500.com گزارش شده سالانه گزارش سالانه در فرم 20-F

شنژن ، چین، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 500.com Limited (NYSE: WBAI) (“500.com” یا “شرکت”) ، پیشرو ارائه دهنده خدمات آنلاین قرعه کشی ورزشی در چین، امروز اعلام کرد که گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F برای سال مالی پایان یافته ثبت کرده است 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 11 دسامبر 2020 وقت شرقی. گزارش سالانه را می توان در وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به آدرس 500.investorroom.com مشاهده کرد. این شرکت همچنین یک نسخه چاپی از گزارش سالانه حاوی صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده خود را به صورت رایگان در اختیار سهامداران و دارندگان ADS در صورت درخواست قرار می دهد.

حدود 500.com محدود

500.com Limited (NYSE: WBAI) پیشرو در ارائه خدمات آنلاین قرعه کشی ورزشی در است چین. این شرکت مجموعه ای جامع و یکپارچه از خدمات قرعه کشی آنلاین ، اطلاعات ، ابزارهای کاربر و مکان های اجتماع مجازی را به کاربران خود ارائه می دهد. 500.com از جمله اولین شرکت هایی بود که خدمات قرعه کشی آنلاین را در سال 2007 ارائه داد چین، و یکی از دو نهادی است که توسط وزارت دارایی برای ارائه خدمات فروش آنلاین قرعه کشی به نمایندگی از مرکز مدیریت قرعه کشی ورزشی چین ، که مقام دولتی است که صدور و فروش محصولات لاتاری ورزشی را تأیید می کند ، تأیید شده است. که در چین.

بیانیه های بندرگاه امن

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه ، و همانطور که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 تعریف شده است. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند همانطور که “اراده می کند” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی می کند” ، “آینده” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” ، “هدف” ، “پیش می رود” ، “چشم انداز” و جملات مشابه. چنین اظهاراتی بر اساس انتظارات فعلی مدیریت و شرایط فعلی بازار و عملکرد است و مربوط به حوادثی است که شامل خطرات شناخته شده یا ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عوامل است ، پیش بینی همه آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، که ممکن است باعث می شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت با نتایج موجود در آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است. شرکت هیچ تعهدی در مورد بروزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگر در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

500.com محدود
[email protected]

کریستنسن

که در چین
آقای اریک یوان
تلفن: + 86-10-5900-1548
پست الکترونیک: [email protected]

در آمریکا
اماس. لیندا برگکمپ
تلفن: + 1-480-614-3004 +
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE 500.com محدود

لینک های مربوطه

http://ir.500.com/