گوانگشی توسعه قوی اقتصاد و فرهنگ ورزش را از طریق ادغام عمیق ورزش با جهانگردی تقویت می کند

FANGCHENGGANG ، چین، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سفر صد شرکت بهداشت و ورزش در سال 2020 به گوانگشی و کارناوال گردشگری ورزشی چین-آسه آن ، که به طور مشترک توسط اداره ورزش منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ و دولت شهرداری Fangchenggang برگزار می شود ، در Fangchenggang از 19 تا 21 دسامبر. این رویداد شاهد یک سری پروژه ها و برنامه های جدید بود که از ظرفیت های صنعت ورزش گوانگشی استفاده کرده است.

در مراسم افتتاحیه ، برگزارکنندگان مجموعه ای از مسیرهای بوتیک گردشگری ورزشی ، مجموعه های ورزشی ، پایگاه های نمایشی گردشگری ورزشی ، اردوهای ورزشی کوهستانی ، پایگاه های ورزشی هواپیمایی و پروژه های نمایشی صنعت ورزش در منطقه را معرفی کردند. لوح افتخاری به پنج شهر ناننینگ ، گوییلین ، لیوژو ، بیهئی و فانگچنگگانگ اهدا شد که به عنوان اولین گروه شهرهای نمایشی گردشگری ورزشی در گوانگشی، و هشت شهرستان (مناطق) تظاهرات ، یعنی شهرستانهای یانگ شوو و ناحیه Xiufeng از Guilin ، منطقه Qingxiu ، منطقه Xingning و Mashan از Nanning ، Lingyun شهرستان Baise ، Shangsi County Fangchenggang و Wuxuan La Laibin ، باعث تقویت گردشگری ورزشی محلی توسعه.

پرورش نقاط رشد اقتصادی جدید

در پایان سال 2018 ، گوانگشی توسط اداره کل ورزش تأیید شد چین برای حمایت از ایجاد منطقه نمایش ملی گردشگری ورزشی. در طی چند سال گذشته نتایج قابل توجهی حاصل شده است. در حال حاضر هشت مسیر بوتیک ، 12 جاذبه بوتیک و دو مقصد اختصاص یافته به گردشگری ورزشی ملی ، همچنین یک پایگاه نمایش ، سه پروژه نمایشی و یک سازمان نمایشی وجود دارد که رشد صنعت ورزش ملی را تقویت می کند. آمار نشان داد که در طول تعطیلات هفته طلای روز ملی در سال 2019 ، گوانگشی 2.4782 میلیون بازدید و درآمد گردشگری داشته است 670 میلیون یوان از طریق پروژه های بوتیک گردشگری ورزشی در سطح ملی و منطقه ای.

گوانگشی کارناوال گردشگری ورزشی چین-آسه آن را برای تعمیق ادغام بین ورزش و جهانگردی ، افزایش کیفیت گردشگری ، بهره گیری از پتانسیل بخش ورزش و ایجاد رشد جدید به مدت دو سال متوالی از 2019 تا 2020 برگزار کرده است. امتیاز برای اقتصاد منطقه ای. دفتر ورزش منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ از چشم انداز بی نظیر در گویلین تا چشم اندازهای زیبا از دریا در فانگچنگگان ، با تقویت گسترده تقاضای داخلی و جمع آوری شتاب توسعه صنعتی ، چشم انداز روشنی را برای صنعت ورزش خود متصور است.

توسعه فرهنگ ورزش را رهبری کنید

یک سری فعالیت های جالب در طول کارناوال گردشگری برای جذب گردشگران بیشتر از منطقه و فراتر از آن برگزار شد.

در این میان نمایشگاه گردشگری ورزشی China-ASEAN در پارک نمایشگاه باغ Fangchenggang برگزار شد. با طراحی صحنه های مختلف گردشگری ورزشی ، هفت منطقه با مضمون ، منطقه تجربه ورزش های دریایی ، منطقه نمایش کالاهای ورزشی ، منطقه ورزشی هوشمند ، منطقه ورزشی JD ، منطقه تفریحی دریایی و فرهنگ غذایی ، منطقه قرعه کشی ورزشی و منطقه شهری Fangchenggang تنظیم شده است. . بیش از صد غرفه دار برنامه های ورزشی “دوران دیجیتال” از جمله تجهیزات ورزشی دریایی ، سیستم های آمادگی جسمانی هوشمند ، مسابقات ورزشی VR ، ربات های بدمینتون و بازی های تناسب اندام خلاق را در اختیار شهروندان و گردشگران قرار دادند ، که به مخاطبان الهام بخش می شود تا ورزش های جدید و هیجان انگیز را کشف کنند ، محبوبیت ورزش های مد در حال ظهور را افزایش داده و فرهنگ ورزش را در این کشور ترویج می دهد گوانگشی.

مصرف ورزش را در داخل افزایش دهید گوانگشی

به عنوان اولین “برجسته” کارناوال گردشگری ، “هفته مصرف محصولات ورزشی آنلاین چین-آسه آن 2020” در 10 دسامبر. در طول این رویداد ، ساکنان در گوانگشی در هنگام پرداخت هزینه کالاهای ورزشی ، که باعث رونق بازار مصرف ورزش و تحریک مصرف ورزش در این کشور شده است ، یارانه دریافت می شود گوانگشی. طبق آمار ، JD.com در مجموع 2.65 میلیون کوپن در 9 دسته صادر کرد 9.87 میلیون یوان. ارزش معامله ساکنان محلی در گوانگشی پرداخت با کوپن ثبت شده 104 میلیون یوان.

در طول این دوره ، Fangchenggang همچنین یک سری رویدادها مانند مینی ماراتن ها ، مسابقات دو صحرانوردی کوهستانی ، چالش های قایقرانی ، مسابقات خیریه ماهیگیری افراد مشهور و جشنواره های موسیقی ساحلی را برگزار کرد. فعالیت های زیر مانند “تور زمستانی در گوانگشی“و” ورزشهای زیست محیطی سبز در گوانگشی“، بیش از 40 رویداد مهم ورزشی بالاتر از سطح شهر در منطقه برگزار شد که بیش از 250،000 شرکت کننده مستقیم (هر بار) ثبت کردند.

منبع دفتر ورزش منطقه خودمختار گوانگشی ژوانگ