یک تبتی زیست محیطی ، باز ، مشارکت کننده و حفظ شده از شما استقبال می کند

این یک تبت زیست محیطی است. در اینجا کوه ها و دریاچه های مقدس وجود دارد ، کوههای قومولانگما ، نامچا باروا و گانگرنبوقی در ابرها قرار دارند ، با یامدروک تسو ، دریاچه ماناسارووار و راملازو کاملاً شفاف و سبز. آسمان آبی ، سرزمین سبز ، آب صاف و هوای تازه از مهمترین کارت ویزیت های تبت است. شهرهای زیست محیطی وجود دارد که در خیابان ها و کوچه ها پر از پرندگان ، گل ها و پر از سبز در اینجا است. “محافظت از آسمان آبی ، آب زلال و زمین پاک” شعار آنها است. در اینجا علفزارهایی در گستره وسیع وجود دارد و گله های گیاهان غاری تبت در فرش چمنهای سبز و سرسبز در کیانگ تنگ در حال جمع شدن هستند. در اینجا حفاظت از گونه های نادر پیشرفت زیادی داشته است.

این یک تبت باز است. راه آهن چینگهای – تبت به “جاده آسمانی” در آن طرف فلات تبدیل شده است. بزرگراه Lhasa-Nyingchi تکمیل شده و برای بازدید باز شده است. شرکت های هواپیمایی بزرگ به بهره برداری رسیده اند. بندرهای تجاری یکی پس از دیگری باز شده اند. به طوری که مبادلات ، ارتباطات و حمل و نقل بین تبت و سرزمین اصلی ، تبت و کشورهای خارجی سریعتر و روانتر شده است. تبت از هر طرف پذیرای میهمانان و دوستان است ؛ برای انجام امور تجاری ، مسافرت و زیارت در اینجا از میهمانان خارجی استقبال می کند و با آنها برخورد گرمی می کند. با توجه به ابتکار عمل کمربند و جاده ، الگوی جدیدی برای گشودن بیشتر آغاز می شود.

این تبتی است که از آن استفاده می کند و آن را حفظ می کند. فرهنگ تبتی از نظر محتوا غنی و از نظر خصوصیات متمایز است. مطالعه و استفاده از زبان تبتی به اشکال مختلف رواج یافته و توسعه یافته است. اعتقاد به آیین بودایی تبتی کاملاً تضمین شده است. از آثار فرهنگی مذهبی و آثار معماری به طور م effectivelyثر محافظت شده است. صنایع دستی سنتی مانند ریخته گری مجسمه بودا ، ساخت Thangka ، حکاکی کتاب مقدس و چاپ قادر به ارث بردن و نوآوری بوده است. طب تبتی و اپرای تبتی در فهرست میراث فرهنگی ناملموس قرار گرفته اند. حماسه رپ “پادشاه گسار“و نمایش صحنه ای” پرنسس ونچنگ “باعث رونق دوباره فرهنگ سنتی تبت شده است.

اگر کسی برای بازرسی از او از عینک های رنگی استفاده کند ، رنگهای زیبای تبت ابری می شود. اگر کسی با زبانی شرورانه به او حمله کند ، فضای آزاد تبت نمی تواند این استکبار و تعصب را تحمل کند. اگر کسی با چشمی قدیمی به او نگاه کند ، سرعت انتقال و حفظ آثار کلاسیک فرهنگی تبتی فقط ثابت خواهد ماند.

تجربه مادر خرد است. اگر می خواهید بدانید تبت چگونه است ، لطفاً در اینجا از تبت دیدن کنید. به تبت زیست محیطی ، باز ، انتقال دهنده و حفظ کننده خوش آمدید! این تبت است چین، و این یک جهان زیبا و فوق العاده عالی است!

یانگچن

کانگری مرکز تحقیقات فرهنگ تبتی

SOURCE کانگری مرکز تحقیقات فرهنگ تبت