“2048” با فرهنگ Sanqin در رسانه های اجتماعی جارو می شود

XI’AN ، چین، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – از 6 تا 17 نوامبر، شاانکسی، یکی از استان های در چین، “از Shaanxi لذت ببر ، از 2048 لذت ببر” را در سه بستر اصلی رسانه های اجتماعی راه اندازی کردs ، فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ، با هدف آشکار کردن طبیعت زیبا و آداب و رسوم انسان دوستانه از شاانکسی در حالی که طرفداران را درگیر تعاملات می کند.

ترکیب عناصر بازی “2048” و منابع گردشگری فرهنگی از جمله Terracotta Warriors و Brown Pandas ، شاانکسی پوسترها و بازی انحصاری (Visit Shaanxi) را برای ارائه جلوه بصری منحصر به فرد و خلاقانه در طول رویداد منتشر کرده است. در حالی که Terracotta Warriors را به IP فرهنگی از شاانکسی، این رویداد همچنین به طرفداران این امکان را می دهد تا از فرهنگ جذاب و گردشگری در آن لذت ببرند شاانکسی با هدایای خلاقانه و نفیس.

علاوه بر این ، این رویداد بازی را با o ترکیب می کندnlتعامل ine با درگیر کردن JoinChat پیام رسان فیس بوک به طوری که تعاملات بین طرفداران و بازدید از Shaanxi راحت تر و راحت تر است.

با این رویداد ، شاانکسی به تلاش های خود در بازاریابی تفریحی ادامه خواهد داد و علاقه مندان را برای کاوش در فرهنگ Sanqin و مناظر طبیعی درگیر می کند شاانکسی. به این ترتیب شاانکسی می تواند ارتباطات عاطفی با گردشگران جهانی ایجاد کند تا طنین احساسی و هویت فرهنگی بیشتری ایجاد کند. در آینده، شاانکسی همچنان تمرکز خود را بر مفهوم فرهنگی و جذابیت برند برای نشان دادن جهانگردی و آداب و رسوم چینی به صورت زنده و بین المللی حفظ خواهد کرد.

منبع: دفتر فرهنگ و گردشگری شانکسی