گروه NFI اصلاحیه های اعتبار خود را اعلام می کند

تمام مبالغ پولی این بیانیه مطبوعاتی به دلار است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

  • NFI موجود شرکت را اصلاح کرده است 1.25 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری گردان سالخورده (“Revolver”) و تسهیلات اعتباری گردان 50 میلیون پوندی انگلیس (“تسهیلات انگلستان”).
  • با اصلاح شده از اثرات همه گیری COVID-19 ، میثاق های آرام NFI را فراهم می کند.
  • علاوه بر اصلاح امکانات ، NFI استفاده نشده را لغو کرد 250 میلیون دلار تسهیلات اعتباری ناامن که در آن وارد شده است آوریل 2020 (“Sidecar”). Sidecar در نظر داشت نقدینگی اضافی را در صورت نیاز تأمین کند ، که شرکت معتقد است دیگر نیازی به آن ندارد.
  • مدیریت معتقد است که وضعیت نقدی شرکت ، درآمد پیش بینی شده در آینده و نقدینگی ناشی از تسهیلات اعتباری برای پشتیبانی از عملیات جاری ، سود سهام و ابتکارات استراتژیک کافی است.

WINNIPEG ، مگابایت، 23 دسامبر 2020 / PRNewswire / – (TSX: NFI) NFI Group Inc. (“NFI” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد اصلاحیه Revolver و تسهیلات انگلستان (با هم ، “تسهیلات”) ، ارائه معنی داری برای میثاق و انعطاف پذیری بیشتر ، و لغو 250 میلیون دلار جانبی.

پیپاسو سونی ، معاون اجرایی NFI ، گفت: “NFI در حال پیشروی از تأثیرات چالش برانگیز COVID-19 در موقعیت قوی تر به دنبال اصلاحات در تسهیلات اعتباری ما است ، که با اطمینان مداوم و حمایت از شرکای بانکی ما امکان پذیر شده است.” دارایی و مدیر ارشد مالی. “نیاز به اصلاح تسهیلات اعتباری ما در درجه اول یک چالش محاسباتی بود که ناشی از نتایج مالی عقب افتاده ما بود و نشان دهنده تأثیر COVID-19 بر بازارها و مشتریان ما است. ما پیش بینی می کنیم تولید جریان نقدی و نقدینگی قوی تر در سال های مالی 2021 و 2022 همانطور که برنامه استراتژیک ما را اجرا کنید و انتقال مداوم به آینده با انتشار صفر را هدایت کنید. “

طبق تسهیلات اصلاح شده ، شرکای بانکی این شرکت نسبت کل اهرم و نرخ بهره را برای سالهای 2021 و 2022 کاهش داده اند. در طول سال 2021 ، شرکت از کل قراردادهای اهرم قبلی چشم پوشی کرده و در عوض باید کل اهرم را رعایت کند. نسبت که بر اساس پیش بینی مالی نزولی محافظه کارانه برای سال مالی 2021 شرکت است. در طول دوره معافیت NFI باید مطابق با الف 50 میلیون دلار حداقل پیمان نقدینگی و میثاق بدهی خالص به سرمایه گذاری 70٪. از طریق اصلاحات ، NFI امنیت وام دهندگان را در مورد دارایی های خاص خود ، از جمله توافق نامه امنیتی عمومی در مورد اموال شخصی NFI ، اما به استثنای امنیت در املاک و مستغلات ، فراهم کرده است ، 3 آوریل 2023.

شرایط تسهیلات اصلاح شده پرداخت سود سهام را محدود نمی کند ، مشروط بر اینکه شرکت با میثاق های مالی مطابقت داشته باشد و سود سهام در سطح فعلی باقی بماند. نسخه های اصلاحات Revolver و تسهیلات انگلستان ، که شامل جزئیات بیشتری در مورد میثاق ها و سایر شرایط و ضوابط خواهد بود ، در زمان مناسب در SEDAR ارسال می شود

بانک نوا اسکوشیا نماینده اداری Revolver و بانک است نوا اسکوشیا، BMO Capital Markets و National Bank Financial Inc مشترکین فروشندگان کتاب هستند. سندیکا Revolver همچنین شامل بانک تجارت شاهنشاهی کانادا است. بانک آمریکا، کانادا شاخه؛ Wells Fargo Bank ، N.A. ، شعبه کانادا ؛ بانک تسلط تورنتو ؛ بانک HSBC کانادا؛ MUFG Bank Ltd. ، کانادا شاخه؛ توسعه صادرات کانادا و بانک ICICI کانادا.

برای تسهیلات انگلستان ، HSBC انگلیس به عنوان نماینده اداری و HSBC انگلیس و بانک آمریکا عمل کرد ، کانادا شعبه دو وام دهنده و ترتیب دهندگان اجباری بودند.

روز سرمایه گذار واقعی 2021 – رهبری ZEvolutionTM

NFI روز سرمایه گذار مجازی را در روز برگزار می کند 11 ژانویههفتم، 2021. در طول این رویداد ، تیم ارشد و مدیران ارشد NFI به روز رسانی در مورد شرایط تجاری و تجاری شرکت ، ابتکارات استراتژیک و تحول آفرین ، برنامه پیشرو صنعت تولید گازهای گلخانه ای با تولید صفر صفر ، محصولات جدید ، عملکرد محیطی ، اجتماعی و حکمرانی شرکت NFI و چشم انداز مالی

برای تأیید حضور خود در این رویداد لطفاً از طریق ایمیل RSVP را پاسخ دهید [email protected]. همچنین برای جزئیات بیشتر ، اطلاعات مربوطه و دستورالعمل های ثبت نام می توانید به nfigroup.com/investor-day-2021/ مراجعه کنید.

درباره گروه NFI

NFI با بهره گیری از 450 سال تجربه ترکیبی ، انتقال قدرت باتری-الکتریکی را در سراسر جهان هدایت می کند. NFI با اتوبوس ها و مربیان با انتشار صفر ، زیرساخت ها و فناوری ، تقاضای شهری امروز برای راه حل های تحرک هوشمند مقیاس پذیر را برآورده می کند. با هم ، NFI از طریق حمل و نقل متصل ، تمیز و پایدار شهرهای قابل زندگی بیشتری را امکان پذیر می کند.

NFI یک تولید کننده مستقل جهانی اتوبوس است که مجموعه کاملی از راه حل های حمل و نقل جمعی را در ده کشور تحت مارک های جدید ارائه می دهد: New Flyer® (اتوبوس های سنگین حمل و نقل) ، الکساندر دنیس محدود (اتوبوس های تک و دو طبقه) ، پلاکستون (مربیان موتور) ، MCI® (مربیان موتور) ، ARBOC® (اتوبوس های برش طبقه پایین و اتوبوس های متوسط) و قطعات NFI. وسایل نقلیه NFI گسترده ترین سیستم درایو موجود را شامل می شوند: از گازوئیل تمیز ، گاز طبیعی ، هیبرید دیزل الکتریکی و برقی با انتشار صفر (واگن برقی ، باتری و سلول سوختی). در کل ، NFI اکنون از بیش از 105،000 اتوبوس و مربی در حال حاضر در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

سهام عادی NFI با نماد NFI در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله می شود. اطلاعات بیشتر در این زمینه در دسترس است:

اظهارات رو به جلو

برخی از اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی “بیانیه های آینده نگر” است ، که بیانگر انتظارات مدیریت در مورد تولید آینده وجوه نقد شرکت ، نقدینگی ، عملکرد مالی و نتایج عملیات و ابتکارات ، برنامه های استراتژیک ، چشم اندازهای تجاری و فرصت های شرکت ، از جمله تأثیر و بهبودی از بیماری همه گیر COVID-19. کلمات “باور” ، “دیدگاه” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “ممکن” ، “اراده” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده است برای شناسایی عبارات آینده نگر این اظهارات آینده نگر انتظارات فعلی مدیریت را در مورد رویدادهای آینده (از جمله بهبود بازارهای شرکت) و عملکرد مالی و عملیاتی شرکت منعکس می کند و فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کند. اظهارات آینده نگر خطرات و عدم اطمینان قابل توجهی را شامل می شود ، نباید به عنوان تضمین کننده وقایع ، عملکرد یا نتایج آینده خوانده شود ، و لزوماً نشانه های دقیقی از وجود یا عدم دستیابی به چنین عملکردی یا نتیجه ای نخواهد بود.

نتایج واقعی ممکن است به دلایل مختلف و به دلایل مختلف با انتظارات مدیریتی بیان شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. با توجه به تأثیرات همه گیر جهانی COVID-19 ، این دلایل و عوامل عبارتند از: اندازه و طول اختلال اقتصادی و اجتماعی جهانی ، ملی و منطقه ای که در نتیجه همه گیری ایجاد می شود. تأثیر قوانین ، مقررات ملی و منطقه ای و محلی دولت ، مقررات و “پناهگاه در محل” یا دستورات مشابه مربوط به بیماری همه گیر که ممکن است بر توانایی شرکت برای ادامه فعالیت تأثیر منفی بگذارد. تعطیلی جزئی یا کامل یک ، چند یا تمام تأسیسات و محل کار شرکت یا کاهش نرخ تولید (از جمله به دلیل حکم دولت و برای محافظت از سلامتی و ایمنی کارکنان شرکت یا در نتیجه عدم توانایی کارکنان برای حضور در شرکت) برای کار به دلیل عفونت COVID-19 با توجه به آنها یا اعضای خانواده آنها) نرخ تولید ممکن است در نتیجه همه گیری بیشتر کاهش یابد. تأخیر در تأمین و کمبود قطعات و اجزای سازنده و ایجاد اختلال در تأمین نیروی کار در نتیجه بیماری همه گیر ؛ بیماری همه گیر احتمالاً بر عملکرد مشتریان تأثیر منفی گذاشته و خریدهای محصولات شرکت را برای مدتی نامعلوم کاهش و به تأخیر می اندازد. بهبود پیش بینی شده بازارهای شرکت در آینده ممکن است به تأخیر بیفتد یا افزایش تقاضا به دلیل ادامه اثرات همه گیری ، کمتر از حد انتظار باشد. توانایی شرکت در دستیابی به سرمایه اضافی در صورت لزوم. و عملکرد و شرایط مالی شرکت ، تعهدات ، جریان نقدینگی و نقدینگی و توانایی آن در حفظ انطباق با میثاق های تسهیلات اعتباری آن ، که همچنین می تواند بر توانایی شرکت در پرداخت سود سهام تأثیر منفی بگذارد. هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت بتواند نقدینگی کافی را برای مدت طولانی حفظ کند ، در صورت نیاز از تسهیلات اعتباری خود تسویه حساب می کند و یا دسترسی به سرمایه اضافی یا دسترسی به پشتیبانی مالی دولت یا زمان تولید به نرخ تولید قبلی باز خواهد گشت. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد كه دولتها بودجه محرك مداوم یا كافی را در طول یا پس از بروز بیماری همه گیر برای آژانسهای حمل و نقل عمومی برای خرید وسایل نقلیه ترانزیت فراهم كنند یا تقاضای عمومی یا خصوصی خودروهای این شركت در دوره پیش بینی شده به سطح قبل از همه گیری بازگردد. . شرکت هشدار می دهد که به دلیل ماهیت پویا ، روان و بسیار غیرقابل پیش بینی بیماری همه گیر و تأثیر آن بر اقتصاد جهانی و محلی ، مشاغل و افراد ، پیش بینی میزان تأثیر آن بر تجارت ، عملکرد عملیاتی ، وضعیت مالی شرکت غیرممکن است. و توانایی تولید جریان نقدی کافی و حفظ نقدینگی کافی و هرگونه اثرات سوverse مادی می تواند سریع ، غیر منتظره باشد و ممکن است برای مدت زمان طولانی و نامعلومی ادامه یابد.

این شرکت هشدار می دهد که عوامل فوق تمام خطرات احتمالی را کامل نمی کند. این عوامل و سایر خطرات و عدم قطعیت ها در بیانیه های مطبوعاتی شرکت ، فرم اطلاعات سالانه و مطالب ثبت شده در مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا که در SEDAR در سایت www.sedar.com موجود است ، مورد بحث قرار گرفته است. با توجه به تأثیر احتمالی این عوامل و سایر عوامل ، شرکت از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

SOURCE NFI Group Inc.

لینک های مربوطه

http://www.nfigroup.com