گوگو انتقال رهبری هیئت مدیره را اعلام می کند

شیکاگو، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز شرکت گوگو (NASDAQ: GOGO) (“گوگو”) اعلام کرد که رونالد لمی قصد خود را برای بازنشستگی به عنوان رئیس هیئت مدیره و کناره گیری از هیئت مدیره ، به طور موثر اعلام کرده است 31 دسامبر 2020. Oakleigh Thorne برای جانشینی آقای لمای به عنوان رئیس انتخاب شده و به عنوان رئیس و مدیر عامل گوگو ادامه خواهد داد. مدیر فعلی هیو جونز انتخاب شده است به عنوان مدیر مستقل سرب ، همچنین موثر است 31 دسامبر 2020. پس از بازنشستگی آقای لمای ، هیئت مدیره گوگو از هشت مدیر تشکیل خواهد شد.

آقای تورن گفت: “از طرف هیئت مدیره ، می خواهم از رون به دلیل سرپرستی عالی در طول بیش از 14 سال تصدی خود تشکر کنم.” “رون در راهنمایی شرکت در بعضی از چالش برانگیزترین و محوری ترین دوره های تاریخ گوگو نقش مهمی داشت ؛ اوج این کار با فروش موفقیت آمیز کسب و کار CA ما به اینتلست در اوایل سال جاری بود. من افتخار می کنم در حالی که استراتژی خود را برای سرمایه گذاری اجرا می کنم به عنوان رئیس رئیس شرکت کنم. در مورد فرصتهای موجود در بازار هواپیمایی تجاری و ایجاد ارزش برای مشتریان ، کارمندان و سهامداران ما. “

آقای جونز گفت: “در حالی که این فصل جدید را برای گوگو آغاز می کنیم ، خوشحالیم که اوک را به عنوان مدیر اضافی منصوب می کنیم.” “ما معتقدیم که چشم انداز استراتژیک وی ، توانایی های رهبری اثبات شده و توانایی اجرای از طریق چالش های بازار ، وی را فردی مناسب برای هدایت هیئت مدیره گوگو می داند.”

آقای جونز از سال 2016 مدیر گوگو بوده است. او قبلاً در نقش های مختلف رهبری در Saber خدمت می کرد ، از جمله رئیس شرکت Sabre Airlines Solutions آوریل 2011 به آگوست 2017. قبل از نقش Sabre Airlines Solutions ، آقای جونز به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت Travelocity فعالیت می کرد. آقای جونز از آن زمان در هیئت مدیره شرکت فناوری سفر Travelport فعالیت می کند مه 2019.

درباره گوگو

گوگو پیشروترین ارائه دهنده جهانی محصولات و خدمات اتصال شبکه و باند پهن برای بازار حمل و نقل هوایی است. ما یک مجموعه قابل تنظیم از سیستم های کابین هوشمند را برای اتصال بسیار یکپارچه ، سرگرمی در هنگام پرواز و راه حل های صوتی ارائه می دهیم. محصولات و خدمات گوگو بر روی هزاران هواپیمای تجاری در اندازه ها و انواع مختلف مأموریت از توربوپلاس گرفته تا بزرگترین هواپیماهای جهانی نصب شده اند و توسط بزرگترین اپراتورهای مالکیت جزئی ، اپراتورهای چارتر ، دپارتمان های پرواز شرکت ها و افراد مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر بیش از 1500 هواپیمای تجاری با نصب AVANCE L5 یا L3 گوگو در حال پرواز هستند. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، گوگو از پرواز 5،577 هواپیما با سیستم های هوا به زمین (ATG) گوگو در آن پرواز و 4،737 هواپیما با اتصال ماهواره ای خبر داد. گوگو انتظار دارد تا سال 2020 با بیش از 5700 مشترک ATG آنلاین پایان یابد. با ما در business.gogoair.com ارتباط برقرار کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

برخی از افشاگری ها در این بیانیه مطبوعاتی شامل “اظهارنظرهای آینده نگر” است که بر اساس باورها و مفروضات مدیریت و اطلاعات موجود در حال حاضر برای مدیریت است. بیشتر عبارات آینده نگر حاوی کلماتی است که آنها را آینده نگر معرفی می کند ، مانند “پیش بینی” ، “معتقد است” ، “ادامه می یابد” ، “می تواند” ، “جستجو می کند” ، “تخمین می زند” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، ” ممکن است ، “” برنامه ها “،” پتانسیل “،” پیش بینی “،” پروژه ها “،” باید “،” اراده “،” می شود “یا عبارات مشابه و منفی اصطلاحات مربوط به وقایع آینده. اظهارات رو به جلو شامل خطرات ، روندها و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است ، که ممکن است بسیاری از آنها از کنترل ما خارج باشد ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای گوگو با نتایج پیش بینی شده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی متفاوت باشد اظهارات آینده نگر. این خطرات ، روندها و عدم قطعیت ها شامل مواردی است که تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در مورد شرح داده شده است فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، همانطور که در 13 مارس 2020 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شد ، گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020 ، به عنوان در 10 آگوست 2020 به SEC ارسال شد و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2020 ، همانطور که در 9 نوامبر سال 2020 در SEC ثبت شد.

هر یک از این عوامل یا ترکیبی از این عوامل می تواند به طور مادی بر وضعیت مالی ما یا نتایج آینده عملیات تأثیر بگذارد و می تواند بر صحت صحت اظهارات آینده نگرانه موجود در این گزارش تأثیر بگذارد. اظهارات آینده نگر ما تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شما نباید بیش از حد به آنها اعتماد کنید. تمام اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و ما هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، متعهد نمی شویم.

ارتباط با سرمایه گذاران
ویل دیویس
+ 1 917-519-6994
[email protected]

ارتباط با رسانه ها:
دیو ملین
+1 720-840-4788
[email protected]

منبع گوگو

لینک های مربوطه

http://www.gogoair.com