Adit Ventures Proud Airbnb Investor برای پنجشنبه ، 10 دسامبر سال 2020 برای عرضه اولیه Airbnb هیجان زده است

نیویورک، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Adit Ventures ، یک شرکت سرمایه گذاری با ریسک خطرناک ، افتخار می کند که یک سرمایه گذار در Airbnb Inc است. ما مشتاقانه منتظر IPO NASDAQ آنها هستیم پنجشنبه ، 10 دسامبر 2020

درباره Adit Ventures:

Adit Ventures یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک است که دفاتر آن در داخل است کالیفرنیا، فلوریدا، نیویورک، تگزاس، و یوتا. “Adit” ورودی یک معدن است و به عنوان آناگراف برای خدمات شرکت کار می کند ، زیرا دسترسی ، تلاش ، بینش و همکاری با شرکای معتمد را در سراسر کشور فراهم می کند. ایالات متحده و در سراسر جهان

مدل کسب و کار آن خرید سهام از سرمایه گذاران در مرحله اولیه یا کارمندانی است که به دنبال نقدینگی هستند ، قبل از اینکه شرکت نقدینگی رخ دهد ، تمرکز دارد. هدف سرمایه گذاری Adit 3 برابر بازگشت سرمایه در یک بازه زمانی 3-5 ساله است. Adit هر دو سهام اولیه و ثانویه را به نمایندگی از سرمایه گذاران از یک شبکه جهانی روابط که طی 150 سال تجربه سرمایه گذاری اصلی آنها پرورش داده شده ، خریداری می کند.

Adit به دنبال بهره گیری از روندهای بلند مدت سکولار در اقتصاد جهانی است که در آن مناطق رشد پویایی را مشاهده می کنند. در این بخشها است که Adit بهترین فرصتها را برای افزایش سرمایه بلندمدت و ایجاد تأثیر مثبت بر جهان با بهبود کیفیت زندگی ، و در عین حال بازدهی سالم از سرمایه گذاری شده ما در راستای هماهنگی با سرمایه گذاران و اصول آنها ، می بیند.

بخشهای مورد علاقه فعلی شامل هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، داده های بزرگ ، امنیت سایبری ، دفاع ، فناوری آموزشی ، فین تک ، بهداشت فناوری ، اینترنت اشیا ، علوم زندگی ، رسانه ، اقتصاد مشترک و فضا است. شرکت های نمونه کارها شامل Airbnb ، Astrocast ، Cohesity ، تصمیم گیری بین المللی علوم بین المللی ، یادگیری Esme ، کلارنا ، Netskope ، SoFi ، SpaceX و Turo در میان دیگران هستند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.aditventures.com مراجعه کنید.

Adit Ventures از یک فرآیند سرمایه گذاری 10 مرحله ای استفاده می کند که شامل تحقیقات اختصاصی خود در مورد عوامل کمی و کیفی است.

کمی:
-ارائه گذاری در هنگام ورود یک رشته مهم است ، زیرا این چیزی است که ما کنترل می کنیم.
نرخ رشد درآمد ارزیابی آینده را به دنبال دارد ، بنابراین یک عنصر اصلی برای Adit است.
– حاشیه ها و جریان های نقدی برای موفقیت یک شرکت حیاتی است و موجب ارزیابی می شود.
– مقیاس پذیری تجارت در بازارهای مختلف عامل بزرگی در ارزیابی هر تجارت است.
– سودآوری: یک مسیر روشن برای سودآوری برای هر سرمایه گذاری ضروری است.

کیفی:
-آیا این یک مدل تجاری خوب است ، در یک بخش خوب با سکولار طولانی مدت آن را هدایت می کند؟
-آیا تیم مدیریتی خوب ، با عمق و تجربه در مقابله با چالش ها ، تهدیدهای رقابتی و اجرای اهداف خود وجود دارد؟
-آیا از نظر سرمایه ، هیئت مدیره / سرمایه گذاران و اسپانسرهای سرمایه گذاری کاملاً باهوش خوبی برخوردار است؟
-آیا تجارت با شخصیت و صداقت در عمل به اصول اساسی ESG پایبند است؟
-آیا تجارت با افزودن ارزش برای مشتریان ، کارمندان و جامعه ای که در آن خدمت می کند و همچنین سهامدارانش تفاوتی ایجاد می کند؟

Adit در برخی از شرکت های برجسته جهان با ورود به بازارهای GoPro ، Lemonade ، Palantir ، Spotify ، Snap و Lyft سرمایه گذاری کرده است.

مخاطب:
جولی کلاگمن
[email protected]
www.aditventures.com

SOURCE Adit Ventures

لینک های مربوطه

http://www.aditventures.com