414،000 مایل در میراژ میتسوبیشی… و آماده برای اطلاعات بیشتر

هووت ها میراژ خود را “بنفش برنده” نامیدند و آن را با یک صفحه غرور که رنگ ماشین و نام مستعار آن را بازی می کرد ، مجهز کردند. مینه سوتا پسر مورد علاقه و افسانه راک شاهزاده. رنگ رنگ نیز از نزدیک با تیم NFL مورد علاقه هووت ، مینه سوتا وایکینگ ها مطابقت داشت ، که در یک زمان ، جری را بر آن داشت تا برای تولد جنیس ، میراژ را با تزئینات شاخ وایکینگ بپوشاند.

در مسیر رسیدن به 414000 مایل ، Purple Won یک وسیله حمل و نقل تجاری ، سنگ و مالچ را برای یک پروژه محوطه سازی حمل می کرد و به چیزی جز نگهداری استاندارد احتیاج نداشت.

میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی (MMNA) با جری و جانیس در مورد تجربه سراب خود صحبت کرد و داستان آنها چیزی فراتر از حماسه نیست.

MMNA: چه زمانی ، کجا و چرا Purple Won را خریداری کردید؟

جانیس: ما به دنبال میتسوبیشی خرس سفید ، که نزدیک به محل زندگی ما بود ، رفتیم و در کادیلاک من برای چیزی با صرفه جویی در مصرف سوخت بهتر تجارت کردیم. درست در وسط نمایشگاه این میراژ کوچک بنفش قرار داشت که 44 کیلوگرم در ساعت بود. من قبلاً یک Outlander Sport و Montero Sport داشتم و آنها را دوست داشتم ، بنابراین انتخاب خوبی به نظر می رسید. ما آن روز میراژ را به خانه منتقل کردیم ، درست از طبقه نمایشگاه.

MMNA: چگونه در این مدت کوتاه این همه مایل را جمع کردید؟

جری: جانیس آن را بیشتر در حدود 7000 مایل اول رانندگی می کرد ، اما وقتی زمستان فرا رسید ، او می خواست چهار چرخ محرک داشته باشد ، بنابراین یک میتسوبیشی اوتلندر اسپرت 2015 به دست آورد. اما پس از آن شروع به استفاده از میراژ برای تجارتم کردم. من پیک هستم. من نمونه هایی را از مطب های پزشکان مختلف به آزمایشگاه ها تحویل می دهم ، بنابراین در ایالت و اطراف شهر داخل و پایین رانندگی می کنم مینیاپولیس همیشه. میراژ هرگز یک ضربه را از دست نداد. حتی در اواسط زمستان ، وقتی دیگران در برف گیر افتادند ، مرا از مسیر سنگفرش ما بلند و خارج کرد.

MMNA: پس ماشین را بچه کردی؟

جری: به هیچ وجه! در خارج از سال ذخیره می شد. من از آن برای حمل سنگ و مالچ برای حیاط خود استفاده کردم. تمام کاری که ما انجام دادیم نگهداری معمول بود. ما باید مدتی بعد از 150،000 مایل یاطاقان چرخ ها را تعویض کنیم و موتور استارت در جایی بین 200،000 تا 300،000 مایل تعویض شد ، اما همه تحت ضمانت قرار گرفتند.1 در غیر این صورت ، به نظر می رسید که تغییرات منظم روغن کار بزرگی را به همراه دارد.

MMNA: چگونه و چرا ماشین را نامگذاری کردید؟

جانیس: خوب ، ما اتومبیل های قبلی خود را نامگذاری کرده بودیم ، بنابراین بچه های نمایندگی به ما کمک کردند که هنگام خرید ماشین ، برخی از ایده های مربوط به صفحات غرور را بررسی کنیم. ما چند مورد را امتحان کردیم ، اما بهترین موردی که قبلاً مورد استفاده قرار نگرفته بود ، “Purple Puron” بود که متناسب با رنگ ، پرنس و وایکینگ ها بود.

MMNA: بهترین خاطره شما از داشتن Purple Won چیست؟

جری: من همیشه دوست داشتم وقتی در آنجا رانندگی می کردم نظرات مربوط به پمپ بنزین ها و فروشگاه های مواد غذایی و موج های مردم را بخاطر داشته باشم. بچه ها همیشه می ایستند و اشاره می کنند. به نظر می رسید همه عاشق آن ماشین هستند. این باعث می شود هر کس هر وقت آن را دید ، لبخند بزند.

جانیس: برای من ، بسیاری از خاطرات عالی وجود دارد ، اما یکی از بهترین آنها زمانی بود که جری ماشین را لباس پوشید تا برای تولد من شبیه کلاه ایمنی مینه سوتا وایکینگ ها باشد. او مجموعه ای از برگه های مغناطیسی شاخ وایکینگ را برای ماشین تهیه کرد و ما آنها را در فصل فوتبال روی درها می چسباندیم.

MMNA: چرا در Purple Won تجارت کردید؟

جری: من قصد نداشتم من آن را برای خدمات منظم به نمایندگی آورده بودم و داشتم سلام می گفتم وقتی که ریچارد (هرود سوم ، مدیر فروشنده) از آنجا آمد ، به همه افرادی که آنجا را می شناسیم سلام می رسانم. وقتی شنید که چند مایل روی ماشین هستیم ، گفت که می خواهد از آن برای تبلیغات استفاده کند ، بنابراین با ما همکاری کرد تا در Mirage 2020 جدید بسیار استفاده کند.

MMNA: میراژ جدید را چگونه دوست دارید؟

جری: آه ، من آن را دوست دارم! این واقعاً شبیه به نمونه قدیمی است ، اما دارای چراغهای جلوی HID و مه شکن است ، که برای زندگی در یک جاده بن بست در ضلع شمالی دریاچه مفید است. لیندستروم (مینه سوتا) این واقعا سرحال و راحت است و صندلی های گرم شده و استریوی بسیار خوبی دارد. اما باید درک کنید ، بنفش برنده اولین اتومبیل جدیدی بود که تا به حال داشته ام و این کاملا بهترین ، کاملاً قابل اعتماد و اقتصادی بود. هنوز دلمان برای آن تنگ شده است. تا زمانی که میتسوبیشی به ساخت میراژ ادامه دهد ، من یکی از آنها را خواهم داشت.

MMNA: و نام میراژ جدید است؟

جانیس: ما که نمی دانستیم چه چیزی در دسترس باشد ، ما از “MPG King” و “Top MPG” درخواست کردیم و “Top MPG” ارائه شد. ما خوشمون میاد!

میتسوبیشی میراژ کم مصرف ترین وسیله نقلیه بدون هیبرید با بنزین در ایالات متحده است.2 میراژ و میراژ G4 برای سال مدل 2021 مورد بازنگری گسترده ای قرار خواهند گرفت و قرار است فروش میراژ تازه شده در سه ماهه اول آغاز شود.

درباره میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی ، شرکت
از طریق شبکه ای در حدود 330 شریک فروشنده در سراسر کشور ایالات متحده، Mitsubishi Motors North America Inc. مارک ژاپنی را در مطالعه کیفیت اولیه JD Power 2020 قرار داده است ، در رتبه ششم قرار دارد و بیشترین پیشرفت سال به سال را در بین سایر برندها تجربه می کند.

واقع در فرانکلین ، تنسی، MMNA بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی است. میتسوبیشی همچنان در تولید اتومبیل های جدید بنزینی بسیار کارآمد و با قیمت ارزان قیمت پیشگام است ، در حالی که از دانش پیشرو صنعت خود در خودروهای الکتریکی باتری برای توسعه مدل های آینده EV و PHEV استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وسایل نقلیه میتسوبیشی ، لطفاً با دفتر اخبار میتسوبیشی موتورز در شماره 257-2698 (615) تماس بگیرید یا از media.mitsubishicars.com بازدید کنید.

سلب مسئولیت

  1. کلیه شرایط پوشش مربوط به تاریخ اصلی کار بوده و فقط در مالک اصلی مدلهای خرده فروشی جدید که از نمایندگی مجاز میتسوبیشی خریداری شده است قابل استفاده است. صاحبان بعدی تعادل ضمانت محدود وسیله نقلیه جدید 5 سال / 60،000 مایل را دریافت می کنند. برای ضمانت محدود و شرایط کمک جاده ای به خرده فروش مراجعه کنید.
  2. براساس EPA رتبه بندی مسافت پیموده شده از www.fueleconomy.gov.

مخاطب
جرمی بارنز
مدیر ارشد ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 714-296-1402

لورن رایان
مدیر ، ارتباطات و رویدادها
[email protected]
تلفن همراه: 404-862-8286

منبع میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی ، شرکت

لینک های مربوطه

www.mitsubishicars.com