Ashford Hospitality Trust تعهد خود را برای 200 میلیون دلار سرمایه گذاری شرکتی با توانایی افزایش تا 350 میلیون دلار تأمین می کند

دالاس، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Ashford Hospitality Trust، Inc. (NYSE: AHT) (“Ashford Trust” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که این شرکت تعهد استراتژیک مالی خود را از وجوه تحت مدیریت Oaktree Capital Management ، LP (“Oaktree “) برای ارائه a 200 میلیون دلار وام مدت دار با اطمینان (“وام”). علاوه بر این ، تعهد مالی می تواند توسط افزایش یابد 150 میلیون دلار به مقدار کل 350 میلیون دلار.

ج. اظهار داشت: “ما از اخبار مربوط به واکسن ها دلگرم شده ایم و معتقدیم که این تعهد مالی استراتژیک سرمایه قابل توجهی و نقدینگی کافی برای اشفورد تراست فراهم می کند تا بتواند از بهبود آینده صنعت مهمان نوازی استفاده کند.” روبیسون هیز، رئیس و مدیر اجرایی Ashford Trust. “ما در تلاش های بردباری موفقیت زیادی کسب کرده ایم و همچنان اقدامات تهاجمی برای بهینه سازی خواص و همچنین افزایش انعطاف پذیری عملیاتی و مالی خود ادامه می دهیم.”

آقای هیز افزود ، “Oaktree یک شریک سازمانی در کلاس است و ما از فرصت همکاری با آنها در مورد دیدگاه مشترک ما برای شرکت استقبال می کنیم. ما معتقدیم که نمونه کارهای ما فقط از موقعیت خارج نیستند همه گیری ، اما اشفورد تراست اکنون دارای ترازنامه مناسب و منابع سرمایه کافی برای پیمایش موفقیت آمیز در همه گیر و پیگیری رشد بلند مدت است. ”

وام دارای یک دوره 3 ساله با دو گزینه تمدید 1 سال با توجه به هزینه ها و آزمون های خاص است. این وام به شرکت اجازه می دهد تا حداکثر دو سال هزینه سود (و پرداخت نقدی را پرداخت نکند) و Oaktree واجد شرایط دریافت هزینه خروج است که ممکن است توسط شرکت به صورت نقدی یا ضمانت پرداخت شود.

این تعهد منوط به شرایط مرسوم است و انتظار می رود طی هفته های آینده بسته شود.

Ashford Trust قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این تأمین مالی شرکتها برای تقویت ترازنامه ، افزایش نقدینگی و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

RBC Capital Markets، LLC به عنوان مشاور مالی شرکت در معامله فعالیت داشت و Weil، Gotshal & Manges LLP و Cadwalader، Wickersham & Taft LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت کردند.

این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد این معامله در فرم 8-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه کرده است که می توانید در بخش روابط سرمایه گذاران در وب سایت شرکت به آدرس www.ahtreit.com پیدا کنید.

* * * * *

Ashford Hospitality Trust یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT) متمرکز بر سرمایه گذاری بیشتر در هتل های سطح بالا و کامل است.

اشفورد یک برنامه اشفورد برای جامعه سرمایه گذاران REIT مهمان نوازی ایجاد کرده است. برنامه Ashford برای بارگیری رایگان در Apple’s در دسترس است فروشگاه برنامه و فروشگاه Google Play با جستجو در “Ashford”.

درباره مدیریت سرمایه Oaktree ، L.P.

Oaktree یک رهبر در بین مدیران سرمایه گذاری جهانی متخصص در سرمایه گذاری های جایگزین است 140 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت از 30 سپتامبر 2020. این شرکت بر رویکرد فرصت طلبانه ، ارزش محور و کنترل شده از طریق ریسک برای سرمایه گذاری در اعتبار ، سهام خصوصی ، دارایی های واقعی و سهام با ارزش تأکید دارد. این شرکت دارای بیش از 1000 کارمند و دفتر در 19 شهر در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت Oaktree به آدرس http://www.oaktreecapital.com/ مراجعه کنید.

برخی اظهارات و مفروضات در این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات مبتنی بر “آینده نگرانه” است و یا براساس مقررات بندر امن قانون اصلاح پرونده دادرسی اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 بیان شده است. بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل موارد زیر است: دیگران ، اظهاراتی در مورد استراتژی شرکت و برنامه های آینده. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است. وقتی از کلمات “به احتمال زیاد نتیجه می شود” ، “ممکن است” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “باید” ، “انتظار” ، “باور” ، “قصد” یا عبارات مشابه استفاده کنیم ، قصد داریم آینده نگری را شناسایی کنیم بیانیه. چنین اظهاراتی در معرض پیش فرض ها و عدم اطمینان های بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل اشفورد اعتماد هستند.

این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است ، که می تواند نتایج واقعی را با آنچه پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله ، بدون محدودیت: توانایی شرکت برای تکمیل بودجه بالقوه بدهی که در نامه تعهدات پیش بینی شده است. تأثیر ویروس جدید ویروس کرونا (COVID-19) بر تجارت ما. توانایی شرکت و مشاور شرکت ، اشفورد شرکت ، برای ادامه کار زمان و نتیجه تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ؛ توانایی ما برای مطابقت با استانداردهای ادامه لیست بورس سهام نیویورک ؛ توانایی ما در بازپرداخت ، بازپرداخت مجدد یا تغییر ساختار بدهی خود و برخی از شرکت های تابعه ما ؛ نوسانات عمومی بازارهای سرمایه و قیمت بازار سهام عادی و سهام ترجیحی ما ؛ تغییر در استراتژی تجارت یا سرمایه گذاری ما. در دسترس بودن ، شرایط و استقرار سرمایه ؛ در دسترس بودن پرسنل واجد شرایط تغییر در صنعت و بازاری که در آن فعالیت می کنیم ، نرخ بهره یا اقتصاد عمومی ؛ و درجه و ماهیت رقابت ما. این عوامل و سایر عوامل خطر در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور کاملتری مورد بحث قرار می گیرند.

اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود. سرمایه گذاران نباید به این بیانیه های آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. ما هرگونه اظهارات آینده نگرانه را به صورت عمومی بروزرسانی یا تجدیدنظر نخواهیم کرد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا شرایط آینده ، تغییر در انتظارات یا موارد دیگر ، مگر به میزان مورد نیاز قانون.

SOURCE Ashford Hospitality Trust، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ahtreit.com