Aeromexico مذاکرات خود را با اتحادیه ها ادامه می دهد

مکزیکوسیتی، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeroméxico ، S.A.B. de C.V. (“Aeromexico” یا “شرکت”) (BMV: AEROMEX) اعلام می کند ، پس از رویداد مربوطه قبلی خود به تاریخ 29 دسامبر، اگرچه پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات موافقت نامه های جمعی جدید انجام شده است ، اما اصلاحات لازم برای مقابله با اثرات سوverse ناشی از صنعت هواپیمایی به دلیل همه گیری جهانی COVID-19 ، مذاکرات با تمام اتحادیه هایی که هنوز به نتیجه نرسیده اند ، به نقاط عطف مورد نیاز وام دهندگان برای دسترسی به پرداخت های تحت بدهی ارشد در تسهیلات اعتباری تصرف (“DIP Financing”) ، حاصل شده در روند بازسازی مالی داوطلبانه خود تحت بخش 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده آمریکا.

در نتیجه ، شرکت مذاکرات خود را با اتحادیه ها طی هفت (7) روز مهلت تعیین شده در قرارداد اعتبار (“دوره درمان”) ادامه خواهد داد.

مذاکرات با Asociación Sindical de Sobrecargos de Aviación de México (ASSA)، در بهترین شرایط به پیشرفت ادامه دهید. بنابراین ، شرکت انتظار دارد در دوره فوق الذکر توافق کند که طی روزهای بعدی گزارش خواهد شد.

در رابطه با Asociación Sindical de Pilotos Aviadores de مکزیک (ASPA) اتحادیه هنوز پیشنهاد شرکت را قبول نکرده است ، که برای تحقق تعهدات و اهداف مورد نیاز وام دهندگان برای دسترسی به بازپرداخت های بعدی تحت عنوان DIP Financing ضروری است. در نتیجه ، Aeromexico مذاکرات خود را با ASPA ادامه خواهد داد تا در طول دوره درمان به توافق برسد.

این شرکت تلاشی را که اتحادیه ها برای مهار اثرات منفی همه گیر انجام داده اند ، به رسمیت می شناسد و به منظور هماهنگی با نمایندگان خود به منظور دستیابی به شرایط لازم برای درخواست بازپرداخت بعدی در بخش Tranche 2 از بودجه DIP ، به کار خود ادامه خواهد داد.

شرکت Aeromexico در حالی که به فعالیت خود ادامه می دهد و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد و کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات را از طرف تامین کنندگان خود قرارداد می گیرد ، به روشی منظم ، روند داوطلبانه بازسازی مالی خود را در روند فصل 11 دنبال می کند. این شرکت به استفاده از مزایای فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، محافظت و حفظ عملیات و دارایی ها و اعمال تنظیمات لازم برای مدیریت تأثیر COVID-19 ادامه خواهد داد.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه خاصی است که بیانگر دیدگاه ها و یا انتظارات فعلی شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده آن است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” “تخمین” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم “باید” و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی چنین عباراتی نیستند. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را از برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت کنند. شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico
Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه در آن در هواپیمایی تجاری مشغول هستند مکزیک و ارتقا برنامه های وفاداری مسافران. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن به داخل رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico یکی از شرکای بنیانگذار SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال را جشن می گیرد و در بیش از 170 کشور جهان از طریق 19 شرکت هواپیمایی شریک امکان اتصال را فراهم می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) ایجاد و پیاده سازی کرد تا از مشتری ها و همکاران خود در تمام مراحل فعالیت خود محافظت کند.

www.aeromexico.com www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com