Autohome Inc. مجمع عمومی فوق العاده ای را در 2 فوریه 2021 برگزار می کند

پکن، دسامبر 25 ، 2020 / PRNewswire / – شرکت Autohome (“Autohome” یا “شرکت”) (NYSE: ATHM) ، مقصد آنلاین پیشرو برای مصرف کنندگان خودرو در چین، امروز اعلام کرد که مجمع عمومی فوق العاده ای از سهامداران را در 18th Tower B B ، CEC Plaza ، 3 Dan Ling Street ، Haidian District ، پکن ، جمهوری خلق چین بر 2 فوریه 2021 در ساعت 12:00 (زمان محلی). دارندگان رکورد سهام عادی شرکت در پایان کار در 28 دسامبر ، 2020 (به وقت شرقی)) حق دارند به مجمع عمومی فوق العاده و یا هرگونه تعویق یا به تعویق انداختن جلسه مجمع عمومی فوق العاده توجه و رأی دهند. دارندگان سهام سپرده گذاری آمریکایی شرکت (“ADS”) که مایل به استفاده از حق رای خود برای سهام عادی اساسی هستند باید از طریق سپرده گذار برنامه ADS شرکت ، Deutsche Bank Trust Company Americas اقدام کنند.

Autohome گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F ، از جمله صورت های مالی حسابرسی شده خود ، برای سال مالی پایان یافته ثبت کرده است 31 دسامبر 2019، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. فرم Autohome 20-F را می توان در وب سایت شرکت به آدرس http://ir.autohome.com.cn و همچنین در وب سایت SEC به آدرس http://www.sec.gov مشاهده کرد. سهامداران همچنین می توانند نسخه كپی گزارش سالانه شركت در مورد فرم 20-F را به صورت رایگان و با ارسال نامه به آنها دریافت كنند آنیتا چن، شرکت Autohome ، برج 18 طبقه B ، CEC Plaza ، خیابان 3 دان لینگ ، منطقه هاییدیان ، پکن 100080 ، جمهوری خلق چین، یا از طریق ایمیل به [email protected].

درباره Autohome Inc.

Autohome Inc. (NYSE: ATHM) پیشروترین مقصد آنلاین برای مصرف کنندگان اتومبیل در است چین. ماموریت آن این است که تجربه خرید و مالکیت خودرو را برای مصرف کنندگان خودرو در داخل افزایش دهد چین. Autohome محتوای اصلی تولید شده ، محتوای حرفه ای تولید شده ، محتوای تولید شده توسط کاربر ، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی ، کتابخانه اتومبیل جامع و اطلاعات گسترده ای از لیست اتومبیل را به مصرف کنندگان خودرو ارائه می دهد که کل چرخه خرید و مالکیت خودرو را پوشش می دهد. توانایی دستیابی به یک پایگاه کاربری گسترده و متشکل از مصرف کنندگان خودرو ، Autohome را به بستری ترجیحی برای خودروسازان و فروشندگان برای انجام فعالیت های تبلیغاتی خود تبدیل کرده است. علاوه بر این ، خدمات فروشندگی و تبلیغات نمایندگی این شرکت به نمایندگی ها اجازه می دهد موجودی و خدمات خود را از طریق بستر Autohome به بازار عرضه کنند و دسترسی به نمایشگاه های فیزیکی خود را به میلیون ها کاربر اینترنتی در این کشور گسترش دهند. چین و ایجاد فروش برای آنها. این شرکت برای کمک به خودروسازان و فروشندگان در بهبود کارایی و تسهیل معاملات ، راهنمای فروش ، تجزیه و تحلیل داده ها و خدمات بازاریابی را ارائه می دهد. Autohome برای تسهیل معاملات خودروسازان و فروشندگان “Autohome Mall” خود را که یک پلت فرم معاملات آنلاین کاملاً سرویس است ، اداره می کند. علاوه بر این ، از طریق وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه خود ، خدمات ارزش افزوده دیگری از جمله تأمین مالی خودکار ، بیمه اتومبیل ، معاملات خودروهای دست دوم و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.autohome.com.cn مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

که در چین:

آنیتا چن
روابط سرمایه گذار
تلفن: + 86-10-5985-7483
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت
جنی کای
تلفن: + 86-10-6508-0677
پست الکترونیک: [email protected]

که در ایالات متحده:

گروه Piacente ، شرکت
برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Autohome Inc.

لینک های مربوطه

http://www.autohome.com.cn