشگری منطقه ای و مناطق دیدنی با کیفیت و محبوب.

از تجربه سنتی گرفته تا تعامل ابتکاری ، گردشگری زمستانی در کوه اِمی به تدریج مدل منحصر به فرد خود را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال ، در مرکز تجربه هوشمند گردشگری فرهنگی “Digital Emei” ، هزاران سال فرهنگ و چشم انداز زیبا کوه Emei با شکوه و جلال خود از طریق ابزارهای دیجیتالی مانند AR ، VR ، هولوگرام و نمایش سه بعدی چشم غیر مسلح به بازدید کنندگان ارائه می شود. در سال 2019 ، عملکرد منحصر به فرد و منحصر به فرد کوه منحصر به فرد EMEI آغاز شد و برنامه فراتر از زمان و مکان آن ، هر جنبه ای از زیبایی نفیس کوه معروف آن و جذابیت فرهنگی آن را نشان می دهد. چین در بسیاری از تظاهرات هنری و تنظیمات صنایع دستی مرحله.

در روزهای اخیر ، اتحاد توسعه گردشگری فرهنگی “Great Emei” به طور رسمی تاسیس شد ، که مناطق مهم و دیدنی را در شش شهر و 39 شهرستان استان سیچوان و منابع طرف های درگیر را جمع می کند. با رفتن به جلو ، منطقه دیدنی Mount Emei مزیت فرهنگی بودیسم خود را به مزیت صنعتی و مزیت مارک تبدیل خواهد کرد ، تلاش هایی را برای پرورش مارک بین المللی گردشگری و فرهنگ “pan-Emei” انجام خواهد داد و همچنان از نقاط فروش گردشگری زمستانی Mount Emei برای ایجاد سرمایه استفاده می کند. این یک مقصد واقعاً جذاب برای بازدید کنندگان و “قطب سوم” برای گردشگری زمستانی در است چین.

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=380650
عنوان: اجلاس طلایی کوه ایمی

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=380655
عنوان: پیست اسکی Mount Emei Leidongping

SOURCE شرکت گردشگری ای امی شان ، آموزشی ویبولیتین