گروه دادا در 500 شرکت برتر خصوصی هورون در لیست چین موجود است

شانگهای، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – گروه دادا (نزدک: DADA) (“دادا” یا “شرکت”) ، چین پیشرو تحویل درخواستی و بستر خرده فروشی محلی ، خوشحال است که اعلام می کند شرکت را در موسسه تحقیقاتی هورون قرار داده است چین 500 برتر شرکتهای خصوصی در سال 2020 “ براساس ارزش بازار “شرکتهای خصوصی چینی” به شرکتهای غیر دولتی با مقر اصلی در سرزمین اصلی گفته می شود چین. دادا رتبه 211 را کسب کردهفتم.

“ما خوشحالیم که در لیست Hurun قرار گرفتیم و معتقدیم که این مزایای قابل توجهی از سیستم عامل های خرده فروشی و تحویل در خواست Dada را نشان می دهد” فیلیپ کوآی، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل گروه دادا. “ما از کار خود در زمینه دیجیتالی کردن خرده فروشی محلی و ارائه تجربه خرید بسیار کارآمد و راحت به مشتریان ، افتخار می کنیم و از کارمندان ، سواران اختصاصی ، شرکا و سرمایه گذاران خود برای پشتیبانی مداومشان تشکر می کنیم.”

علاوه بر عملکرد قوی بخش و پتانسیل رشد طولانی مدت دادا ، رتبه بندی شرکت در میان چین 500 شرکت خصوصی برتر همچنین ارزش چشمگیر برند دادا را نشان می دهد.

یک رهبر در بر-تقاضا خرده فروشی صنعت

عادات مصرف کننده تغییر کرده است زیرا جهان همچنان با بیماری همه گیر COVID-19 دست و پنجه نرم می کند و بازار خرده فروشی مورد تقاضا شاهد رشد چشمگیر و توسعه سریع است. طبق داده های موسسه هوآون ، صنعت تحویل درخواستی طی سه سال گذشته 30٪ -40٪ رشد کرده و انتظار می رود به 170 میلیارد یوان تا پایان سال 2020.

دادا همیشه “ایجاد ارزش” را در توسعه شرکت اولویت قرار داده است. این شرکت به خرده فروشان ، صاحبان برندها و کاربران این قدرت را می دهد تا با رشد ترافیک آنلاین ، کاهش هزینه ها و افزایش کارایی از طریق سیستم هایبو ، تحول دیجیتالی خود را آغاز کنند. رشد سریع دادا در نتیجه مزیت کانال و پوشش منطقه ای خرده فروشی درون شهری ، گسترش دسته بندی های محصولات ، مشارکت با خرده فروشان و صاحبان برند و نوآوری مداوم در بازاریابی نام تجاری است.

همانطور که بازار خرده فروشی محلی درخواستی ادامه می یابد ، مدل کسب و کار پیشرو در صنعت گروه Dada و پلت فرم دیجیتال همه کانال ، منجر به رشد درآمد و خدمات جدید برای کاربران گروه Dada می شود و ارزش کانال های خرده فروشی درخواستی را بیشتر می کند.

موقعیت مالی قوی و چشم انداز رشد

دادا شد چین اولین سهام درخواستی خرده فروشی هنگامی که در NASDAQ در فهرست شده است ژوئن 2020، و از موقعیت خوبی برای به دست آوردن سهم بازار در صنعت رشد خرده فروشی و تحویل در خواست برخوردار است. گروه دادا درآمد Q3 خود را در سال 2020 گزارش داد نوامبر 2020 با عملکرد مالی انتظارات بازار را شکست می دهد.

در گزارش Q3 این شرکت ، پیشرفت چشمگیر سهم بازار را اعلام کرد. در نه ماه اول سال 2020 ، JDDJ رتبه اول سهم بازار مراکز خرده فروشی محلی چینی و سیستم عامل های O2O سوپرمارکت ها را به خود اختصاص داد و از 21٪ در سال 2019 به 24٪ افزایش یافت و دادا اکنون به تثبیت رهبری خود در میان چین سیستم عامل های تحویل درون شهری اجتماعی شده ، که در آن سهم بازار آن از 19 درصد در سال 2019 به 24 درصد رسیده است.

علاوه بر این ، درآمد ناخالص عملیاتی گروه Dada در سه ماهه سوم رسیده است 1،305 میلیون یوان، رشد سالانه 85.5٪ ، بیش از انتظارات بازار. هر دو JDDJ و Dada Now شتاب و رشد قوی را حفظ کرده اند. در Q3 ، JDDJ به درآمد بالایی دست یافت 582.5 میلیون یوان، و دادا نو گزارش درآمد از 719 میلیون یوان؛ افزایش سالانه به ترتیب 91.0٪ و 31.81٪.

دادا همچنین از افزایش تعداد کاربران فعال و سفارشات مشتری داد. JDDJ نزدیک به 1200 شهرستان ، منطقه و شهر در سراسر کشور را پوشش می دهد و در 12 ماه گذشته 37.3 میلیون کاربر فعال داشته است که از سال گذشته 77.1٪ افزایش داشته است. این پلت فرم GMV داشت 21.3 میلیارد یوان، افزایش سالانه 102.9٪. Dada Now بیش از 2500 شهرستان و شهر را در سراسر کشور پوشش می دهد و تعداد سفارشات تحویل در 12 ماه گذشته برای اولین بار از 1 میلیارد نفر فراتر رفته است.

با افزایش درآمد و سهم بازار ، گروه دادا توسط موسسات سرمایه گذاری و بانک های سرمایه گذاری در شناخته شده است چین و در سطح بین المللی برای عملکرد قوی آن. بسیاری از موسسات در مورد انتظارات رشد گروه Dada ابراز خوشبینی کرده و هدف قیمتی خود را افزایش داده اند. از طرف بانک های معروف سرمایه گذاری مانند Goldman Sachs و Daiwa Capital Markets رتبه بندی “خرید” به گروه دادا داده شد.

درباره گروه دادا

گروه دادا یک پلت فرم پیشرو در زمینه خرده فروشی محلی و تحویل در سفارش است چین. این JDDJ ، یکی از چین بزرگترین سیستم عامل های خرده فروشی محلی درخواستی برای خرده فروشان و صاحبان نام های تجاری و Dada Now ، یک پلت فرم محلی تحویل درخواستی محلی که برای بازرگانان و ارسال کنندگان فردی از طریق صنایع مختلف و دسته های محصول باز است. دو سیستم عامل شرکت بهم پیوسته و سودمند هستند. پلتفرم Dada Now از طریق راه حل های دستیابی آسان برای دستیابی و زیرساخت های تحویل درخواستی ، تجربه تحویل بهتر را برای شرکت کنندگان در بستر JDDJ فراهم می کند. در همین حال ، حجم گسترده سفارشات تحویل درخواستی از بستر JDDJ باعث افزایش حجم و تراکم سفارشات برای پلتفرم Dada Now می شود. که در ژوئن 2020، گروه دادا معاملات خود را در بازار جهانی Nasdaq و با نماد “DADA” آغاز کرد.

SOURCE گروه دادا

لینک های مربوطه

imdada.cn