گروه ویژه MIA واکسن باری محلی را آماده می کند

به عنوان شلوغ ترین فرودگاه ایالات متحده برای حمل و نقل بین المللی و دروازه اصلی حمل و نقل به و از آمریکای لاتین و کارائیب، MIA آماده است که یکی از مهمترین مراکز جهانی واکسن باشد. MIA اولین فرودگاه در نیمکره غربی و تنها دومین فرودگاه در جهان است که توسط انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) به عنوان مرکز حمل و نقل دارو در داروها (داروها) و واکسن ها تعیین شده است. MIA برای درگیر کردن جامعه حمل بار محلی در مرکز صدور گواهینامه فارغ التحصیلان مستقل (CEIV) از IATA ، نام تجاری IATA را دریافت کرده است ، که شرکت های تدارکاتی را آماده می کند تا در زمینه مدیریت صحیح محصولات حساس دارویی که توسط هوا حمل می شود ، متخصص شوند. MIA’s Pharma Hub شامل پنج ارائه دهنده تدارکات است که گواهینامه IATA CEIV را دریافت کرده اند.

“در میان این بحران بهداشت جهانی بی سابقه ، شهرستان میامی-داد این فوق العاده خوش شانس است که در یکی از مجهزترین فرودگاه های جهان برای دریافت و استفاده از واکسن های COVID-19 زندگی می کند. ” شهرستان میامی-داد شهردار دانیلا لوین کاوا. “من گروه ویژه MIAVAC19 را برای آماده سازی MIA به عنوان یک دروازه اصلی برای این محموله های تاریخی ، که به نجات جان افراد جامعه و سراسر منطقه ما کمک می کند ، تحسین می کنم.”

پس از بررسی مستاجرین محموله های خود در ماه سپتامبر ، گروه ویژه مشخص کرد که MIA محل 368،064 فوت مربع فضای باری در یخچال است ، از جمله 27،212 فوت مربع که فقط به استفاده از داروها و واکسن اختصاص دارد – بیشترین میزان در هر فرودگاه ایالات متحده در هر دو گروه.

برنامه عملیاتی این گروه عملیاتی شامل شناسایی فضای خنک کننده اضافی موجود در خارج از MIA ، نقشه برداری از ظرفیت پارکینگ هواپیما برای هواپیماهای بزرگ باری ، تعیین پارکینگ بالقوه و مناطق صحنه سازی و برنامه ریزی جلسات آموزشی برای حمل و نقل کالا و کارگزاران در مورد آخرین دستورالعمل های فدرال برای وارد کردن واکسن ها گروه ویژه همچنین مجاری برای همکاری و ارتباطات فراهم کرده است تا جامعه بار را قادر سازد از آخرین تحولات برنامه های توزیع مطلع شوند.

“ما از پشتیبانی و مشارکت هر شرکت هواپیمایی ، حمل و نقل بار ، ناوبری زمینی ، شرکت حمل و نقل یکپارچه ، ارائه دهنده تدارکات ، آژانس دولتی و سایر نمایندگان در گروه ویژه MIAVAC19 ، که MIA از موقعیت مناسبی برای دریافت و انتقال واکسن به طور موثر به جوامع در سراسر کشور برخوردار است ، بسیار استقبال می کنیم قاره آمریکا. ” لستر سولا، مدیر و مدیر عامل شرکت MIA. “MIA برای یک سال رکورد دیگر در حجم محموله درحال پیشرفت است و انتظار می رود محموله های واکسن فعالیت بار ما را به طور قابل توجهی در طول 2021 افزایش دهد ، شهرستان میامی-داد همچنین از اشتغال زایی اضافی و درآمد کسب و کار نیز بهره مند خواهد شد. ”

مشترک شدن در اینجا برای اخبار بیشتر MIA

با ما ارتباط برقرار کنید بر:
توییتر | فیس بوک | اینستاگرام | یوتیوب | لینک شده

تماس با رسانه:
گرگ چین
786.251.0588
[email protected]
www.miami-airport.com

منبع میامی فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

www.miami-airport.com