ALYI از ایلان ماسک و تسلا به تگزاس استقبال می کند

چشم انداز اکوسیستم تحرک الکتریکی ALYI حول معرفی یک نشست هم اندیشی سالانه صنعت در مرکز است کنیا منابع تجاری و دانشگاهی را گرد هم بیاورد که تخصص و مهندسی طراحی و آینده را برای ایجاد تحرک الکتریکی اصلی ایجاد کند ، و نه یک موتور مبتنی بر مهندسی مجدد موتور احتراق.

با اشباع تعرق سرانه پایین ، آفریقا مکان ایده آل برای دنبال کردن یک آینده اصلی تحرک الکتریکی است.

که در آمریکای شمالی، تصویب وسایل نقلیه الکتریکی به مصرف کنندگان نیاز دارد تا حالت حمل و نقل موجود را هنگام ورود به سیستم جایگزین کنند آفریقا، مصرف کنندگان به احتمال زیاد برای اولین بار درگیر راه حل حمل و نقل هستند.

دیدگاه اکوسیستم تحرک الکتریکی محور هم اندیشی سالانه ALYI در نظر گرفته شده است که توسط یک رویداد مسابقه خودروی الکتریکی در سطح جهانی شناخته شود. ALYI اخیراً یک توافق مهم مهم چند حزبی را اعلام کرد و این توافق نامه به طور خاص مربوط به رویداد مسابقه وسایل نقلیه الکتریکی هدف است.

برای تسریع در بینایی اکوسیستم تحرک الکتریکی ALYI ، ALYI یک ابتکار تولید موتور سیکلت برقی را آغاز کرده است. موتورسیکلت الکتریکی ALYI ReVolt بر اساس الکتریکی سازی خلبان یک کلون BMW R71 تصور شد.

از زمان موتور اصلی خلبان ، تیم طراحی ALYI دو مسیر طراحی اضافی را معرفی کرده است.

در ابتدا ، این شرکت یک کلون الکتریکی براق مدل BMW R71 (www.revoltmotorbikes.com) و یک کیت تبدیل برای خودتان تولید می کند تا کلون BMW R71 یا R71 خود را الکتریکی کند.

مسیر طراحی دوم ALYI منجر به تولید یک موتور سیکلت الکتریکی می شود تا بلافاصله برای پشتیبانی از راه حل حمل و نقل Uber و Lyft در حال توسعه بازار تاکسی موتورسیکلت آفریقایی (Boda) تولید شود.

تیم طراحی ALYI اکنون مسیر طراحی سوم را برای توسعه یک موتور سیکلت الکتریکی پیشرفته در حال تغییر الگو راه اندازی کرده است. به زودی در مسیر طراحی سوم به دنبال اخبار بیشتر باشید.

شریک بودجه ALYI ، RevoltTOKEN (www.revolttoken.com) متعهد شده است که بودجه چشم انداز اکوسیستم تحرک الکتریکی ALYI را از طریق راه اندازی مستقل پیشنهاد اولیه ارز رمزنگاری شده (ICO) برای تأمین بودجه تأمین کند. 100 میلیون . RevoltTOKEN قبلاً توکن ایجاد کرده است (به وب سایت RevoltTOKEN مراجعه کنید) و تصمیم دارد بلافاصله پس از نهایی کردن کلیه پیش نیازهای قانونی ، رمز را از طریق ICO در دسترس قرار دهد. در این بین ، RevoltTOKEN همچنان سرمایه های قبل از ICO را برای ALYI برای ادامه پیشبرد برنامه تجاری خود فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز ماندن در مورد آخرین تحولات ALYI ، لطفا به سایت www.alternetsystemsinc.com مراجعه کنید.

سلب مسئولیت / بندرگاه امن: این نسخه خبری شامل گزاره هایی آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا فروش قابل توجهی کسب کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ها ، وضعیت نقدینگی شرکت ها ، توانایی شرکت ها برای به دست آوردن قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد.

Alternet Systems، Inc. تماس:
راندل تورنو
[email protected]
+ 1-800-713-0297

SOURCE Alternet Systems، Inc.