گروه Teal در مشخصات و پیش بینی بازار پهپاد 2020/2021 تولید پهپاد نظامی در سراسر جهان 95 میلیارد دلار برای دهه آینده پیش بینی کرده است

واشنگتن، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – تحلیلگران گروه Teal در جدیدترین تجزیه و تحلیل بازار خود گزارش دادند: وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) یکی از پویاترین بخشهای رشد صنعت هوافضای جهان در این دهه خواهند بود.

در بررسی بازار Tear Group 2020/2021 برآورد می شود که تولید پهپاد از تولید پهپاد فعلی در سراسر جهان افزایش خواهد یافت 5.6 میلیارد دلار سالانه در سال 2020 تا 14 میلیارد دلار در سال 2029 ، در کل 95.5 میلیارد دلار در ده سال آینده هزینه های تحقیقاتی پهپاد نظامی هزینه دیگری را نیز اضافه می کند 64.5 میلیارد دلار در طول دهه (برای جزئیات بیشتر و مطالعه در مورد دسترسی ، با نماینده فروش Teal مربوطه در منطقه خود در http://www.tealgroup.com/ تماس بگیرید).

وی گفت: “فن آوری های جدید و افزایش تجارت برای رشد بازار پهپادها در كنار هم قرار گرفته اند.” فیلیپ فینگان، مدیر تجزیه و تحلیل شرکت Teal Group و نویسنده این تحقیق. “نسل بعدی سیستم ها در حال توسعه است که به لطف قانون صادرات آزاد شده ایالات متحده ، صادرات ارزان چین و تقاضای زیاد برای پهپادهای مسلح ، تجارت در حال رشد است.”

تحلیلگر ارشد Teal Group گفت: “مطالعه Teal Group پیش بینی می كند كه 80 درصد كل هزینه های ارتش RDT و E ارتش در سراسر جهان برای فناوری پهپاد و 40٪ از خریدهای نظامی را در اختیار ایالات متحده قرار دهد.” استیو زالوگا، یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه است. بیشتر RDT & E ایالات متحده برای تولید نسل بعدی سیستم هایی است که می توانند در فضای هوایی مورد اختلاف زنده بمانند.

آخرین ویرایش مطالعه بخش ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ارتش جهانی ، مشخصات بازار و پیش بینی 2020/2021، الزامات جهانی پهپادها از جمله محموله های پهپادی و شرکت ها را بررسی می کند و پیش بینی های ده ساله کشور ، منطقه و طبقات پهپاد را ارائه می دهد. این آخرین داده های بودجه در سراسر جهان را شامل می شود ، از جمله بودجه دفاعی ایالات متحده در سال 2021.

مطالعه 2020-2021 پیش بینی طیف گسترده ای از بارهای پهپاد ، از جمله سنسورهای الکترو نوری / مادون قرمز (EO / IR) ، رادارهای دیافراگم مصنوعی (SARs) ، سیستم های SIGINT و EW و سیستم های C4I را پیش بینی می کند که در ارزش کلی رشد می کنند از جانب 6.0 میلیارد دلار در سال مالی 20 تا 8.5 میلیارد دلار در سال مالی 29 به دنبال رکود بودجه در سالهای اخیر با پایان یافتن چندین برنامه حسگر پهپاد مقاوم در برابر میراث ، Teal پیش بینی می کند که یک افزایش کوتاه مدت در “سنسور پیش فرض” بازار EO / IR از ، 1.8 میلیارد دلار در سال مالی 20 تا 2.3 میلیارد دلار در FY24 ، اما پس از آن تساوی در حدود 2.4 میلیارد دلار برای بقیه دهه سالانه ، با رشد توسط سنسورهای U-2 اصلاح شده ، ممکن است همچنان روی Global Hawk و تولید جدید برای UCAV های طبقه بندی شده و مینی / نانو پهپادها حرکت کنند.

این مطالعه با پیش بینی های سالانه ، میلیاردها دلار از برنامه های پیگیری طبقه بندی شده و آینده را از بین می برد. دکتر. دیوید ال راکول، تحلیلگر ارشد الکترونیک تیل اظهار داشت: “پیش بینی این برنامه ها از آنجا كه سهم فزاینده ای از بازار موجود را تشکیل می دهند مهم است ، حتی اگر در هیچ سند وزارت دفاع عمومی وجود نداشته باشد و در هیچ منبع آنلاین درآمدزایی نشود.” وی خاطرنشان کرد که پیش بینی های “موجود” مفصل احتمالی – تقریباً تقریباً 43 میلیارد دلار برای محموله ها از طریق FY29 – هدف آنها هشدار دادن به موقع برنامه هایی است که هنوز در بودجه وزارت دفاع یا حتی در بحث عمومی نیستند – به مشتریان Teal اجازه می دهد قبل از اتمام RFP ها برنامه ریزی کنند. “

همراه با EO / IR ، پوشش جامع بسیاری از برنامه های جدید در بازارهای فرکانس رادیویی (RF) نیز وجود دارد ، با پیش بینی رشد رادارهای پهپاد از 1.6 میلیارد دلار در سال مالی 20 تا 2.3 میلیارد دلار در FY29 و بازارهای SIGINT و Electronic Attack (EA) برای رشد از 1.55 میلیارد دلار به 2.3 میلیارد دلار.

فینگان گفت: “مطالعه 2020-2021 همچنین شامل یک نمای کلی بازار سازندگان پهپادها است که نشان دهنده لرزش احتمالی رهبری در صنعت است.” “

این مطالعه نشان دهنده رشد سریع علاقه به تجارت پهپاد با پوشش تقریبا 60 ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه، و شرکت های اسرائیلی ، و نشان می دهد تغییر شکل اساسی محیط صنعتی با تکثیر فناوری پهپاد در سراسر جهان.

گروه تیل یک شرکت تجزیه و تحلیل بازار هوافضا و دفاع است که در آن مستقر است فیرفکس ، ویرجینیا ایالات متحده آمریکا. این اطلاعات رقابتی را برای صنعت و دولت در سراسر جهان فراهم می کند.

SOURCE Teal Group

لینک های مربوطه

https://www.tealgroup.com