5 نکته که قربانیان تصادف اتومبیل در فلوریدا باید بدانند

میامی، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش مرکز کنترل بیماری ، سالانه تقریباً 2 میلیون نفر در تصادفات رانندگی زخمی می شوند. پس از رسیدگی به بیش از 1000 ادعای تصادفات رانندگی از طرف قربانیان تصادف ، فلوریدا وکیل تصادفات رانندگی جیسون تورچین نکاتی را برای قربانیان تصادفات رانندگی ارائه می دهد اگر تصادف تقصیر آنها نبوده است.

1 با پلیس تماس بگیرید

اگر مقصر نبودید ، باید با پلیس تماس بگیرید. پلیس ممکن است اطلاعات شاهد ، اطلاعات بیمه و نام مالک وسیله نقلیه و راننده را بگیرد.

2 اگر صدمه دیدید ، از مراقبت های پزشکی استفاده کنید

اگر دردی دارید ، باید در اسرع وقت به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. این نه تنها می تواند به پیشرفت شما کمک کند ، بلکه می تواند صدمات شما را برای شرکت بیمه ثبت کند.

3 اطلاعات ارائه دهنده بیمه درمانی و بیمه اتومبیل را به ارائه دهندگان پزشکی ارائه دهید

فلوریدا قانون بدون خطا ساختاری را در اختیار دارد که چه کسی برای چه صورتحسابی پرداخت می کند. بیمه اتومبیل شما به طور کلی مسئول قسمت اول قبض های شما است ، اما فقط درصدی از آنها ، بنابراین ممکن است بیمه درمانی شما مانده را پرداخت کند. بیمه شخص مقصر همچنین ممکن است مسئول پرداخت بخشی از قبض هایی باشد که بیمه بدون خطای شما پرداخت نکرده است. توجه داشته باشید که بیمه درمانی خود شما نیز ممکن است حق پرداخت هرگونه مبلغی را که از تسویه حساب شما پرداخت کرده اند ، داشته باشد.

4 هیچ نسخه ای را امضا نکنید ، مگر اینکه بدانید چه چیزی را خارج از خانه امضا می کنید

بعضی از شرکت های بیمه سعی می کنند با فرد آسیب دیده تماس بگیرند و مبلغ کمی را به وی پیشنهاد می دهند تا خسارت مطالبات را تسویه کند ، اغلب قبل از اینکه فرد آسیب دیده بداند که هزینه مراقبت های پزشکی وی چقدر است یا اینکه چه درد و رنجی را متحمل می شود.

5 با یک وکیل آسیب شخصی صحبت کنید

آ فلوریدا وکیل تصادفات رانندگی با تجربه قابل توجه در مذاکره در مورد شهرک سازی تصادفات اتومبیل ممکن است بتواند سرمایه شما را بسیار بیشتر از آنچه که خودتان می توانید بدست آورید بدست آورد و می تواند به شما در کاهش هزینه های پزشکی کمک کند. تنظیم کننده های بیمه اتومبیل به طور کلی سالها تجربه مذاکره در مورد ادعاها را دارند ، بنابراین مراقب باشید که آنها ممکن است بیش از شما درباره ارزش های تسویه تصادفات رانندگی اطلاعات داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلوریدا ادعاهای تصادف رانندگی ، بررسی کنید فلوریدا وکیل تصادفات رانندگی جیسون تورچین مقاله ای در مورد شهرک سازی تصادفات رانندگی و دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی در فلوریدا (https://www.victimaid.com/car-accident-pread.html).

مخاطب:
جیسون تورچین
(800) 337-7755
[email protected]

SOURCE دفاتر حقوقی جیسون تورچین

لینک های مربوطه

http://victimaid.com