Aeromexico با توافق نامه های اتحادیه به جلو حرکت می کند

مکزیکوسیتی، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeroméxico ، S.A.B. de C.V. (“آئرومکسیکو” یا “شرکت“) (BMV: AEROMEX) گزارش می دهد که پیشرفت قابل توجهی در توافق نامه چانه زنی جمعی حاصل شده است (Contratos Colectivos de Trabajo) مذاکره با اتحادیه های خود ، پیشرفتی که برای مقابله با اثرات سو ad ناشی از COVID-19 جهانی برای صنعت هواپیمایی ضروری بود.

از امروز ، این شرکت با رضایت خاطر مذاکرات خود را با Sindicato de Trabajadores de la Industria Aeronáutica، Comunicaciones Similares y Conexos de la República Mexico (STIA) و با Sindicato Nacional de Trabajadores al Servicio de las Líneas Aéreas، Transportes، Servicios، Similares y Conexos Independencia (Independencia).

به همین ترتیب ، مذاکرات با Asociación Sindical de Sobrecargos de Aviación de México (ASSA)، در بهترین شرایط ، مطابق با اهداف مورد نیاز برای دستیابی به تأمین مالی که باعث دوام شرکت می شود ، ادامه دارد.

این نکته نیز مهم است که اتحادیه های ASSA ، Independencia و STIA از برنامه بهینه سازی و کاهش کارکنان در ماه های اکتبر و نوامبر برای شرکت برای ادامه روند بازسازی خود پیروی کردند.

این شرکت در مذاکرات با Asociación Sindical de Pilotos Aviadores de مکزیک (ASPA) به دنبال دستیابی به شرایط لازم ایجاد شده در طرح بازسازی و تلاش های انجام شده توسط ASPA برای مهار اثرات منفی همه گیری را تشخیص می دهد.

توافق نامه های منعقد شده ، همراه با مواردی که در حال مذاکره هستند ، لازم است تا شرکت به برخی تعهدات و اهداف مورد نیاز وام دهندگان DIP تحت بدهکار ارشد در تسهیلات اعتباری مالکیت (“DIP Financing”) ، که در اختیار داوطلبانه شرکت است ، عمل کند. روند بازسازی مالی ، تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده آمریکا.

این شرکت به منظور هماهنگی با اتحادیه های کار خود به منظور انطباق با شرایط لازم برای تقاضای بازپرداخت بعدی تحت “تراشه 2” از تسهیلات مالی DIP ، به کار خود ادامه خواهد داد. هزینه های باقیمانده منوط به تحقق اهداف ، شرایط و اهداف اضافی است.

Andrés Conesa ، مدیر عامل شرکت Aeromexico ، اظهار نظر کرد: “نتیجه مطلوب مذاکرات با اتحادیه های Independencia و STIA و همچنین پیشرفت با اتحادیه مهمانداران هواپیما ASSA ، یک نقطه عطف بسیار مهم برای دسترسی به مراحل بعدی تأمین مالی DIP تحت روند بازسازی ما است. این توافق نامه ها محصول تلاش ، کمک و پشتیبانی عظیم همه کارمندان Aeromexico است. به همین ترتیب ، ما همچنین امیدواریم که مذاکرات با ASPA را در بازه زمانی تعیین شده و در شرایط لازم به پایان برسانیم. ما حمایت بی بدیل اتحادیه های خود را به رسمیت می شناسیم تا Aeromexico در آینده بعنوان ایرلاین پیشرو در کشورمان تثبیت شود و به اتحاد خود ادامه دهد مکزیک با دنیا “

شرکت Aeromexico در حالی که به فعالیت خود ادامه می دهد و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد و کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات را از طرف تامین کنندگان خود قرارداد می گیرد ، به روشی منظم ، روند داوطلبانه بازسازی مالی خود را در روند فصل 11 دنبال می کند. این شرکت به استفاده از مزایای فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، محافظت و حفظ عملیات و دارایی ها و اعمال تنظیمات لازم برای مدیریت تأثیر COVID-19 ادامه خواهد داد.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه خاصی است که بیانگر دیدگاه ها و یا انتظارات فعلی شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده آن است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” “تخمین” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم “باید” و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی چنین عباراتی نیستند. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت کنند. شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico
Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه در آن در هواپیمایی تجاری مشغول هستند مکزیک و ارتقا برنامه های وفاداری مسافران. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن به داخل رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico یکی از شرکای بنیانگذار SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال را جشن می گیرد و در بیش از 170 کشور جهان از طریق 19 شرکت هواپیمایی شریک امکان اتصال را فراهم می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) ایجاد و پیاده سازی کرد تا از مشتریان و همکاران خود در تمام مراحل فعالیت خود محافظت کند.

www.aeromexico.com www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico S.A.B. de C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com